Університет Universita degli Studi Roma Tre

Перша фотографія

Третій Римський, один з кращих в Італії.

Офіційно цей ВНЗ так і називається - Universita degli Studi Roma Tre, він прийняв перших студентів відносно недавно - в 1992 р. Всі інші інститути в межах Риму можуть похвалитися значно довшою історією, але Третій вже зараз є одним з найбільших центрів наукових досліджень в Італії. Туди щороку надходить майже 40 тисяч абітурієнтів, тому що це один з кращих ВНЗ країни.
 
Всього 8 факультетів, не тільки гуманітарних наук. Університет має у своєму розпорядженні сучасними науковими лабораторіями та навіть профільними інститутами за різними науковими напрямками. Що цікаво: головний містечко студентів розміщується в районі Остіензе, колишній промзоні - промислові корпуси пристосували свого часу під ректорат, факультети. Там навіть свій театр і ферма є, не кажучи вже про солідну бібліотеку.
 
На базі цього ВНЗ проводяться заходи, як для студентів творчих спеціальностей, так і для наукових співробітників. Завдяки наявності безлічі міжнародних угод, відбувається таке часто, а додатково йде активний академічний обмін за різними програмами для студентів та викладацького складу, є т.зв. програми подвійного диплома. Установа позиціонується як «молодий ВНЗ для молодих сердець», що при розташуванні майже в центрі Риму й не дивно.
 
Життя у студентів Третього Римського ненудна, а рівень освіти - гідний, що наочно підтверджується їх досягненнями: серед випускників вже чимало політичних діячів і вчених. І звичайно, діячів культури. До речі, Вірджинія Раджі - перша жінка, що стала мером Рима - теж свого часу вчилася саме в цьому вищому навчальному закладі.

Сант Валентин кличе вас в путь!