Париж (авіа)

Лувр
Диснейленд
Париж
Эйфелева башня
  Маршрут
  Париж (Диснейленд, Лувр, Монмартр, Сакре-Кёр, Музей Гревен, Эйфелева Башня).
  Тип туру
  По країнах
  Авіа тури для школярів
  Тривалість туру
  ОЧІКУЄМО НА ВІДКРИТТЯ
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Франція
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Авіа

  Париж (Діснейленд, Лувр, Монмартр, Сакре-Кер, Музей Гревен, Ейфелева Вежа).

  Програма

  1 день Київ - Париж. Київ - Париж. Зустріч групи в аеропорту. Виліт в Париж. Париж - це більше ніж просто місто. Париж - це столиця світу. Париж - світова столиця моди, це свято, яке завжди з тобою ". Трансфер в готель. Розміщення в готелі. Ночівля.

  2 день Париж. Париж. Сніданок. Пішохідна оглядова екскурсія по Парижу (острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл.). Вільний час. Вечірня прогулянка на катері по Сені. Повернення в готель. Ночівля.

  3 день Париж - Лувр. Сніданок. Відвідування музею Лувр - культовий музей, про який чув кожен з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів. У Луврі збиралося все - цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні й часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року. Підйом на Ейфелеву Вежу. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.

  4 день Париж - Діснейленд. Сніданок. Виїзд в Діснейленд на цілий день! «Діснейленд парк відпочинку і розваг. Діснейленд це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений в життя ». Повернення в Париж. Ночівля.

  5 день Париж-Монмартр. Сніданок. Вільний час. За бажанням можливість відвідування Огляд Будинку Інвалідів - де знаходиться Могила Наполеона, а також прогулянка по Монмартру з оглядом найвідомішої Базиліки Сакре-Кер - сьогодні Монмартр залишається самим колоритним місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою і неповторною привабливістю. Церкви й каплиці, музеї та галереї, площі й скульптури, театри та кабаре - все це Монмартр. Після можливість відвідування музею Гревен - паризький музей воскових фігур на бульварі Монмартр, який відчинив свої двері 5 червня 1882 року. Повернення в готель. Ночівля.

  6 день Париж - Київ. Сніданок. Виїзд в аеропорт. Виліт до Києва. Прибуття в аеропорт Бориспіль.

  Стоимость туру:

  До 18 років: 385 євро + а / б. (270 € - бронь до 01.12.2019)
  Після 18 років: 420 євро + а / б. (270 € - бронь до 01.12.2019)
  У вартість входить: Проживання в Готелі 2-3 *; 2-3 місне размещения; харчування - сніданок; Пішохідна Оглядовий екскурсія по Парижу з гідом; трансфери: готель - аеропорт - готель; оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачується: ♦ Медична страховка - 5 євро. Вхідні квитки до 18ти / після 18ти: ♦ Діснейленд - бронювання й оплата за 4 тижні до вильоту ♦ Лувр - ♦ Ейфелева вежа ♦ Версаль ♦ Прогулянка на катері по Сені ♦ Музей Орсе ♦ Музей Гревен

  Ціна

  від 385 євро + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330