Європейська освіта в Генуезькому університеті

Перша фотографія

Університет Генуї (UniGe), один з найстаріших університетів Європи, створений за указом Папи Римського в 1471 році. Освіта європейського рівня зараз отримують 40 000 студентів з усього світу, з понад 3 десятки країн.

Генуезький університет має 53 наукових відділу і департамент, який спеціалізується на проєктах вивчення і розвитку інформаційних технологій. Філії університету розташовані в п'яти містах Лігурійського регіону, а також в Савоне, Імперії та Спеції. Пропонує 178 програм навчання і понад 300 курсів, включаючи післядипломну освіту, з урахуванням вимог європейського ринку праці. Університет включений в програму Європейського Союзу - Erasmus +, уклав двосторонні угоди з Університетами по всьому світу. Відсоток іноземних студентів - 7%.

Університет Генуї один з небагатьох, що входять в мережу «European University Association (EUA)».

ВНЗ займає провідні позиції в підготовці фахівців інженерної справи, кваліфікованих лікарів, фахівців інформаційних технологій та фізики. Входить в топ 150 ВНЗ по всьому світу за якістю освіти. Викладацький склад включає понад 2220 фахівців, велика частина викладачів - запрошені з інших провідних світових університетів.

Перший італійський астронавт, Франко Малебо, один з відомих випускників університету Генуї.

Сант Валентин кличе вас в путь!