Чарівна Каталонія авіа

Парк Гуэлья в Барселоне
Монсеррат монастырь
ПортАвентура
друзья
Маршрут
Київ - Барселона - Київ
Тип туру
Авіа тури для школярів
Тривалість туру
6 днів
Транспорт
Авіа
Країни
Іспанія
Опис туру

Дети <Транспорт> Самолет

ПЛЕНИТЕЛЬНАЯ КАТАЛОНИЯ

З жовтня по квітень - за запитом.

Програма

1 день Київ – Барселона Виліт з аеропорту Києва. Прибуття в аеропорт Барселони. Можливість Виїзд на Оглядову екскурсію по столиці Каталонії — Барселоні. Під час екскурсії ви зможете насолодитися пам'ятками, які прославили місто такими як: собор Антоніо Гауді "Саграда Фамілія", пл. Каталонії, гора Монтжуик, пам'ятник Колумбу, Порт, також прогулятися по центральному бульвару Рамблас, де актори постануть в надзвичайних образах. Завітати в славнозвісний парк Гуэль. Трансфер на узбережжя Коста Брави. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

2 день Жирона – Фігейрас Сніданок. Виїзд на екскурсію в Жирону: Під час якої ви можете ознайомитись зі старим містом, відвідати кафедральний собор, пройтись по єврейському кварталу, оглянути арабські лазні та церкву Сан Феліу. Після виїзд в Фігейрас для відвідання театру музею Салвадора Далі. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

3 день Готична Барселона – Монсеррат Сніданок. Виїзд на екскурсію готична Барселона: під час якої ви можете відвідати готичний квартал Барселони, він отримав свою назву завдяки пам’ятникам історії що тут возвели ще в середні віка, прогулянка по ньому дозволить вам дізнатися про маловідому Барселону, повну прекрасних куточків і монументів, серед яких Церква Санта-Марія-дель-Мар, що є зразком розквіту каталонської готики, Музей Пікассо, діючий Кафедральний собор Барселони. Ви пройдете по двом найбільш значущим кварталах каталонської столиці: Готичному і Рівера. Після виїзд в гірський храм Монсеррат, де туристи зможуть познайомитися з чорної Дівою і загадати найзаповітніше бажання, водночас побувати в центрі паломництва з усього світу. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

4 день Лицарський Турнір Сніданок. Можливість виїзду на Лицарський Турнір. Феєричну виставу в дусі середньовіччя, двобої на мечах, лицарі в обладунках, все це предстане перед глядачами у стародавньому замку Вальтордера з виставою фламенко. АБО Вільний час для шопінгу в Барселоні. Проїзд на громадському транспорті.  Вечеря. Ночівля.

5 день Ллорет-де-Мар - Сади Святої Клотільди – Тосса-де-Мар Сніданок. Виїзд на громадському транспорті в Ллорет-де-Мар, відвідання Садів Святої Клотільди: архітектурно-парковий ансамбль, що розкинувся на крутих скелях з неймовірною морський панорамою. Садова арматура нагадує безліч відкритих сходів. Тут ви можете годинами вивчати архітектуру і милуватися скелями і пляжами. Або за бажанням туристів виїзд на курортне місто Тосса-де-Мар – для знайомства з фортецею яка була збудована для захисту від піратських набігів. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

6 день Барселона-Київ Сніданок. Наша подорож добігає кінця. Трансфер в аеропорт Барселони. Виліт до Києва.

Примітка. Послідовність екскурсій може бути змінена.

Вартість туру• до 18 років - 325 € + а/б• після 18 років - 355 € + а/б

У вартість входить:

Трансфер. Аеропорт - готель - аеропорт. Проживання в готелі 4*. Харчування двохразове (можливо трьохразове за додаткову плату). Оформлення виїзних документів.

Додатково оплачується:

Авіаквиток. Медична страховка – 5 євро. Екскурсії Барселона – 35 євро,  Жирона+Фігейрас – 45 євро + вхідний білет в музей Салвадора Далі 10 євро, Сади Святої Клотільди 5 євро вхідний + ≈8 євро проїзд, Барселона Готична + Монсеррат – 45 євро. Проїзд на громадському транспорті в Тосса-де-Мар≈8 євро.  Лицарський турнір.

Ціна

325 €

менеджер: Кирило Стаучан

kirill@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)