Стамбульський Діснейленд

  Маршрут
  Стамбульський Діснейленд – Istanbul Sapphire – Акваріум
  Тип туру
  По країнах
  Авіа тури для школярів
  Весна
  Зима
  Канікули
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Туреччина
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Літак 
  КОНСТАНТИНОПОЛЬ (Стамбульський Діснейленд – Istanbul Sapphire – Акваріум Turkuazoo) 
  Дати туру: 27.12-30.12.2021 
  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

  Програма

  1 день Київ – Стамбул. Збір групи в аеропорту. Виліт із Києва літаком. Прибуття до Стамбула. Трансфер до готелю. Розміщення в готелі. Прогулянка по старому місту. Можливість відвідування Султанахмету. Повернення до готелю. Ночівля. 
  День 2 Стамбул. Сніданок. Пішохідна оглядова екскурсія Стамбулом (3-4 години), також відомий як Константинополь, колишня столиця Римської, Візантійської, Латинської та Османської імперій, а нині найбільше місто Туреччини, розташоване на берегах протоки Босфор, що розділяє його на європейську та азійську частини. Огляд історичного центру міста Султанахмет, а також однойменної мечеті також відомої як Блакитна Мечеть, відвідування Музею Айя Софія всесвітньо відомий пам'ятник візантійського зодчества і символ «золотого століття» Візантії побудований в 537 році, відвідування Цистерни Базиліка, одне з найбільших водосховищ Константинополя, що має деяку подібність до палацового комплексу, тому називається підземним палацом. Усередині Цистерни Базиліки є музей, що спускається через 52 східчасті кам'яні сходи, є 336 колони, кожна висотою 9 метрів. Можливість відвідування Морського Акваріума Turkuazoo (потрібно бути орієнтовно о 14:00) (3-4 години) – це турецька казка не лише для юних відвідувачів, а й для дорослих людей. Океанаріум у Стамбулі є одним із найбільших у всьому світі. У 29 водних резервуарах міститься 5 мільйонів літрів води. Акваріум у Стамбулі налічує понад 10 тисяч різних морських мешканців. В океанаріумі є навіть акули, причому їх тут аж 5 видів. Серед них є і тигрова акула. Повернення до готелю. Ночівля. 
  3 день Стамбул. Сніданок. Можливість відвідування Vialand Istanbul – Стамбульський Діснейленд. Розташований на площі 600 000 кв. м, парк пропонує близько 50 різних атракціонів та розваг, розрахованих на будь-який вік. Крім того, тут відкрито велику торгову зону, що включає 250 магазинів, Парк ділиться на кілька тематичних зон: «Світ пригод», «Світ гри», «Світ історії». У кожному зі світів на вас чекає маса цікавих занять та атракціонів, пізнавальних подорожей та розваг. Вільний час. Можливість відвідування мечеті Сулеймана – друга за значенням, і перша за розмірами мечеть Стамбула та усипальниці Роксолани. Повернення до готелю. Ночівля. 
  День 4 Стамбул-Київ. Сніданок. Трансфер до аеропорту. Виліт літаком. Повернення додому. 
  Примітка. Послідовність екскурсій може бути змінена. 
  Вартість туру: до 18 років: 255 € + авіаквиток під запит. Після 18 років: 285 € + авіаквиток під запит. 
  У вартість входить:  Проживання по два-три в готелі 4*. Харчування сніданки, (можлива вечеря за дод. плату - 12 € / один.). Трансфер Аеропорт Готель Аеропорт. Оформлення виїзних документів. Пішохідна оглядова екскурсія Стамбулом. 
  Додатково оплачуються: Авіаквиток. Додаткові екскурсії та вхідні квитки (● Цистерни Базиліка – 10€ ● Vialand Istanbul – 35€ ● Turkuazoo – 15€ ● мечеть Сулеймана – 15€). Міський транспорт. Медичне страхування за маршрутом – 5€.
   

  Ціна

  255 евро + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)