Університет University of Pisa

Перша фотографія

Навчання в Італії з кожним роком все більше і більше набирає популярності. Усі батьки хочуть кращого для своєї дитини. А що може бути краще вищої освіти в Італії, при чому в одному з кращих ВНЗ. Одним з таких ВНЗ є Пізанський університет.

Джерела університету Пізи.

Він заснований ще в 1343 році, проте не всі згодні з цією датою. Деякі вчені вважають, що підстава доводиться на 11 століття. Існують різні докази того, що існувала Альма-матер у місті Піза в 1338 році. Тоді відомий юрист Раньєрі Арсенді разом з Бартоло та Сассоферрато давали публічні уроки, за які їм платив муніципалітет. А найвідомішим випускником по праву можна вважати Галілео Галілея.

Навчання в Пізанського університету: напрямки і можливості зростання.

Висока якість освіти в Італії, а саме в Пізанського університету, обумовлюється тим, що ВНЗ входить в кращі рейтинги світових ВНЗ і займає там високі позиції. Головною силою ВНЗ є академічна успішність. Як підсумок, в рейтингах з дисциплін Пізанський ВНЗ входить в сотню кращих навчальних закладів у світі.

Пізанський університет дає можливість отримати вищу освіту в Італії для іноземців. При цьому вам знадобитися мінімальний пакет документів (закордонний паспорт, атестат, сертифікат англійської мови й заяву).

ВНЗ має 20 кафедр і дослідницькі центри в таких областях, як:

  • сільське господарство
  • астрофізика
  • інформатика
  • інженерія
  • медицина
  • ветеринарія

Всього в університеті навчається близько 50 тисяч студентів.

Вартість навчання в Італії.

Вища освіта тут може отримати будь-який охочий, при чому неважливо з якої ти країни. Зарахування в студенти відбувається після здачі іспитів, а вартість за програмою Foundation Year (підготовчий курс) обійдеться абітурієнту приблизно в 5000 у.е в рік, навчання за програмою бакалавра, магістра - близько 2500 у.о. Однак сума може бути менше шляхом надання знижок за академічні успіхи. Пізанський університет дає всі можливості, щоб кожен студент став справжнім цінним фахівцем і зміг досягти бажаного в будь-якій країні.

Сант Валентин кличе вас в путь!