Цюріх - Париж (Діснейленд)

Маршрут
Прага - Мюнхен - Цюріх - Штайн ам Райн + Рейнські водоспади - Фонтенбло (Палац Фонтенбло) - Париж (Діснейленд) - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach) – Вроцлав
Тип туру
Автобусні тури для школярів
Тривалість туру
9 днів
Транспорт
Автобус
Залізна дорога
Країни
Франція
Швейцарія
Опис туру

Прага - Мюнхен - Цюріх - Штайн ам Райн + Рейнські водоспади - Фонтенбло (Палац Фонтенбло) - Париж (Діснейленд) - Нюрнберг (аквапарк Palm Beach) – Вроцлав

Програма

 

1 день Київ – Львів Виїзд з Києва, поїздом № Київ-Львів.

2 день Львів – Прага Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. По дорозі коротка зупинка в Кракові. Переїзд в Прагу. Розміщення в готелі. Ночівля.

3 день Прага – Мюнхен Сніданок. Виїзд з готелю 8:00 Оглядова екскурсія по Празі (1,5-2 години): Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св.Віта і св.Іржі, Страговський монастир), Карлів міст, Староміська пл., Ратуша, Порохова вежа , Муніципальний будинок, Вацлавська пл. Виїзд з Праги. Переїзд в Мюнхен - «саме сонячне місто в Німеччині», який знаходиться поблизу Альп і в оточенні мальовничих озер. Автобусна екскурсія по Мюнхену * - столиці Баварії: Фрауенкірхе, собор Св. Діви Марії, Королівська резиденція, Ратуша, Марієнплац; прогулянка по історичному центру. Виїзд з Мюнхена. Ночівля на території Німеччини. Ночівля.

4 день Цюріх-Штайн ам Райн. Сніданок. Виїзд до Цюріха. По дорозі (за доп. Плату) відвідаємо мальовничий швейцарське містечко Штайн ам Райн * (Stein am Rhein), який вважається найбільш добре збережених з усіх середньовічних міст Швейцарії, потім Рейнські водоспади * - найбільші водоспади в Європі! Переїзд в Цюріх - найбільший і один з найкрасивіших міст країни і розташовується на берегах річки Ліммат, яка впадає в Цюріхське озеро. Оглядова екскурсія по Цюріху: Великий Цюріхський собор Фрауенмюнстер (вітражі Марка Шагала), церква Святого Петра, квартал Нідердорф, Ратуша, площа Предігерплац, вулиця Банхофштрассе, квартал Ремісників, набережні Цюріхського озера і річки Ліммат. Мальовничі вузькі провулочки з чарівними будиночками в готичному стилі, в яких розташовані булочні, кондитерські, антикварні магазинчики зачарують вас назавжди! Переїзд до Франції. Розміщення в готелі на території Франції. Ночівля.

5 день Палац Фонтенбло - Париж. Сніданок. Виїзд в місто Фонтенбло. Відвідування Chateau de Fontainebleau * - красивого! королівського Палацу Франції, який протягом семи століть служив французьким правителям. Палац і парк увійшли до списку Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Переїзд в Париж. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал ХХI століття «Дефанс». Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу *. Розміщення в готелі. Ночівля.

6 день Париж-Діснейленд. Сніданок. Виїзд в Діснейленд - цілий день! «Діснейленд парк відпочинку і розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений в життя ». Нічний переїзд до Вроцлава.

7 день Нюрнберг (аквапарк «Palm Beach») - Вроцлав. Сніданок *. Факультативно: аквапарк «Palm Beach» * в Нюрнберзі * - це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі і під дахом або екскурсія з гідом по Вроцлава *. Прибуття до Вроцлава - столицю Нижній Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

8 день Вроцлав-Львів. Сніданок. Виселення з готелю. Шлях додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

9 день Прибуття в Київ в 7:21 (час орієнтовний).

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

Вартість туру: Діти: 385 € + страхування 7€ + 1280 грн.

Курс валют згідно з міжбанківським на сьогодні.

У вартість входить: проживання в готелях 2 * -3 * (нічліг в готелі на території Франції, Чехії, Німеччини, Польщі, околиці Парижа, Прага, Вроцлав), 2-3-4 місне розміщення, зі всіма зручностями, харчування: сніданки згідно програми; екскурсійне обслуговування: Прага, Париж, Цюріх з дипломованим російськомовним гідом; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

Додатково оплачуються: Додатково оплачуються: вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Вечері - 8/12/15€. Вхідні квитки і факультативні екскурсії:Вартість екскурсійного пакета для дітей: 195€ вхідні квитки (з аудіо гідом) в Палац Фонтенбло -25€; Ейфелева вежа- 20€; Діснейленд -діти 70€ / дорослі 75€ (для тих, хто їде тільки на шопінг - 15 €), аквапарк в Нюрнберзі «Palm Beach» - 25€. Факультативні екскурсії: Мюнхен - 25€; Рейнські водоспади + мальовниче містечко Stein am Rhein-30€. Ще додатково пропонуємо: екскурсію по Вроцлава -10€.

30€візовий центр + 35€консульські послуги, якщо паспорт не біометричний. 

екскурсії

вартість

  Сан-Марино

20 €

 Поїдка у Сирміоне або Gardaland – парк атракціонов

25 € (або 55 €)

  Болонья

30 €

  Рим

65 €

  Венеція + в'їзд в Венецію + водний трамвайчик

35 €

Ціна

від 385 €

менеджер: Наталія Батушан

batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)