Стамбульський Діснейленд

  Маршрут
  КОНСТАНТИНОПОЛЬ (Стамбульський Діснейленд – Istanbul Sapphire – Акваріум Turkuazoo – Принцові Острови)
  Тип туру
  По країнах
  Туреччина для школярів
  Авіа тури для школярів
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  5 днів
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Туреччина
  Опис туру

  КОНСТАНТИНОПОЛЬ (Стамбульський Діснейленд – Istanbul Sapphire – Акваріум Turkuazoo – Принцові Острови)

  Дати турів: 07.03-11.03., 21.03-25.03., 28.03-01.04.2022.

  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

  Програма

  Дати турів: 07.03-11.03., 21.03-25.03., 28.03-01.04.2022.

  1 день. Київ – Стамбул. Збір групи в аеропорту. Виліт із Києва літаком. Прибуття до Стамбула. Трансфер до готелю. Розміщення в готелі. Прогулянка по старому місту. Можливість відвідування Султанахмет. Повернення до готелю. Нічліг.

  2 день. Стамбул. Сніданок. Пішохідна оглядова екскурсія Стамбулом (3-4 години), також відомий як Константинополь, колишня столиця Римської, Візантійської, Латинської та Османської імперій, а нині найбільше місто Туреччини, розташоване на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську та азійську частини. Огляд історичного центру міста Султанахмет, а також однойменної мечеті також відомої як Блакитна Мечеть, відвідування Музею Айя Софія всесвітньо відомий пам'ятник візантійського зодчества і символ «золотого століття» Візантії побудований в 537 році, відвідування Цистерни Базиліка, одне з найбільших і водосховищ Константинополя, що має деяку подібність до палацового комплексу, тому називається підземним палацом. Всередині Цистерни Базиліки є музей, що спускається через 52 кам'яні сходи, є 336 колони, кожна висотою 9 метрів. Можливість відвідування Морського Акваріума Turkuazoo (треба бути орієнтовно о 14:00) (3-4 години) – це турецька казка не лише для юних відвідувачів, а й для дорослих людей. Океанаріум у Стамбулі є одним із найбільших у всьому світі. У 29 водних резервуарах міститься 5 мільйонів літрів води. Акваріум у Стамбулі налічує понад 10 тисяч різних морських жителів. В океанаріумі є навіть акули, причому їх тут цілих 5 видів. Серед них знаходиться тигрова акула. Повернення до готелю. Нічліг.

  3 день. Стамбул. Сніданок. Можливість відвідування Vialand Istanbul – Стамбульський Діснейленд. Розташований на площі 600 000 кв. м, парк пропонує близько 50 різних атракціонів та розваг, розрахованих на будь-який вік. Крім того, тут відкрито велику торгову зону, що включає 250 магазинів, Парк ділиться на кілька тематичних зон: «Світ пригод», «Світ гри», «Світ історії». У кожному зі світів на вас чекає маса цікавих занять та атракціонів, пізнавальних подорожей та розваг. Вільний час. Можливість відвідування мечеті Сулеймана – друга за значенням, і перша за розмірами мечеть Стамбула та усипальниці Роксолани. Повернення до готелю. Нічліг.

  4 день. Стамбул. Сніданок. Виїзд на екскурсію на Принцові острови. Поїздка на острів Бююкада з групи знаменитих Червоних островів Мармурового моря, 4 з яких ми знаємо як Принцові. Найбільший з них носить зараз назву Бююкада. Прогулянка центральною вулицею острова з найкращими прикладами острівної архітектури. Відвідування Монастиря Святого Георгія Кудинського - дату заснування відносять до часу царювання Никифора Фокі (Х століття), що дозволяє вважати його найстарішим монастирем на Принцевих островах. Зовнішній огляд церкви та монастиря Св. Нікола. Зовнішній огляд храму «Панагія» біля колишньої стоянки фаетонів. Зовнішній огляд будинку Троцького. Прогулянка набережною. Повернення до готелю. Нічліг.

  5-й день. Стамбул-Київ. Сніданок. Трансфер до аеропорту. Виліт літаком. Повернення додому.

  Примітка. Послідовність екскурсій може бути змінена.

  Вартість туру: до 18 років - 280 € + авіа квиток після 18 років - 310 € + авіа квиток

  У вартість входить: ● проживання по два-три в готелі 4*; ● харчування: сніданки (можлива вечеря за дод. плату-12€/один); ● трансфер Аеропорт - Готель - Аеропорт; ● оформлення виїзних документів; ●пішохідна оглядова Екскурсія Стамбулом. Додатково оплачуються: ● авіаквиток; ● екскурсії та вхідні квитки (● Цистерни Базиліка – 10€; ● Vialand Istanbul – 35€; ● Turkuazoo – 15€; ● мечеть Сулеймана – 15€ ● Екскурсія Принцовими островами – 25€). ● міський транспорт; ● медичне страхування за маршрутом – 5€.

  Ціна

  280 € + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330