Університет Polytechnic University of Milan

Перша фотографія

Міланський Політехнічний Університет був заснований групою вчених і підприємців з відомих міланських сімей в 1863 році. У різні роки в ньому викладали видатні професори: математик Франческо Бріоско, який, також, був першим директором університету; нобелівські лауреати з хімії в 1963 році Луїджі Кремона та Джуліо Натт.
 
Міланський політехнічний університет нині вважається одним з найвидатніших європейських університетів в галузі інженерії, архітектури та промислового дизайну, а по багатьох дисциплінах - провідним дослідницьким центром в усьому світі.
 
Політехнічний університет у Мілані складається з 16 факультетів і 9 інженерних шкіл.
 
Університет займає 301-е місце в рейтингу кращих світових університетів. Кількість студентів, що навчаються у всіх підрозділах Міланського політеху, становить близько 40 000 осіб, що робить Міланський політехнічний інститут найбільшим в Італії інститутом інженерії, архітектури та промислового дизайну.
 
Завдяки політиці інтернаціоналізації, навчання за багатьма програмами проходить англійською мовою, що робить університет привабливим для іноземних студентів. На цей час у ВНЗ навчаються довше 6 000 студентів зі 100 різних країн. Університет активно підтримує дослідницькі проєкти та високотехнологічні компанії на стадії стартапів. Науковими співробітниками політеху і його студентами вже зареєстровано близько 2 000 патентів і створено майже тисяча різноманітних винаходів.

Сант Валентин кличе вас в путь!