Чарівна Каталонія авіа

барселона
барселона
музей дали
  Маршрут
  Київ - Барселона - Київ
  Тип туру
  По країнах
  Авіа тури для школярів
  Весняні тури
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Іспанія
  Програма
  Дати програми: 25.10-30.10.2022.

  1 день. Київ – Барселона. Виліт з аеропорту Києва. Прибуття в аеропорт Барселони. По можливості виїзд на Оглядову екскурсію по столиці Каталонії — Барселоні. Під час екскурсії ви зможете насолодитися пам'ятками, які прославили місто такими як: собор Антоніо Гауді "Саграда Фамілія", пл. Каталонії, гора Монтжуик, пам'ятник Колумбу, Порт, також прогулятися по центральному бульвару Рамблас, де актори постануть в надзвичайних образах. Завітати в славнозвісний парк Гуель. Трансфер на узбережжя Коста Брави. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

  2 день. Жирона – Фігейрас. Сніданок. Виїзд на екскурсію в Жирону: Під час якої ви можете ознайомитись зі старим містом, відвідати кафедральний собор, пройтись по єврейському кварталу, оглянути арабські лазні та церкву Сан Феліу. Після виїзд в Фігейрас для відвідання театру музею Салвадора Далі. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

  3 день. Готична Барселона – Монсеррат. Сніданок. Виїзд на екскурсію готична Барселона: під час якої ви можете відвідати готичний квартал Барселони, він отримав свою назву завдяки пам’ятникам історії що тут возвели ще в середні віка, прогулянка по ньому дозволить вам дізнатися про маловідому Барселону, повну прекрасних куточків і монументів, серед яких Церква Санта-Марія-дель-Мар, що є зразком розквіту каталонської готики, Музей Пікассо, діючий Кафедральний собор Барселони. Ви пройдете по двом найбільш значущим кварталах каталонської столиці: Готичному і Рівера. Після виїзд в гірський храм Монсеррат, де туристи зможуть познайомитися з чорної Дівою і загадати найзаповітніше бажання, водночас побувати в центрі паломництва з усього світу. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

  4 день. Порт Авентура. Сніданок. Можливість виїзду у парк розваг Порт Авентура – один з найбільших в Європі парку розваг. Колекція атракціонів по п’яти захоплюючим темам – Мексика, Полінезія, Китай, Дикий Захід, Середземномор’я. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

  5 день. Ллорет-де-Мар. Сніданок. Виїзд на громадському транспорті в Ллорет-де-Мар, відвідання Садів Святої Клотільди: архітектурно-парковий ансамбль, що розкинувся на крутих скелях з неймовірною морський панорамою. Садова арматура нагадує безліч відкритих сходів. Тут ви можете годинами вивчати архітектуру і милуватися скелями і пляжами. Або за бажанням туристів виїзд на курортне місто Тосса-де-Мар – для знайомства з фортецею яка була збудована для захисту від піратських набігів. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.
  6 день. Барселона-Київ. Сніданок. Наша подорож добігає кінця. Трансфер в аеропорт Барселони. Виліт до Києва. 

  Примітка. Відвідування екскурсійних об’єктів може бути змінено згідно епідеміологічних умов.

  Вартість туру: • до 18 років - 325 євро + (а/б «SkyUp») • після 18 років – 355 євро + (а/б «SkyUp»)
  У вартість входить: Трансфер аеропорт - готель - аеропорт. Проживання в готелі 4*. Харчування двохразове (можливо трьохразове за додаткову плату). Оформлення виїзних документів. 

  Додатково оплачується: авіаквиток; медична страховка – 8 євро; екскурсії: Барселона – 35 євро,  Жирона + Фігейрас – 45 євро + вхідний квиток в музей Салвадора Далі 10 євро, Сади Святої Клотільди 5 євро вхідний + ≈8 євро проїзд, Барселона Готична + Монсеррат – 45 євро; проїзд на громадському транспорті в Тосса-де-Мар ≈8 євро; Порт Авентура (трансфер + вх. квиток) – 65 євро/75 євро після 18 років. 

  Ціна

  325 євро + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330