Перлини Румунії

Замок Пелеш
Замок Дракулы
  Маршрут
  Ущелина Бекаш - Сігішоара - Замок Дракули - палац Пелеш - Брашов
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Літо
  Канікули
  Тривалість туру
  5 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Румунія
  Опис туру

  Хочете побачити дивовижу, перед якою не встояв навіть спадкоємець британського престолу принц Чарльз? Вона знаходиться зовсім поруч. Загадкова та оповита старовинними легендами Румунія розкриється перед вами всією красою у новому п’ятиденному турі від Сант-Валентину. Любителі фотографуватися в незвичайних місцях зможуть насолодитися цим процесом майже протягом години в Беказ. Це найглибша в Румунії ущелина в скелях, поряд з якою вирує прозорими водами гірська річка. А побачити неймовірну вежу с годинником, у якому рухається 7 фігурок римських богів можна в овіяному таємницями середньовіччя містечку Сігішоара. Тут же і відбувається довгоочікувана екскурсія до замку Дракули. Що може бути приємнішим для любителя гірськолижного спорту, ніж насолоджуватися ним в самій перліні Карпат – Синаї поблизу мальовничого підніжжя масиву Бучеджі. Бажаєте поринути у розкіш архітектури та скульптури епохи Ренесансу? Це буде неймовірно у королівському палаці Пелеш, котрий посідає друге місце в списку найкрасивіших замків Європи! А прямо зі стрічок фентезі перед вами наяву постане Чорна церква та багато інших готичних споруд у Брашові.

  Насолоджуйтесь перлинами Румунії разом з Сант Валентином!

  Програма

  1 день. Київ - Чернівці. Виїзд з Києва потягом.

  2 день Чернівці - Беказ - Сігішоара- Пояна Брашов Прибуття в Чернівці. Посадка в автобус, перетин кордону. Знайомство з Румунією! Такий дивовижною і мальовничою, що навіть сам спадкоємець британського престолу принц Чарльз, купив собі будиночок в невеликому Трансільванському селі.

  Переїзд в ущелині Беказ (Bicaz Canyon) - найглибша ущелина на північному сході Румунії. Ми зробимо 30 хв зупинку для фотографування. Побачимо мальовниче місце, величезні скелі, а між ними гірська річка Беказ. Потім, переїзд в серце Трансільванії, овіяну таємницями та легендами місцевість - в місто Сігішоара. Ще його називають "перлиною Трансільванії". Прогулюючись по середньовічному місту, ви переконаєтеся в цьому і побачите: фортецю, кілька церкв і знамениту Годинну вежу - архітектурну домінанту міста і його символ. Годинниковий механізм вважається гордістю жителів Сігішоари. У годиннику знаходяться 7 рухомих дерев'яних статуеток римських богів, кожна з яких відповідає дню тижня, а в ніші поруч з годинником, розташовані різні скульптурні фігури - правосуддя, миру і закону, день і ніч і т.п. А ще в цьому місті будинок, де народився незабутній граф Дракула, він же Влад Цепеш. Переїзд в Пояну Брашов. Факультативно: вечеря в ресторані *, де подають страви румунської кухні. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Бран - Замок Дракули - палац Пелеш Сніданок. Переїзд в невелике містечко Бран, де на високій скелі, оточений старим похмурим парком і високими замковими стінами височить Замок Дракули * (Бран). Відвідування замку. Переїзд в Синая - "перлина Карпат" - це один із наймальовничіших і самобутніх міст і гірськолижних курортів Румунії, розташований в найкрасивішій долині Прахови, біля підніжжя гірського масиву Бучеджі. Відвідаємо приголомшливої ​​краси королівський палац Пелеш * з його розкішною оздобою і великою колекцією стародавніх експонатів. Побачимо прекрасний сад з терасами, мармуровими скульптурами, гостроверхі башточки, прекрасно обрамляє засніженими вершинами Карпатських гір! Пелеш займає друге місце в списку найкрасивіших палаців Європи! (Після Нойшванштайн). Побачимо побудований трохи пізніше, палац Пелешор, який знаходиться в 100 метрах від палацу Пелеш. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

  4 день Брашов-Чернівці Сніданок. Виселення з готелю. Відвідаємо найстаріше місто Румунії - Брашов, його називають румунським Зальцбургом, прогуляємося по його готичним кварталам. Особливе місце серед пам'яток культури займає знаменита Чорна церква - найбільший храм не території між Віднем і Стамбулом.

  Шлях додому! Переїзд по території Румунії. Будемо милуватися горами, такими високими, гарними та різними. По дорозі буде зупинка на обід * і невелику прогулянку. Прибуття в Чернівці. Посадка на потяг Чернівці - Київ.

  5 день Прибуття до Києва.

  Вартість туру: від  190 € + 1270 гривень + страхування.

  Проживання в готелях 2 * -3 * (ночівлі в готелях в містах або околиці); 2-3-4 місне розміщення, з усіма зручностями, харчування: сніданки згідно з програмою; екскурсійне обслуговування з боку дипломованого російськомовного гіда згідно з програмою; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відеоаудіо системами, медичне страхування, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачується вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Обіди, вечері.

  Вхідні квитки та факультативні екскурсії. ! Вартість екскурсійного пакету (орієнтовно): Замок Дракули- 15/20 євро; Синая + Палац Пелеш- 25/30 євро; Вечеря в ресторані - 15/30 євро.

  Ціна

  190 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330