Тур Угорщиною

Будапешт
Егерсалок
Мишкольц
Heviz-Spa-Hungary
Szentendre
  Маршрут
  Єгерсалок – Єгер – Будапешт – оз. Хевіз – Мішкольц-Тапольце
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Зимові тури
  Канікули
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Угорщина
  Опис туру

  Саме тур в Будапешт - початок вашої подорожі, так як він один з популярних і старовинних міст Європи. У цьому турі ви зможете побачити такі пам'ятки як: пл. Героїв, пл. Трійці, Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша, в якій коронували угорських королів. 
  Але найважливіша особливість в Будапешті - Угорський парламент - це найпопулярніша визначна пам'ятка Угорщини. Якщо ви скажете Будапешт, то перше, що спадає на думку у всіх жителів Європи - Парламент. У будівлі 691 приміщення, 29 під'їздів, 13 ліфтів, а прикрашають його 365 веж і башточок. 
  Фасад будівлі звернений до берега Дунаю тому сфотографувати Будівля Угорського Парламенту, найкраще з річки, купивши квиток на кораблик по Дунаю. 

  Програма

  1 день. Київ – Ужгород. Збір гурту на вокзалі. Виїзд із Києва поїздом.

  2 день. Ужгород – Єгерсалок – Будапешт. Прибуття до Ужгорода. Посадка до автобуса. Перетин українсько-угорського кордону. Дорогою відвідування спа-комплексу Єгерсалок. На території комплексу знаходиться 17 відкритих та критих басейнів загальною площею 1900 кв. Після екскурсія Єгером – історичний центр якого дуже добре зберігся, безліч прекрасних будівель у стилі бароко, цопф, класицизм. Зможемо почути історію стародавнього міста, розглянути Цитадель, Базиліку, Палац архієпископа та інші пам'ятки. Переїзд до столиці Угорщини – Будапешт. Розміщення у готелі. Нічліг.

  3 день. Будапешт – Кестхей – оз. Хевіз. Завтрак. Виїзд на екскурсію в Кестхей та на озеро Хевіз. Кестхей – столиця західного берега Балатона, відомий палацово-парковим ансамблем графа Фештетича. Споруджень у середині XVIII століття за зразком садиб французького дворянства, палацовий комплекс відрізняється розкішшю свого зовнішнього та внутрішнього оздоблення, що э одним з найбільших палацових споруд на території Угорщини. Термальне озеро Хевіз, лікувальна сила якого була відома ще з римських годин, а в наш час всесвітньо відоме як унікальний бальнеологічний курорт. Відвідування термальних джерел оз. Хевіз. Повернення до Будапешта. Нічліг.
  4 день. Будапешт. Сніданок. Оглядова екскурсія Будапештом – перлина Дунаю, як називають одну з найкрасивіших столиць Європи. Під час екскурсії туристи познайомляться з визначними пам'ятками столиці: пл. Героїв, пл. Трійці, Пам'ятника 1000-річчю, Фортечному району (Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша – місце проведення церемоній коронації та вінчання королів), знаменитою будівлею Парламенту, Будайського палацу, видової площадки на гору Геллерт, Цитадель, вул. Ваці. А також для охочих піднімемося на гору Геллерт. Поїздка до Сентендре. Відвідування музею Марципан. Вільний час для шопінгу. Прогулянка на кораблику Дунаєм: мости та набережні у чудовій ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Шикарні панорамні види, що відкриваються з головної річки Європи, занесені до культурного наслідку людства ЮНЕСКО. Переїзд до найвідомішого міста курорту Угорщини – Мішкольц-Тапольце. Нічліг.

  5 день. Мішкольц-Тапольце – Ужгород. Сніданок. Відвідування унікальної, не тільки в Угорщині, а й у Європі, термальної купальні Мішкольц-Тапольце, тут мінеральні води б'ють прямо зі скель, а світлові ефекти та підземна річка перетворюють купання на особливу насолоду... (Не забудьте взяти з собою купальне приладдя!). Виїзд до України. Перетин кордону. Посадка та виїзд поїздом до Києва.

  6 день. Київ. Прибуття до Києва за розкладом.
  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх проходження - на рівноцінні.
  Вартість туру:
  до 18 років: 185€ + залізничний квиток 1880 гривень.
  після 18 років: 210€ + залізничний квиток 1880 гривень.
  У вартість входить: • проїзд: поїзд (купе - ціна залізничного проїзду може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів), комфортабельний автобус (відео, аудіо, кондиціонер); • проживання: готель 3*; • харчування: сніданки; • оглядова екскурсія Будапештом; • супровід керівником групи; • оформлення виїзних док.

  Додатково оплачуються: • вхідні квитки до музеїв та факультативних екскурсій (діти до 18ти/дорослі після 18ти): • Спа-комплекс Єгерсалок – 20€; • купальні у Мішкольц-Тапольці – 20/24€ • Кестхей, оз. Хевіз – 30€ + вхідний у термальне джерело – 15€; • Прогулянка корабликом – 20 євро; • Музей марципану + Сентендре – 12€; • Єгер – 10€ • Термальні Джерела оз. Хевіз – 15 €; обіди, вечірі (приблизно 11-14 євро – за один.); • Медична страховка за маршрутом – 8 євро.

  Ціна

  185 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330