Німеччина (Саксонія + Баварія)

Дрезден
Прага
Ротенбург
  Маршрут
  Краків - Прага - Дрезден - Мейсен - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach / парк атракціонів "Geiselwind") - Ротенбург про дер Таубер (Шваба) - Нюрнберг - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Німеччина
  Польща
  Чехія
  Опис туру

  Краків - Прага Дрезден - Мейсен - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach / парк атракціонів "Geiselwind") - Ротенбург про дер Таубер (Шваба) - Нюрнберг - Вроцлав

  Програма

  1 день Київ - Львів Виїзд з Києва поїздом.

  2 день Львів - Прага Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Транзитний переїзд. По дорозі коротка зупинка в Кракові. Обід *. Прибуття в Прагу. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Прага Сніданок. Оглядова екскурсія по старій добрій Празі, по місту, який неможливо не любити. Ви побачите "серце" цього міста - Вацлавскую і Староместську площі, собор Святої Діви Марії, міську ратушу з чудовими астрономічним годинником, Карлів міст, Страговський монастир, Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св. Віта і св. Іржі, Золота вуличка), Порохову вежу, Муніципальний будинок і багато іншого. Вільний час. Факультативно: пропонуємо прогулянку на кораблику по Влтаві з обідом / вечерею - Ви зможете побачити кращі панорамні види головних визначних пам'яток міста. Повернення в готель. Ночівля.

  4 день Прага - Дрезден - Нюренберг Сніданок. Виїзд в Дрезден. Оглядова екскурсія по Дрездену - стародавньої столиці Саксонії, «чудесному місту». В ході екскурсії Ви побачите церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи». За бажанням можна відвідати Дрезденську картинну галерею. Екскурсія в Дрезденську галерею * або переїзд в старовинний німецьке місто Мейсен * - перлину землі Саксонія, прогулянка по історичному центру міста - по можливості відвідування порцелянової мануфактури (включаючи вхідний квиток). Переїзд в Нюрнберг. Ночівля.

  5 день Нюрнберг + парк атракціонів Сніданок. Оглядова екскурсія по м Нюрнбергу з гідом. Тисячолітній Нюрнберг розповість нам про картини Дюрера і віршах Сакса, секрети середньовічної архітектури, про першу в Німеччині залізниці й про Нюрнберзький процес ... Факультативно: виїзд в парк атракціонів "Geiselwind" * або відвідування аквакомплексу «Palm Beach» * - це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі й під дахом, де навіть в холодну погоду тепло і світить «сонечко». Повернення в готель. Ночівля.

  6 день Нюрнберг -Ротенбург-об-дер-Таубер (Шваба) - Вроцлав Сніданок. Виїзд в один з найкрасивіших міст Німеччини, місто «казку» - Ротенбург-об-дер-Таубер - розташований на північному заході Баварії, на березі річки Таубер. Це середньовічне місто, оточений фортечними стінами, з безліччю вузьких вулиць ... і з великим садом у самих міських воріт. А його середньовічні будиночки дерев'яно-цегляні будинки, як магніт притягують кінематографістів з усього світу! У вільний час рекомендуємо спробувати знамениті «ротенбургські сніжки» - кульки сплетені зі здобного тіста. Переїзд до Вроцлава. Ночівля.

  7 день Вроцлав-Львів. Сніданок. 07.00 Пішохідна екскурсія по історичному центру Вроцлава - це один з найбільших і найкрасивіших міст Польщі. В середні віки він вважався конкурентом Праги. Вроцлав розташований на річці Одрі, на території міста річка утворює безліч рукавів і каналів, через які перекинуто понад 100 мостів і містків. Мости Вроцлава, разом з його затишними парками надають місту особливу чарівність. Шлях додому!!! Прибуття до Львова. Прибуття до Львова. Відправлення до Києва.

  8 день Прибуття до Києва. Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру: Діти: 315 € + страховка 7 € + 1280 грн. Дорослі: 335 € + страховка 7 € + 1280 грн.

  У вартість входить: проживання в готелях 2 * -3 * (Прага, Нюрнберг, Вроцлав), 2-3-х місне розміщення, з усіма вигодами, харчування: сніданки, екскурсійне обслуговування: Прага, Нюрнберг, з дипломованим російськомовним гідом, проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відеоаудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачується: вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Вечері - 8/12 €.

  30 € візовий центр + 35 € Консульські послуги, якщо паспорт не Біометричний.

  Ціна

  315 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330