Краків + парк розваг Energylandia!

Парк розваг
Краков
  Маршрут
  Краків (Парк розваг Energylandia, Величка, Краківський Зоопарк, Єврейський Квартал Казімєж, Galeria Krakowska) - Закопане (Chochołowskie Termy, Крупалувка) - Ланьцут (палац графів Потоцьких)
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

  Краків в перекладі з польської «місто королів». Щотижня сюди навідується близько 3 тис. туристів, щоб побачити величну красу Вавельського палацу, котрий розкинувся на мальовничому березі Вісли. Тур Краків-Закопане гарантує незабутні враження кожному мандрівнику. Ринковий майдан, старовинні костели, Єврейське містечко – чудові місця для прогулянки. Для любителів чогось справжні незвичного є екскурсія в Соляну шахту, в котрій сіль видобувається на глибині понад 180 м. А головною родзинкою мандрівки стане чудово проведений час на крутих гірках та інших атракціонах парку розваг Energylandia, за відгуками - одного з найсильніших парків Європи на сьогодні.. Щоб відновити сили та піймати хвилю відпочинку ми доставимо вас до знаменитого термального курорту Chochołowskie Termy поблизу Закопаного. Тут біля татранських гір розташовано понад 30 критих і відкритих басейнів з лікувальною водою. А отримати задоволення від вишуканих солодощів та гарної музики мандрівники зможуть посеред вуличних ліхтарів центру Крупалувка. Приїхати з пустими руками просто неможливо. В Galeria Krakowska в Кракові перед від'їздом безліч чудових речей та незвичайних сувенірів.

  Програма

  1 день Київ-Львів Виїзд потягом Київ - Львів.

  2 день Львів-Краков Прибуття в м Львів. Пересадка в автобус і виїзд до Кракова. Відвідування Королівських соляних копій "Величка" - це один з найцінніших пам'яток матеріальної та духовної культури на польських землях, який щорічно відвідує понад мільйон туристів з усього світу. Соляна шахта, яка показує методи видобутку солі протягом семи століть, являє собою коридори й галереї на семи підземних рівнях на глибині від 57 м. До 198 м., Загальною довжиною понад 200 км. після Екскурсія по Старому Кракову: Краків — прекрасний і неповторне місто з тисячолітньою історією. Це також культурна і туристична столиця Польщі. Варто пройтися по вузьких вулицях Старого міста, обійти його величезну Ринкову площу, оглянути старовинні костели, побачити Королівський замок, перейнятися його атмосферою і, зрозуміти, чому саме Краків так люблять поляки.
  - Вавельський Пагорб та Королівський Палац: На Вавельському пагорбі розташований комплекс архітектурних пам'ятників, з яких найважливіші - Королівський замок який ви зможете відвідати і подивитися експозицію, присвячену побуту польських королів — покої, тронний зал, збройова палата і скарбниця.
  Можливість вечері в ресторанах під Вавельським Замком (за дод. Плату). Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Краков-Energylandia-Закопане Сніданок. Виїзд в парк розваг Energylandia: найбільший парк розваг в Польщі розміром у 26 гектарів, відкриття якого було 14 липня 2014р. в парку безліч атракціонів, включаючи американські гірки, водні атракціони, каруселі та інші, парк поділений на три зони Дитяча, Сімейна та екстремальна в залежності від екстремальності гірок. Після — відвідування торгового центру Galeria Krakowska в Кракові. Сучасний шопінг-центр, що поєднує в собі традиції й сучасність, має площа 60 000 м2 і має у своєму розпорядженні 270 торговими точками. Повернення в готель. Ночівля.

  4 день Закопане(Chochołowskie Termy, Крупалувка) Сніданок. За бажанням виїзд у відомий гірськолижний курорт Закопане: Відвідування термальних джерел Chochołowskie Termy: Термальний курорт в Хохолове є одним з найбільших комплексів для відпочинку біля підніжжя татранських гір. Комплекс розташований між Вітвом і Хохолув в 15 км від центру Закопане. Тут працює понад 30 критих і відкритих басейнів, в тому числі 8 гідромасажних, з загальною площею всієї поверхні води 3000 м2. На особливу увагу заслуговує лікувальна зона, в якій знаходяться бочки з водою насиченою сірководнем і термальний басейн з солоно — йодованою водою. Після Виїзд на центральну вулицю Крупалувка, на якій туристи зможуть познайомитися з чарівною атмосферою курортного міста під акомпанемент вуличних акторів і національних ласощів. АБО
  — Відвідування Краківського Зоопарку: де представлені близько 1.500 тварин 260 видів. Площа зоопарку становить 17 га. Щорічно зоопарк відвідує близько 300 тисяч осіб. після:
  - екскурсія в Єврейський квартал Казімєж — є одним з важливих туристичних і культурних центрів Кракова, на його вулицях знімався фільм Стівена Спілберга - "Список Шиндлера", його вулиці розкажуть про історію вигнань і повернення єврейського народу.
  - екскурсія до Краківського підземний музей — після розкопок під головною ринковою площею міста, були знайдені культурні шари середньовічного міста з безліччю цікавих залишків різних будівель і предметів, в результаті був відкритий суперсучасний і найбільший в Європі підземний музей, в якому за допомогою останніх технологій демонструються експонати з Середніх століть. Повернення в готель. Ночівля.

  5 день Краков(Galeria Krakowska)-Львів Сніданок. Виїзд в Ланьцут. Відвідування палацу графів Потоцьких: один з найбільш значних палацово-паркових ансамблів на території Польщі, справжня скарбниця національної історії та культури. Дивовижна архітектура, парк, пахощі квітів, липи. Аристократичний палац, в якому хочеться відчувати себе монархом. Виїзд в м Львів. Посадка на поїзд Львів-Київ.

  6 день Київ Прибуття у м. Київ за розкладом.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування, на рівноцінні).

  Вартість туру: До 18 років: 170 євро + 1280 грн. після 18 років: 190 євро + 1280 грн.

  У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить: ■ Проїзд поїздом (купе — ціна витків на проїзд може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) ■ Автобусне обслуговування по маршруту ■ Проживання в готелі 3 *, 2-x; 3-х; місне розміщення, номери з вигодами в номері, ■ Харчування (сніданки) можливе додаткове харчування за доп. плату ■ оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються (До 16 / після 16 років): ■ Королівський палац і Вавельський Пагорб - 15/18 євро ■ Виїзд у Велічку з вхідним квитком - 30/35 євро ■ Виїзд в Energylandia з вхідним квитком - 40/45 євро ■ Виїзд в Закопане - 30 євро ■ Відвідування Chochołowskie Termy - басейни 4 години - 27 євро, сауни 4 години - 27 євро, басейни + сауни 4 години - 35 євро. ■ Страховка по маршруту - 5 євро. ■ Відвідування Краківського Зоопарку - 10/15 євро ■ Єврейський квартал Казімєж - 10/15 євро ■ Краківський підземний музей - 12/15 євро. ■ Палац графів Потоцьких - 12/15 євро.

  Ціна

  від 170 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330