Німеччина - Голландія - Польща

Ефтелінг
Ефтелінг
Ефтелінг
Гаага
Заансе-Сханс
  Маршрут
  Краків - Дрезден - Гаага - Зансе-Сханс - Амстердам (Efteling) - Кельн - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Канікули
  Тривалість туру
  8 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Нідерланди
  Німеччина
  Польща
  Опис туру

  Краків - Дрезден - Гаага - Зансе-Сханс - Амстердам (Efteling) - Кельн - Вроцлав

  Програма

  1 день Київ-Львів. Виїзд з Києва поїздом.

  2 день Львів-Краків. Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Виїзд до Кракова. Обід *. Пішохідна екскурсія по Кракову: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Переїзд по території Польщі. Ночівля на території Польщі.

  3 день Дрезден. Сніданок. Виїзд Дрезден. Факультативно: Дрезден - древня столиця Саксонії, «чудове місто». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий краєвид на протилежний берег Ельби. Переїзд і розміщення в готелі, місто ВИИЗ на території Німеччини. Ночівля.

  4 день Парк атракціонів «Efteling» - Гаага. Сніданок. Переїзд на територію Голландії. Факультативно: парк чудес Ефтелінг. Неважливо, якого ви віку! Гуляючи по парку, вам важко буде повірити, що ви приходите в повсякденному світі побачивши літаючих навколо розфарбованих голубів, музичних лавочок-мухоморів на узбіччі стежок і виглядає з-за верхівок дерев голови велетня. Тут представлені численні видовищні та розважальні атракціони, від урн-пилососів у вигляді Робін Бобін Барабек і театралізованих сцен з гномами, драконами і джинами у виконанні ляльок-роботів до катань на надувних плотах по гірській річці, американських гірок, сезонний мюзикл-шоу з відомими національними артистами. Переїзд в неофіційну столицю Голландії - Гаагу! Пішохідна екскурсія по Гаазі: резиденція королеви, будівля парламенту, будівля, де засідає міжнародний суд ООН - Палац Миру. Розміщення в готелі в околицях Амстердама. Ночівля.

  5 день Зансе-Сханс - Амстердам. Сніданок. Виїзд в Зансе-Сханс - село з вітряними млинами що діють! це живий музей середньовічного голландського побуту і ремесла, ми відвідаємо майстерню з виготовлення традиційних голландських черевиків, а ще справжню фабрику по виробництву голландського сиру! Оглядова екскурсія по Амстердаму - столиця Нідерландів, один з найбільших історичних міст Європи, які зберегли багатющі культурні традиції. Це космополітичне місто надзвичайно популярний серед туристів з усього світу. Факультативно: прогулянка по каналах Амстердама на катері *. Переїзд в околиці Кельна. Ночівля.

  6 день Кельн- Вроцлав. Сніданок. Прогулянка по Кельну. Огляд головної визначної пам'ятки міста - Кельнського собору. Кельн - Рейнська столиця, названа в римський період Colonia Claudia Ara, належить до найстаріших міст Німеччини. Протягом п'яти століть Рейн був кордоном римської імперії з германцями. Виїзд з Кельна. Прибуття до Вроцлава - столицю Нижній Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

  7 день Вроцлав-Львів. Сніданок. Прогулянка по історичному центру Вроцлава: Ратуша, Міський ринок, Панорама битви при Вроцлаві, Міст Тумського острова, Собор святого Джона, Церква Святої Елізабет. Виселення з готелю. Шлях додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

  8 день Прибуття до Києва.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру: Діти: 355 € + 1320 грн. + 5 € страховка Дорослі: 375 € + 1320 грн. + 5 € страховка

  У вартість входить: проживання в готелях 2 * -3 * (нічліг в готелі на території Польщі, Німеччини, околиці Амстердама, Вроцлав), 2-3-4 місне розміщення, з усіма вигодами, харчування: сніданки згідно з програмою; екскурсійне обслуговування по програмі з дипломованим гідом; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відеоаудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються: вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Обід / вечеря - 10/15 / 18Є.

  Вхідні квитки й факультативні екскурсії: Вартість екскурсійного пакета для дітей: 155 Є Дрезден -20 Є; Гаага - 20 €; Екскурсія в Зансе- Сханс - 20 €; Амстердам - ​​20 €; прогулянка на катері по каналах Амстердаму - 20 €; парк атракціонів «Ефтелінг» - 55 Є / 60 Є

  Ціна

  355 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330