Замок - «Добропарк» - Коростишівський Каньйон

Добропарк
Коростишівський Каньйон
Маршрут
Замок - «Добропарк» - Коростишівський Каньйон
Тип туру
Автобусні тури для школярів
Тури по Україні для класів
Тривалість туру
1 день
Транспорт
Автобус
Країни
Україна
Опис туру

Замок - «Добропарк» - Коростишівський Каньйон

Тривалість:  1 день.

У вартість входить: проїзд на комфортабельному автобусі; Екскурсійне обслуговування по маршруту.

Програма

1 день Київ - Діснеївський замок - «Добропарк» - Коростишівський Каньйон - Київ

07: 30-8: 00 - відправлення на екскурсію.

Недалеко від села Гурівщина, Ви побачите Діснеївський замок, який є в'їзними воротами на найвідомішу українську кіностудію - «Victoria Film Studios».  Ви будете в захваті від приголомшливої споруди, відомого нам з дитинства.

Під Києвом з'явилася нова локація - унікальний парк «Добропарк», (або можна вибрати замок «Радомишль») де можна буде відпочити від міста, розважитися і насолодитися природою.  Серед дерев і квітів там будуть локації для розваг, в тому числі парк динозаврів і атракціонів.  Також в парку облаштували безліч озер для купання, кемпінги й наметові містечка, щоб гості могли залишитися на 2-3 дні.

Площа парку - це приблизно 400 футбольних полів.  Гарний рельєф і струмки, висадили близько 44 тисяч дерев і кущів, облаштували систему поливу довжиною в 38 кілометрів, розбили 13 гектарів газонів. Навесні в парку можна помилуватися цвітінням тюльпанів всіляких сортів і кольорів на алеї довжиною 8 кілометрів і шириною 1-2 метри.  Крім цього, в парку є лавандова, гортензієві та самшитова долини, а також «Долина Любові» з романтичними артінсталяціями та квітковими композиціями у вигляді величезних сердець.  Обід.

У місті Коростишів (Житомирська область) подивіться Коростишівський Каньйон.  Ви будете в захваті від тутешнього озера, утвореного на місці затопленого гранітного кар'єру.  Його берега вкриті смереками і соснами, а вода має красивий бірюзовий відтінок.  Прибуття до Києва.

Вартість туру: від 480 грн.

У вартість входить: Проїзд на комфортабельному автобусі; Екскурсійне обслуговування по маршруту.

У вартість не входить: Комплексний обід; Вхідні квитки в «Добропарк» або в замок «Радомишль», узгодження поїздки з Поліцією - 500грн.

Ціна

480 грн.

менеджер: Ніна Стаучан

n@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)