Університет LINK Campus University of Rome

Перша фотографія

Навчання в Італії для українців стало доступним. Залишилося тільки вибрати ВНЗ!

Римський університет ЛІНК Кампус успішно працює у сфері освіти з 1999 року. Камерна атмосфера та індивідуальний підхід забезпечують високу якість освіти вже понад 20 років.

Щорічно ВНЗ навчає близько 1000 студентів, що набагато менше, ніж в державних вищих навчальних закладах подібного рівня. І це суттєва перевага навчання в LINK Campus University of Rome. Необхідні знання та практичні навички отримують все! Адже викладачі мають можливість приділити достатньо уваги кожному студенту.

Вища освіта в Італії за унікальною методикою. У LCU залишили традиційні підходи до процесу навчання в минулому. Завдяки цьому університет вигідно відрізняється від більшості інших державних і приватних італійських вищих навчальних закладів.

У ВНЗ використовують унікальну методику викладання, яка включає структурований підхід з інноваційними елементами:

  • активна взаємодія "учитель-учень"
  • міждисциплінарний підхід до розв'язання складних питань
  • дискусія про реальні проблеми, що виникають на робочому місці

Навчальна програма продумана до дрібниць. Вивчення теорії й отримання практичних навичок відбувається паралельно. Знання по всіх досліджуваних предметом швидко закріплюються, студенти не встигають забувати пройдений матеріал. При цьому вартість навчання в Італії буде не набагато вище цін в топових українських ВНЗ, зате якість помітно краще. Структуроване викладання та навчальні подорожі. Навчання в Італії англійською будується на безперервній взаємодії викладача та студента. Учитель генерує завдання, що стосуються виникають на робочому місці проблем в комунікативній, правової, економічної та інституціональних галузях. Для тих, хто їх успішно вирішує, розроблена система заохочень.

Традиційні лекції в ВНЗ Італії для іноземців теж читають. Але більше в навчальній програмі інтерактивних занять, а саме:

  • "Стратегічна розмова", під час якого обговорюють конкретні проблеми
  • Лабораторні заняття, де студенти вирішують практичні завдання, актуальні в професійному середовищі
  • "Занурення мікс", яке розвиває в учасниках широкий кругозір і дає знання, що не обмежуються навчальною програмою

Крім того, вищу освіту в Італії для іноземців включає "глобальні навчальні подорожі". Під час цих поїздок студенти розуміють, які знання їм знадобляться під час роботи в державних установах і на приватних підприємствах. Також це цілком реальна можливість для випускників працевлаштуватися!

Сант Валентин кличе вас в путь!