Університет University of Pavia

Перша фотографія

Університет Павії фігурує в ряді міжнародних рейтингів: особливо конкурентоспроможний в областях гуманітарних наук, інженерії, фармацевтики. За класичною і давньої історії, згідно з рейтингом QS World University Rankings, займає 35-е місце, а в галузі інженерії та технологій, фармацевтиці та лінгвістиці - 151-200-е місце. Входить у 20-ку кращих ВНЗ Італії.

Заснований університет в 1361 році, і був головним освітнім центром Північної Італії. Подібно Оксфорду і Кембриджу у Великобританії, Університет Павії побудований на системі коледжів. Сьогодні, до складу університету входить 20 коледжів, навчання проходить понад 24 000 студентів.

Спочатку створений на базі юридичних, гуманітарних і медичних шкіл, Університет Павії тепер пропонує 88 курсів.

Сьогодні Павія - це дослідницький університет, що пропонує широкий спектр дисциплін, що викладаються на 18 факультетах. Навчальні програми всіх рівнів: бакалаврату, магістратура, докторантура.

Університет Павії має міцну традицію міжнародного обміну студентами та викладачами: укладені двосторонні угоди з багатьма університетами Європи, Близького Сходу, США, Китаю, Японії та багатьох інших країн.

Університет Павії пропонує 11 міжнародних магістерських програм, викладання по яких здійснюється англійською мовою.

Сант Валентин кличе вас в путь!