Відпочинок на морі Італія

римини
сан марино
болонья
венеция
гардаленд
  Маршрут
  Постойна – Gardaland – Ріміні (8 днів) – Болонья – Сан Марино – Рим – Венеція – Будапешт Дати туру: 29.06 – 11.07.2023.
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Літо
  Канікули
  Тривалість туру
  13 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Італія
  Угорщина
  Опис туру

  Відпочинок на морі Італія

  Gardaland – Ріміні (8 днів) – Болонья – Сан Марино – Флоренція – Венеція – Будапешт

  Дати туру: 06.07-18.07.2023.

  Програма

  Відпочинок на морі Італія

  Gardaland – Ріміні (8 днів) – Болонья – Сан Марино – Флоренція – Венеція – Будапешт

  Дати туру: 06.07-18.07.2023.  

  1 день. Київ – Мукачево. Зустріч на залізничному вокзалі у Києві, посадка у потяг до Мукачево.

  2 день. Мукачево – Ріміні. Прибуття в Мукачево. Посадка в автобус. Перетин українсько-угорського кордону. Нічний переїзд по території Угорщини-Словенії-Італії. 

  3 день. Ріміні. Ранкове прибуття. Відпочинок на морі після розміщення у готелі. Вечеря. Ночівля.

  4 день. Ріміні. Сніданок. Відпочинок на морі. Вільний час. Ріміні – відомий усім, як пляжний курорт. М’який клімат і 15 км золотистих піщаних пляжів зробили Ріміні одним з найпопулярніших курортів Адріатичного узбережжя. Місто ділиться на дві зони: нову – курортну і стару – історичну.  Вечеря. Ночівля.

  5 день. Ріміні – Болонья. Сніданок. Виїзд у Болонью. Оглядова екскурсія по середньовічному місту Болонья. Це найпопулярніше місто для студентів або італійський Оксфорд. Тут знаходиться найстаріший університет у світі. Також, це кулінарний центр Італії, Батьківщина соусу “болоньєзе”, тортелліні, ковбас сальсічча і мортаделла. Виїзд до Ріміні.  Вечеря. Ночівля.

  6 день. Ріміні – Парк розваг «Gardaland». Сніданок. Виїзд до найбільшого та найпопулярнішого парку розваг в Італії - Gardaland. Гірки, атракціони, гойдалки, каруселі та інше, що сприяє хорошому проведенню часу для дітей та дорослих. Парк розділений на декілька тематичних зон: Бірманія, Атлантида, Гаваї, Єгипет, Схід, Дикий Захід, Середньовіччя, Космос, а також класичні американські гірки. Повернення у готель.  Вечеря. Ночівля. 

  7 день. Ріміні – Флоренція. Сніданок. Подорож до Флоренції – Оглядова екскурсія Флоренцією. Знайомство із культурною столицею італійського Відродження: пл. Синьорії - старий Палац /Палаццо Віки/ та фонтан Нептуна, собор Санта Марія дель Фіоре, Баптистерій, церква Санта Кроче/усипальня великих італійців - Мікеланджело, Макіавеллі, Галілея, Россіні. У вільний час можна відвідати Галерею Уффіці: один з найстаріших музеїв у Європі в якому знаходиться ні з чим не порівнянне художнє багатство: тисячі живописних полотен від середньовічних до сучасних, античні скульптури, мініатюри, гобелени. Повернення до Ріміні. Вечеря. Ночівля.

  8 день. Ріміні – Сан Марино. Сніданок. Сан-Марино, або ж Найсвітліша республіка Сан-Марино — це унікальна невеличка країна площею всього 61 км², що розташована на горі Титано в Італії. Серед усіх країн світу Сан-Марино є п’ятою найменшою країною у рейтингу за площею після Ватикану, Монако, Науру та Тувалу. Має три найдавніші фортеці — фортеця Гуаіта, фортеця Честа та фортеця Монтале. Фортеця Гуаіта довгий час слугувала в’язницею в країні. Повернення до готелю. Вечеря. Ночівля.

  9 день. Ріміні – “Aquafan”. Сніданок. Виїзд у аквапарк “Aquafan” є найвідомішим водним парком в Європі. Знаходиться на пагорбі у Річчонах. Загальна площа парку – 90 тисяч квадратних метрів. Тут ви знайдете найцікавіші та забавні ігри у воді: від камікадзе на Tobogas, Extreme Speedriul (екстремальні швидкі) річки, Surfin'hill або лінива річка. Плюс великий басейн з хвилями, джакузі, водоспад, майданчики для дітей, майданчики для пікніка, анімація, музика, спорт, турніри, виставки та різні тематичні вечірки. Вечеря. Ночівля.

  10 день. Ріміні – Венеція. Сніданок. Відпочинок на морі. Виїзд у Венецію. Оглядова екскурсія Венецією: найвідоміше і найромантичніше місто у світі, побудоване на 118 островах, з'єднане 400 мостами, під якими пропливають гондольєри, на катері по каналу della Guidecca, ми пройдемо на площу і собор Сан Марко, оглянемо міст Здихів, Палац Дожів, міст Ріальто. У вільний час можливо: відвідання "Палацу Дожів" - велика пам'ятка італійської готичної архітектури, одна з головних визначних пам'яток міста. Знаходиться на площі Святого Марка поруч із однойменним собором. Ця головна будівля Венеції була передусім резиденцією дожів республіки. Нічний переїзд у Будапешт.

  11 день. Будапешт. Прибуття до Будапешту. Відвідування купален Сечені: Купальні Сечені представляють собою термальний лікувально-оздоровчий комплекс. Він розташований у столиці Угорщини – Будапешті в Міському Парку. Цей комплекс вважається найбільшим у всій Європі. Поселення у готелі. Ночівля.

  12 день. Будапешт – Мукачево. Сніданок. Виїзд до Мукачево. Проходження угорсько-українського кордону. Посадка на потяг Мукачево-Київ.

  13 день. Київ. Прибуття у Київ.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру: до 18ти: 575 євро + 1850 гривень (квитки Київ – Мукачево – Київ, потяг купе) / після 18ти: 610 євро + 1850 гривень (квитки Київ – Мукачево – Київ, потяг купе)

  У вартість входить: проїзд: поїзд (купе), комфортабельний автобус єврокласу (кондиціонер, відео / аудіо); проживання готель 2* (розміщення по 3-4); харчування – сніданки та вечері у готелю Ріміні і сніданки у готелях по дорозі; супровід керівником по всьому маршруту; оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються (до 18ти/після 18ти): страхування - 12€; Болонья - 25€; парк розваг Gardaland – 55/60€; Сан Марино -  20€;  Венеція + кораблик -  35€; Флоренція - 35€ + вхідний квиток у Галерею Уффіці (за бажанням ціна уточнюється); “Aquafan” - 35€; Купальні Сечені - 38€.

  Ціна

  575 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330