Туреччина. Райдужна Каппадокія

Туреччина. Райдужна Каппадокія.
Туреччина. Райдужна Каппадокія.
Туреччина. Райдужна Каппадокія.
Туреччина. Райдужна Каппадокія.
Туреччина. Райдужна Каппадокія.
Туреччина. Райдужна Каппадокія.
Туреччина. Райдужна Каппадокія.
  Маршрут
  Туреччина. Райдужна Каппадокія.
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Туреччина для школярів
  Авіа тури для школярів
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Авіа
  Автобус
  Країни
  Туреччина
  Опис туру

  Райдужна Каппадокія. Проживання в готелі; тримісне розміщення (доплата за 2-х місцеве 20 €) харчування - сніданки та обіди + вечеря в перший день, екскурсійний супровід по програмі; трансфер по маршруту.

  Програма

  1 день. Київ - Анкара. Приліт в Анкару. Зустріч групи в аеропорту. 10:00 Кайсері прибуття. 11.00 Сніданок. Поселення в готель. Відпочинок біля басейну і сауни (попередній запис). Вільний час: Шопінгмол FORUM. Прогулянка історичною частиною міста. Захопливе катання на підіймачах гірськолижного курорту Ерджієс !! Фототур "Дикі Коні" на заході сонця біля гори  Ерджіес! Ви зможете побувати серед диких коней, зробити неймовірні фото й відео з конями та ковбоями, і навіть покататися на ковбойських конях! Вільний час. Вечеря в ресторані готелю Radisson blu на терасі з видом на місто і гору Ерджієс. Розміщення в готелі. Ночівля.
  2 день. Каппадокія. Підйом о 05:00 та виїзд до місця зльоту повітряних куль. 06: 00-07: 00 польоти на повітряній кулі. Зустріч світанку. 08:00 Сніданок в панорамному. Гончарна майстерня. Долина "Пашаба" та "Уяви". Тут туристи знайдуть вельми незвичайну пам'ятку природи - кам'яні стовпи, які мають вулканічну природу і за формою нагадують гриби, які по-іншому ще називають "казковими трубами" або "будиночками фей". Обід в печері гончарної майстерні. Стайня святого Іоанна Руського - святе місце Каппадокії. Повернення в готель. Ночівля.
  3 день. Каппадокія. Сніданок. За бажанням ранкова фотосесія на тлі куль, які літають!  Виїзд вранці до надзвичайно гарних фотолокацій! Сніданок у готелі. Фортеця Учхисар. Унікальна фортеця, яка уособлює собою 60-метрову скелю, в якій були зроблені приміщення, вікна і проходи. Долина Голубів являє собою скупчення скель з численними тунелями, віконцями-гніздами голубів, яких там тисячі. На скелястих стінах можна побачити різні малюнки в червоно-синій гамі, які наносилися за допомогою спеціального мінералу для залучення птахів. Закинута долина ченців "Сагонли", піша екскурсія! Обід в яблуневому саду. Підземне місто Каймакли. Він являє собою нескінченну систему проритих тунелів і різних за розміром залів, протягом довгого часу створених в податливій місцевій вулканічній породі - туфі. Місто складається з восьми ярусів, проходи ведуть павутиною під землю. Повернення в готель. Ночівля.
  4 день. Анкара - Київ. Сніданок. Іхлара - це кам'яний каньйон, що розділив рівнину на два «береги» подібно до глибокого яру. Його протяжність приблизно 14 кілометрів, а глибина місцями до 150 метрів. Озеро Нар. Дивовижне озеро, яке утворилося в кратері вулкана. Обід в долині. Виїзд в Анкару. Посадка на літак Анкара - Київ. Повернення до Києва.
  Вартість туру:
  295 € + авіаквиток. Проживання 3 *: 1 ніч Hotel Ibis Kayseri 3 * (Кайсері) + 2 ночі Каппадокія Kaya Goreme
  315 € + авіаквиток. Проживання 5 *: 1 ніч Radisson blu Kayseri 5 * (Кайсері) + 2 ночі Каппадокія Kaya Goreme
  У вартість входить: Проживання в готелі; тримісне розміщення (доплата за 2-х місцеве 20 €); харчування - сніданки та обіди + вечеря в перший день; екскурсійний супровід по програмі; трансфер по маршруту.
  Додатково оплачуються: вхідні квитки - 30 €; особисті витрати; додаткове харчування; політ на повітряній кулі - 140 €; страховка - 7 €.

  Ціна

  295 євро + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330