Замок - «Добропарк» - Коростишівський Каньйон

добропарк
добропарк
добропарк
Діснеївський замок під Києвом
  Маршрут
  Замок - «Добропарк» - Коростишівський Каньйон
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тури по Україні для школярів
  Тривалість туру
  1 день
  Транспорт
  Автобус
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Замок - «Добропарк» - Коростишівський Каньйон

  Тривалість:  1 день.

  У вартість входить: проїзд на комфортабельному автобусі; Екскурсійне обслуговування по маршруту.

  Програма

  1 день Київ - Діснеївський замок - «Добропарк» - Коростишівський Каньйон - Київ

  07: 30-8: 00 - відправлення на екскурсію.

  Недалеко від села Гурівщина, Ви побачите Діснеївський замок, який є в'їзними воротами на найвідомішу українську кіностудію - «Victoria Film Studios».  Ви будете в захваті від приголомшливої споруди, відомого нам з дитинства.

  Під Києвом з'явилася нова локація - унікальний парк «Добропарк», (або можна вибрати замок «Радомишль») де можна буде відпочити від міста, розважитися і насолодитися природою.  Серед дерев і квітів там будуть локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів.  Також в парку облаштували безліч озер для купання, кемпінги й наметові містечка, щоб гості могли залишитися на 2-3 дні.

  Площа парку - це приблизно 400 футбольних полів.  Гарний рельєф і струмки, висадили близько 44 тисяч дерев і кущів, облаштували систему поливу довжиною в 38 кілометрів, розбили 13 гектарів газонів. Навесні в парку можна помилуватися цвітінням тюльпанів всіляких сортів і кольорів на алеї довжиною 8 кілометрів і шириною 1-2 метри.  Крім цього, в парку є лавандова, гортензієві та самшитова долини, а також «Долина Любові» з романтичними артінсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець.  Обід.

  У місті Коростишів (Житомирська область) подивіться Коростишівський Каньйон.  Ви будете в захваті від тутешнього озера, утвореного на місці затопленого гранітного кар'єру.  Його берега вкриті смереками і соснами, а вода має красивий бірюзовий відтінок.  Прибуття до Києва.

  Вартість туру: під запит

  У вартість входить: Проїзд на комфортабельному автобусі; Екскурсійне обслуговування по маршруту.

  У вартість не входить: Комплексний обід; Вхідні квитки в «Добропарк» або в замок «Радомишль», узгодження поїздки з Поліцією - 500грн.

  Ціна

  під запит

  менеджер: Ніна Стаучан

  n@santvalentin.com.ua

  +380960303330