2021 Англія & Об'єднана Європа (курси + екскурсії)

Лондон ай
Париж
Прага
  Маршрут
  Краків - Дрезден - Брюссель - Лондон (Віндзор, Оксфорд, Стратфорт-на-Ейвоні) - Париж (Діснейленд) - Нюрнберг - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Мовні курси для школярів
  Тривалість туру
  14 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Бельгія
  Великобританія
  Німеччина
  Польща
  Франція
  Опис туру

  § Комфорт § Навчання § Діти <Транспорт> Автобус

  Краків - Дрезден - Брюссель - Лондон (Віндзор, Оксфорд, Стратфорт-на-Ейвоні) - Париж (Діснейленд) - Нюрнберг - Вроцлав

  Увага! Для оформлення візи до Британії - потрібно особисто на подачі документів!

  Програма

  1 день Київ-Львів Збір групи на вокзалі. Виїзд до Львова.

  2 день Львів - Краків. Прибуття до Львова. Посадка в автобус. Транзит по території Польщі-Чехії. Зупинка в Кракові на обід *. Пішохідна екскурсія по Кракову: Вавель - королівська резиденція на березі Вісли, площа Головного ринку, Сукеннице, Ягеллонський університет, Маріацький Костел. Виїзд з Кракова. Переїзд по території Польщі. Ночівля.

  3 день Транзит по території Німеччини. Сніданок. Виїзд Дрезден. Оглядова екскурсія по Дрездену - стародавньої столиці Саксонії, «чудесному місту». Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається вид на протилежний берег Ельби. Транзит по території Німеччини. Вільний час. Переїзд і розміщення в готелі під Кельном. Ночівля.

  4 день Кале-Дувр-Лондон. Сніданок. Виїзд в Кале. По дорозі відвідання Брюсселя. Оглядова прогулянка по центру міста пл. Гранд Плас, Стара ратуша, "Готель де-Віль" зі знаменитим флюгером, що зображує Св.Михайла, билися дракона і вдома на площі, також є одним з головних прикрас столиці. Прогулюючись по кварталу, порізаному лабіринтом тісних вуличок, побачите знамениту статую-фонтан «Хлопчик, який пісяє» і, звичайно, почуєте «брюсселлеаз», міський діалект, що виник з суміші різних мов. Виїзд в Кале. Переправа через протоку Па-де-Кале в Дувр (час у дорозі - 1,5 години.). Переїзд і розміщення в сім'ях. Вечеря. Ночівля.

  5 день Лондон. Сніданок. 08: 15-12: 15 Уроки. Ланч *. Виїзд в Лондон. Оглядова пішохідна екскурсія: Вестмінстерське Абатство, Будинок парламентів, символ Лондона - Біг Бен, вулицю Вайт Холл, Сент-Джеймс парк, Букінгемський палац - офіційна резиденція королеви Англії, і вулицю Мелл, що є дорогою для королівських процесій, побачимо арку Адміралтейства, Трафальгарську площу, пам'ятник Нельсону, Національну галерею - сховище основної колекції картин. Відвідування Вестмінстерського абатства. Для англійців абатство це більше, ніж церква це святилище нації, символ всього, за що боролися і борються британці. У Абатстві знаходяться поховання та пам'ятники більш три тисячі відомих британців, знаменитий Куточок Поетів і могила Невідомого воїна. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

  6 день Лондон. Сніданок. 08: 15-12: 15 Уроки. Ланч *. ¡Відвідування Музею воскових фігур «Мадам Тюссо», де Вас очікує зустріч з улюбленими акторами, зірками поп- і рок-музики, спортсменами і зірками Голлівуду, також зустріч з відомими особистостями, членами королівської сім'ї. Ви зможете відвідати чудову виставку "The Spirit of London" ( "Дух Лондона»); Беккер стріт, де ми побачимо будинок, в якому знаходиться музей Шерлока Холмса. ¡ «Політ» на колесі огляду LONDON EYE, де протягом 40 хвилин Ви насолодитеся панорамою «столиці світу» з висоти 135 метрів і побачите весь Лондон як на долоні! 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

  7 день Лондон. Сніданок. 08: 15-12: 15 Уроки. Ланч *. Вручення сертифікату про закінчення курсів. ¡Екскурсія в серці Лондона - Сіті: Тауерський міст, відомий у всьому світі і є візитною карткою Лондона; відвідування Лондонського Тауера! Одного з найпопулярніших визначних пам'яток Лондона, який протягом дев'ятисотрічної історії був фортецею - резиденцією королів, збройовим складом, монетним двором, сховищем королівських коштовностей і скарбницею, а також в'язницею, місцем страти й навіть зоопарком! Ви зможете познайомитися з унікальною експозицією старовинної зброї, яка розташувалася в Білій Вежі, а також здійснити подорож по коморі скарбів Британської корони. У Тауері можна побачити знаменитих бифитеров - зберігачів палацу, одягнених в традиційні барвисті костюми, які є одним із символів Лондона, як і сам Тауер. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

  8 день Лондон. Сніданок. Ланч *. ¡Екскурсія в Віндзор - літню резиденцію Її Величності, закладену при Вільгельма Завойовника. Відвідування каплиці св. Георга, де поховані англійські королі, включаючи Генріха VIII і Георга VI, зал зустріч з гобеленами й полотнами Ван Дейка, Рембрандта та ін. Віндзор дбайливо зберігає все традиції й перекази героїчного минулого. Відповідно до одного з них, саме так з'явився девіз вищого лицарського ордена англійського королівства: "Сором тому, хто про це погано подумає!" А ще виключно в Віндзорі відбувається церемонія посвячення в кавалери. 19:00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

  9 день Лондон - Оксфорд - Стратфорд-на-Евоні Сніданок. Ланч *. ¡Поїздка в Оксфорд. Оксфорд - університетське місто. Серед почесних старовинних будівель, панує особлива атмосфера. В Оксфорді неможливо не піддатися чарівності старовини і академічного шарму. Прогулянка по Оксфорду: вежа Керфакс, Мадлен коледж (його дзвіниця - символ міста), Мертон коледж, церква. Св. Діви Марії, коледж. Св. Трійці. Поїздка в Стратфорд-на-Ейвоні, на батьківщину знаменитого Вільяма Шекспіра. Городок уособлює ту саму «стару, добру Англію», там панує атмосфера повного спокою й умиротворення. Ми відвідаємо Церква Святої Трійці на березі Ейвона, де знаходяться могила поета, його дружини і дітей, прогуляємося по вуличках прекрасного міста. 19.00 Повернення в сім'ї. Вечеря. Ночівля.

  10 день Лондон - Париж Сніданок. 07.45 Виїзд з Лондона. 09.45 Посадка на паром. Прибуття Кале і виїзд в Париж. Оглядова екскурсія на автобусі, під час якої ви побачите острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелеву вежу, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальну Арку, пл. Згоди, «Гранд Опера», Вандомской площі. ¡ Підйом на Ейфелеву вежу. Розміщення в готелі. Ночівля.

  11 день Діснейленд на цілий день! Сніданок. ¡ Поїздка в Діснейленд - чарівний парк розваг, Уолтом Діснеєм, де хоч раз в житті мріє побувати кожен. Паризький Діснейленд не можна порівняти ні з одним іншим європейським парком атракціонів. Він вигідно відрізняється від усіх конкурентів не тільки за площею (близько 20 кв. Км), ступенем популярності й популярності (щорічно сюди навідуються понад дванадцять мільйонів осіб!). Головне - це унікальне, незабутнє поєднання людської фантазії й уяви, технологій і світлових ефектів. Насолоджуємося цілий день! Нічний переїзд до Вроцлава.

  12 день Нюрнберг або Аквапарк «Palm Beach». Сніданок *. Факультативно: ¡ відвідування аквапарку в передмісті Нюрнберга - Palm Beach - за бажанням, охочі відправляться в водну подорож в один з найбільших аквапарків Німеччини: сауна або лазня і просто розсіється на гірках Palm Beach! або оглядова екскурсія по Нюрнбергу. Тисячолітній Нюрнберг розповість нам про картини Дюрера і віршах Сакса, секрети середньовічної архітектури, і про першу в Німеччині залізниці. Потім, ми покажемо Палац правосуддя, відомий всьому світу тим, що тут проходив знаменитий «Нюрнберзький процес». Прибуття до Вроцлава. Розміщення в готелі. Ночівля.

  13 день Вроцлав-Львів. Сніданок. За бажанням, прогулянка по історичному центру Вроцлава Ратуша, Міський ринок, Панорама битви при Вроцлаві, Міст Тумського острова, Собор святого Джона, Церква Святої Елізабет. Шлях додому !!! Прибуття до Львова. Відправлення до Києва.

  14 день Прибуття до Києва.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: заміну місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування, на рівноцінні. Вартість туру: для дітей: 760 євро + страховка 7 євро +1280 грн. + Віза Великобританії, заповнення анкети та супровід (~ 135 €). для дорослих: 840 євро + страховка 7 євро +1280 грн. + Віза Великобританії, заповнення анкети та супровід (~ 135 €).

  У зазначену вартість (на 1 чол.) Входить: проїзд Київ - Львів - Київ проїзд автобус єврокласу (аудіо / відео, кондиціонер) Розміщення: Лондон - в сім'ях; готелі: на території Польщі, Німеччини, ок. Париж, Прага, Краків - готелі 2 * -3 *, зручності в номері; розміщення 2-3-4 місцеве; харчування: Лондон - повний пансіон, в дорозі - по програмі; екскурсії Дрезден, Брюссель, Лондон, Париж, Прага, Краків (без вхід. квитків) мед.страховка (до 60 років)

  Додатково оплачується: вхідні квитки в музеї, замки, Діснейленд і Аквапарк. Консульські послуги Посольства Великобританії (~ 135 євро) - уточнювати у менеджера транзитна віза, якщо немає біометр. паспорта; страховка після 60 років

  Вартість факультативних програм і вхідних квитків (дит. / дор.) * Пакет екскурсій в Англії 270/275 євро: Собор св.Павла - 20 євро; Тауер з гідом - 35/40 євро; Віндзор з вхідним квитком -50 євро; Музей мадам Тюссо - 45/50 євро; Колесо огляду - 40 євро; ¡ Оксфорд & Стретфорд - 55 євро, Акваріум - 25/30 євро або Лондонське підземелля London Dungeon - 30/35 євро. Пакет екскурсій Париж, Нюрнберг: Діснейленд - 95 євро оплата за 3 тижні до поїздки, ¡Ейфелева вежа - 25 євро або кораблик по Сені - 20 євро; аквапарк «Palm Beach» - 25 євро або Нюрнберг - 20 євро.

  Ціна

  760 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330