Мадрид

Madrid
Madrid
  Маршрут
  Мадрид
  Тип туру
  По країнах
  Авіа тури для школярів
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  5 днів
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Іспанія
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Літак

  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua  

  Програма

  1 день Виліт з аеропорту Києва. Прибуття в аеропорт Мадрида. Трансфер в готель. Вечеря. Розміщення в готелі. Ночівля.

  2 день Сніданок. Можливість виїзду на Оглядову Екскурсію по Мадриду — огляд основних історичних пам'яток міста — Пласа-Майор, Королівський палац, Кафедральний собор, Санта-Марія-ла-Реаль-де-ла-Альмудена. Вільний час для відвідування ринку. Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

  3 день Сніданок. Можливість екскурсії в Толедо: стародавня столиця Іспанії батьківщині Дон Кіхота, огляд воріт Бісагра, Міст Алькантара, оглядовий майданчик Парадор, Кафедральний собор, Повернення в готель. Вечеря. Ночівля.

  4 день Сніданок. Вільний час. Можливість відвідування музеїв Мадрида. А також шопінгу в Rozas Villages (Музей Прадо, Центр мистецтв королеви Софії, Музей Тіссена-Борнеміси й Форум Мадрид). Можливість виїзду в Ла-Гранха — заміська літня резиденція, побудована за наказом короля Іспанії Філіпа V в містечку Сан-Ільдефонсо в 80 км на північ від Мадрида. Вечеря. Ночівля.

  5 день Наша подорож добігає кінця. Трансфер в аеропорт Мадрида. Виліт до Києва.

  Примітка. Послідовність екскурсій може бути змінена.
  Вартість туру:

  • до 18 років - 425 євро + а / б
  • після 18 років - 460 євро + а / б

  ​Курс валют згідно з міжбанківським на сьогодні.
  У вартість входить: Трансфер. Аеропорт — готель — аеропорт. Проживання в готелі 3 *. Харчування двох разове. Оформлення виїзних документів.
  Додатково оплачуються: Авіаквиток, консульські послуги -25 євро до 18 років і 60 євро після 18 років. Проїзд на громадському транспорті. Факультативні екскурсії й вхідні квитки: Оглядова екскурсія по Мадриду, Толедо, вхідні квитки в музеї. Медична страховка - 5 євро.

  Ціна

  425 євро + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330