Литва - Польща

Гданьск
Каунас
Люблін
1
Вільнюс
Траку
Варшава
  Маршрут
  Люблин - Вильнюс - Тракай - Каунас - Гданьск - Гдыня - Сопот - Мальборк - Варшава
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  8 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Опис туру

  Люблин - Вильнюс Тракай - Каунас - Гданьск - Гдыня - Сопот - Мальборк - Варшава

  Програма

  1 день Київ - Львів Виїзд з Києва, поїздом № Київ-Львів.

  2 день Львів-Люблін-Вільнюс Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Переїзд до Вільнюса. По дорозі коротка зупинка в Любліні. Люблін завжди був найбільшим містом в Східній Польщі, унікальним злиттям польської, єврейської, литовської й білоруської культур, доповнюють один одного. З XIII в. місто веде успішну законотворчу та освітню діяльність. Люблін - бадьорий і жвавий університетське місто, сюди приїжджають вчитися і відпочивати 80 тис. Студентів. У центрі міста багато кафе і барів - місць для розваг. Транзит по території Польщі, Литви. Прибуття до Вільнюса. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Вільнюс Сніданок. Екскурсія по Вільнюсу. Вам розкажуть історію міста, познайомлять з архітектурою. Ви підніметеся на вежу Гедімінаса й огляньте панораму міста. Ви побачите Кафедральний собор, Вільнюський університет - один з найстаріших у Східній Європі, унікальний готичний ансамбль - костелів Св. Анни й Бернардинців, церква Святого Духа, де покояться, в XIV столітті загиблі за православну віру, великі мученики Іван, Антоній і Євстафій, пройдете за стародавніми завулки міські, погуляєте єврейським кварталом, побачите найдавнішу П'ятницьку церкву, в якій Петро I хрестив прадіда А.С. Пушкіна. Ви вийдете на Ратушну площу. Пройдете до Святих Воріт - єдиних збережених воріт кріпосної стіни, захищала Вільнюс в XVI столітті. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

  4 день Каунас-Тракай Сніданок. Факультативно (25 євро) Виїзд в Каунас - друге за величиною місто Литви, розташований у злиття річок Нямунаса і Неріс. Каунас заснований в 1362 році - це друга столиця Литви. Місто славиться своєю середньовічною площею. Тут Ви побачите Ратушу, яку називають «білий Лебедь», помилуєтеся усіма європейськими архітектурними стилями. Ви побачите будинок Перкунуса (Грома) - одне з найоригінальніших будівель пізнього готичного стилю в Литві. Помилуєтеся костелом Св. Вітаутаса, побачите Кафедральний костел Св. Петра і Павла. Сучасна вулиця Каунаса - Лайсвес Алея. Це бульвар, ще цю вулицю називають «маленьким Парижем» з його затишними магазинчиками і кафе. Довжина цієї вулиці близько 2 км, а завершує панораму чудова церква, побудована на початку XX століття за проєктом Бенуа. (Тепер костел Михайла Архангела). Каунас славиться своїм знаменитим музеєм художника і композитора К.М. Чюрльоніса. Так само тут знаходиться і знаменитий музей Чортів, про який знає весь світ. Переїзд в Тракай. Обід * в ресторані караїмської кухні. Тракай - стародавня столиця Литви, місто між трьох озер. Екскурсія в Тракай. Головна визначна пам'ятка міста - знаменитий Тракайський замок, що стоїть на острові посеред озера Гальве. Слід зазначити, що це єдиний острівний замок у Східній Європі. Тракайський замок - один з найбільших середньовічних оборонних споруд в Литві, він займає територію в 1,8 гектара. Щоб потрапити у фортецю, відвідувачі повинні пройти по двох дерев'яних мостах. Центром архітектурного ансамблю замку є княжий палац, оточений товстої фортечною стіною з оборонними вежами. Тут знімався всіма улюблений фільм «Пригода електроніка». Повернення в Вільнюс. Ночівля.

  5 день Вільнюс-Гданськ Сніданок. Звільнення номерів. Виїзд в Гданськ - морські ворота Польщі, місто розташоване на березі Гданської затоки біля південних берегів Балтики. Його краса своєрідна і неповторна, тому і саме місто займає в польській історії особливе місце. Саме тут почали здійснюватися загарбницькі плани Гітлера - Друга світова війна розпочалася 1 вересня 1939 року з нападу на півострові Вестерплатте. В ході війни був знищений Старе місто з чудовою архітектурою. Однак все зруйноване ретельно відновили, і тепер Гданськ - одне з найкрасивіших старовинних міст Польщі; від Королівського тракту просто захоплює дух! Як це не дивно, Гданськ виглядає і відчувається містом XVI в. Пішохідна прогулянка по місту. Вільний час. Розміщення в готелі. Ночівля.

  6 день Мальборк і Гданськ-Гдиня-Сопот Сніданок. Факультативно (30 євро) автобусна екскурсія - «Перлини Балтики» - три злилися великих міста Гданськ - Сопот - Гдиня, простягаються 30 км уздовж східного узбережжя Гданської затоки Балтійського моря. У кожного з цих міст свої пам'ятки: Гданськ - це місто з легендою 1000-річної історії; Сопот - місто розваг, символ марнотратства; спокійна Гдиня - доказ господарського духу поляків які після 150 років неволі отримали довгоочікувану незалежність в 1918 році і протягом менше ніж 10 років побудували один з найбільших портів на Балтійському морі. Виїзд в м Мальборк * - стародавня столиця Тевтонського Ордена, найбільша Готична фортеця в Європі, в 1997 внесена до списку всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Не без причини замок Мальборк * (нім. Marienburg - Місто Марії) названий "найбільшою горою цегли на північ від Альп" і є одним з найбільших готичних замкових комплексів у світі. Переїзд у Варшаву. Ночівля.

  7 день Варшава-Львів Сніданок. Оглядова екскурсія по старому місту Варшави, який занесений до списку світової спадщини ЮНЕСКО. Річка Вісла ділить місто навпіл. На західному, лівому березі розташовані центр і Старе місто, історичне серце Варшави. У програмі екскурсії: Королівський Замок, Королівський Шлях, Ринкова площа Старого міста, Барбакан, Музей Королівські Лазеньки з красивим парком, Палац на воді, вулиці Старого Міста. Зачаровує краса реконструйованого Старого міста, Королівського шляху і колишніх королівських парків, історія, представлена ​​Палацом Культури й Музеєм Варшавського повстання - все це залишить у вас масу сильних вражень від відвідин цього чудового міста. У програмі екскурсії: Королівський Замок, Королівський Шлях, Ринкова площа Старого міста, Барбакан, Музей Королівські Лазеньки з красивим парком, Палац на воді, вулиці Старого Міста. Виїзд на Україну. Прибуття до Львова. Відправлення до Києва.

  8 день Київ Прибуття до Києва о 7:21 (час орієнтовний).

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру: Увага! зазначена вартість діє для групи при кількості 30 чол. Діти: 295 € + 1280 гривень + страховка 5 € Дорослі: 325 € + 1280 грівен + страховка 7 €

  У вартість входить: проживання в готелях 2 * -3 * (нічліг в готелі на території Литви: Вільнюс, Польщі: Гданськ, Варшава) 2-3-місне розміщення, з усіма вигодами, харчування: сніданки згідно з програмою; екскурсійне обслуговування: Вільнюс, Гданськ, Варшава з дипломованим російськомовним гідом; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відеоаудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються факультативні екскурсії: 55 євро

  Пропонуємо організувати ОБІД! Обід * в ресторані караїмської кухні. В меню відоме караїмське блюдо - кібінай, являє собою пиріжки у формі півмісяця з тіста з начинкою з нарізаного шматочками м'яса з великою кількістю цибулі і спецій. За це стало виключно популярним блюдо Литва повинна бути вдячна Великому князю Вітаутас. Це він 600 років тому привіз в Литву караїмів, а ті - «кібінай». Дивно те, що в Литві проживало не більше двох-трьох тисяч караїмів, а їх «кібінай» мирно завоювали всю країну.

  Ціна

  від 295 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330