Верона – Сірміоне – “Aquardens" – Мілан – Венеція – Будапешт

Венеція
Венеція
Мілан
Мілана, Галерея Вітторіо Емануеле Ii, Італія
Озеро Гарда
Озеро Гарда
Будапешт
Балкон Джульети, Верона
Термальний парк Aquardens
  Маршрут
  Верона – Сірміоне – Мілан – Венеція – Будапешт
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Осінь
  Канікули
  Тривалість туру
  7 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Італія
  Угорщина
  Опис туру

  Верона – Сірміоне – “Aquardens” – Мілан – Венеція – Будапешт

  Дати туру: Без нічних переїздів.

  Програма

  ВЕРОНА – СІРМІОНЕ – “AQUARDENS” – МІЛАН – ВЕНЕЦІЯ – БУДАПЕШТ

  Дати туру: Без нічних переїздів.

  1 день. Київ – Мукачево. Виїзд в Мукачево потягом Київ-Солотвино.

  2 день. Мукачево – Постойне. Прибуття в Мукачево. Посадка в автобус. Перетин українсько-словацького кордону. Переїзд по території Словаччини-Угорщини-Словенії.  Розміщення у готелі. Ночівля.

  3 день. Постойне – Верона – Сірміоне (озеро Гарда) – «Aquardens». Сніданок.  Виїзд у Верону, піша прогулянка по Вероні, місто сонета Шекспіра «Ромео та Джульєтта». Тут ви зможете побувати у домах усім відомих персонажів, також побачити відомий балкон Джульєтти та поринути у світ знаменитого роману. Виїзд на одну з природних пам'яток Італії – найбільше озеро країни – Гарда, на півострові озера розмістився центр туризму місто Сірміоне – де розташований замок Скалігерів, який був збудований ще у XIII ст., місце, яке стане незабутнім для селфі. Також подивимося на грот Катуллу – приватний особняк давньоримської епохи. Виїзд у термальний парк «Aquardens»: самий великий термальний парк Європи (60 000 квадратних метрів): унікальний комплекс, який складається з 5 озер, які з’єднані між собою термальними річками по якім кожен відвідувач може подорожувати по термальному парку, декілька печер, а також сауни усіх видів. Для дорослих оздоровчі процедури насиченою водою, йодом, бромом, а також мінеральними солями. Розміщення у готелі. Ночівля.

  4 день. Верона – Мілан.  Сніданок. Виїзд у Мілан.  Оглядова екскурсія Міланом - головним містом північної Італії, столиця мистецтва та моди, огляд символу міста Міланського собору. Поруч знаходяться Північний Палац, Тріумфальна арка, кінна статуя королю Вітторіо, Королівський палац, а також гордість Мілана та перлина світу – «Ла Скала» - найвідоміший оперний театр усіх часів і народів, прославлений Россіні та Белліні, Верді та Пуччіні, Карузо .... Вільний час. Виїзд у район Верони. Розміщення у готелі у районі Верони. Ночівля.

  5 день. Венеція – Будапешт. Сніданок. Виїзд у Венецію. Екскурсія Венецією: найвідоміше і найромантичніше місто у світі, побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами, під якими пропливають гондольєри, на катері по каналу della Guidecca, ми пройдемо на площу і собор Сан Марко, оглянемо міст Зітхань, Палац Дожів, міст Ріальто. У вільний час можливо: відвідання "Палацу Дожів" - велика пам'ятка італійської готичної архітектури, одна з головних визначних пам'яток міста. Знаходиться на площі Святого Марка поруч із однойменним собором. Ця головна будівля Венеції була передусім резиденцією дожів республіки. Прогулянка на гондолі каналами - виконайте свою мрію і прокотіться в спільноті гондольєра каналами найромантичнішого міста Італії. Прощаємось із містом, прямуємо до столиці Угорщини – Будапешт. Розміщення у готелі. Ночівля.

  6 день. Будапешт – Мукачево. Сніданок. Виїзд в Ужгород. Проходження кордону. Прибуття в Мукачево. Посадка на потяг.

  7 день. Мукачево - Київ. Прибуття у Київ.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін у програму (заміна місць розміщення та екскурсійних об’єктів, а також порядок їх слідування, на рівноцінні - дати та екскурсійні об’єкти можуть бути змінені при зміні канікулярних дат).

  Вартість туру: до 18 років: 345 євро + 1850 грн. з/д квитки / після 18 років: 380 євро + 1850 грн. з/д квитки У вартість входить: проїзд потягом (купе – ціна з/д проїзду може змінюватись у зв’язку з постійними змінами тарифів); автобусне обслуговування по маршруту; проживання у готелі 3*, 2-x; 3-и  місне розміщення, зі  зручностями у номері; харчування – сніданки, можливе додаткове харчування за дод. плату; оформлення виїзних документів; супровід керівником по усьому маршруту.

  Додатково сплачуються: (до 18 років/після 18 років): страхування - 8€; сity tax - 8€;   навушники - 4€; вечері: орієнтовно в Угорщині та в Італії – 15-18€  (за кожен); Мілан – 35€; “Aquardens” – 45/50€; Венеція – 35€; Верона - 15€; Сірміоне – 15€.

  У вільний час рекомендуємо: Палац Дожей - 20€ + аудіогід по бажанню 5,5€. Прогулянка на гондолі по каналам – 25€.

   

  Ціна

  345 євро

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330