Тури Іспанія - Італія - Франція

Барселона
Верона
Венеция
ПортАвентура
Венеция
1
2
3
4
  Маршрут
  «Aquardens»/«Гардаленд» - Верона - Ніцца - Монако - Канни - Коста Брава (7 ночей) - Барселона - Порт Авентура - Фігейрас - Генуя - Венеція - Будапешт
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Літо
  Канікули
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Іспанія
  Італія
  Угорщина
  Франція
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

  «Aquardens»/«Гардаленд» - Верона - Ніцца - Монако - Канни - Коста Брава (7 ночей) - Барселона - Порт Авентура - Фігейрас - Генуя - Венеція - Будапешт

  Без нічних переїздів!

  Чудова можливість в одному турі подивитися пів-Європи і відпочити в Каталонії. Місця, де переплелися Середньовіччя і сучасність, сільські пейзажі і площі культових міст, бульвари і парки. Маршрут для тих, хто готовий захоплюватися світом і самозабутньо відпочивати, знаходити нових друзів і збирати дорогоцінні враження.

  Програма

   1 день Київ – Ужгород Виїзд в Ужгород.

  2 день Мукачево – Тріест Посадка в автобус. Перетин кордону. Переїзд в Італію. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Тріест - «Aquardens»/«Гардаленд» - Верона Сніданок. Виїзд в «Гардаленд» третій за популярністю розважальний парк в Європі побудований на східному берегуозера Гарда в Італії. Парк вважається найпопулярнішим в Італії. Зараз в ньому є 7 основних атракціонів: Raptor, Blue Tornado, Magic Mountain, Sequoia Adventure, Orto Bruco, Mammut і Fuga da Atlantide. У червні 2008 р через дорогу від парку відкритий океанаріум. АБО «Aquardens» найбільший термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів): унікальний комплекс, що складається з 5 озер з'єднаних між собою термальними річками за якими кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, кілька печер, а також сауни всіх різновидів. Для дорослих оздоровчі процедури водою насиченою, йодом, бромом, а також мінеральними солями. Виїзд в Верону, пішохідна прогулянка по Вероні, міста сонета Шекспіра «Ромео і Джульєтта», побачити знаменитий балкон Джульєтти і зануриться в світ знаменитого роману. Розміщення в готелі в районі Верони. Ночівля.

  4 день Верона - Монако – Ніцца Сніданок. Виїзд в Монако. Екскурсія по князівству Монако - одному з найменших держав світу: княжий палац роду Грімальді, Кафедральний собор, Екзотичний Сад, сади і казино Монте-Карло. Пішохідна прогулянка по Ніцці - столиці Лазурного Берега, розташованого на березі Бухти Ангелів. За бажанням групи, можливе відвідування парфумерної фабрики Фрагонар. Розміщення в готелі в районі Ніцци або Антіб. Ночівля.

  5 день Ніцца-Канни-Каталонія Сніданок. Виїзд до Канн. Прогулянка по Каннам. Ви побачите Палац фестивалів і конгресів, Алею Зірок, прогуляєтеся по набережній Круазетт, з можливістю скупатися і просто отдохуть на Лазурному узбережжі. Виїзд на курорт в Каталонії. Ужін.Ночлег.

  6-11 дни Курорт в Каталонії Сніданок. Відпочинок біля Середземного моря. Ужін. Ночлег. Факультативні екскурсії (за дод.плату): Барселона - столиця Каталонії: собор Антоніо Гауді "Саграда Фамілія", пл. Каталонії, гора Монтжуик, пам'ятник Колумбу, Порт, бульвар Рамблас. Парк розваг Порт Авентура - один з найбільших в Європі парків розваг. Колекція атракціонів по п'яти зачаровує темам - Мексика, Полінезія, Китай, Дикий Захід, Середземномор'я. А також - поїздки в Аквапарк, в монастир бенедиктинців Монтсеррат, де зберігається статуя «Чорної Мадонни» - покровительки Каталонії, ін.

  12 день Фігейрас – Генуя Сніданок. Факультативно: Відвідання музею художника-сюрреаліста Сальвадора Далі. Виїзд в портове місто Геную. Прибуття в Геную. Розміщення в готелі. Ночівля.

  13 день Генуя – Венеція Сніданок. Оглядова екскурсія по Генуї: Огляд центральної площі міста Банки, окрасою якої є Лоджія-деї-Мерканті - місце, де була відкрита перша в Італії товарна біржа, також знайомство з пам'ятником Христофору Колумбу який є найзнаменитішим Генуї, огляд Галеона "Нептун", учасника відомих кінокартин Поланскі і телесеріалу Neverland, Палацу дожів прикрашеного фресками відомого живописця Джузеппе Ізола, і обрамлений мармуровим підлогою та статуями зали Великого і Малого рад і прогулятися вуличками старого міста - з амого великого в Європі. Переїзд до Венеції. Розміщення в готелі. Ночівля.

  14 день Венеція – Будапешт Сніданок. Виїзд до Венеції (факультативно). Екскурсія до Венеції: Найвідоміший і найромантичніше місто в світі, побудований на 118 островах, з'єднаний 400 мостами, під якими пропливають гондольєри, на катері по каналу della Guidecca, ми проїдемо до собору Сан Марко, оглянемо міст Зітхань, Палац Дожів, міст Ріальто . Виїзд в столицю Угорщини, Будапешт. Розміщення в готелі. Ночівля.

  15 день Будапешт – Ужгород Сніданок. По можливості Відвідування термальних джерел «Печера» в Мішкольці, де мінеральні води б'ють прямо зі скель. Проходження митниці. Виїзд в Ужгород. Посадка на поїзд Ужгород-Київ.

  16 день Прибуття до Києва.

  Вартість туру з виїздом у червні:

  Діти: 675€ + 1350 гривен.

  Дорослі: 710€ + 1350 гривен.

  Доплата за розміщення в покращеному номері в Іспанії (з боковим видом на море, або парк) - 55 € з кожного.

  У вартість входить: проживання: в готелі 2-3* , харчування сніданки - вечері, згідно програми; розміщення 2-3 особи у номері; проїзд: потягом (купе) та у комфортабельному автобусі (кондиціонер, відео/аудіо); оформленння виїзних документів.

  Додатково оплачується: Консульські послуги якщо паспорт не біометричний (до 18-ти років – 25 євро, після 18-ти років – 60 євро), вхідні квитки в музеї, факультативні екскурсії.Три-разовое харчування на території Іспанії - За бажанням клієнта!

  Екскурсії + вхідні квитки + проїзд, до 18ти/після 18ти:

  "Aquardens" - 35/40 євро Генуя - 20 євро в Монако + Ніццу - 30 євро в Барселону - 40 євро Порт Авентура - 65 євро / 70 євро дорослий в Марсель - 20 євро до Венеції– 35 євро в Верону 10 євро Трансфер до озера Гарда – 15 євро City Tax - 19 євро Навушники – 5 євро. Медичне страхування по маршруту - 7 євро.

  Ціна

  від 675 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330