Чехія - Німеччина- Польща

Прага
Мюнхен
ЕвропаПарк
Маршрут
Прага-Мюнхен-Штутгарт-Руст (Europa Park) Фрайбург-Дрезден-Краків
Тип туру
Автобусні тури для школярів
Тривалість туру
5 днів
Транспорт
Автобус
Залізна дорога
Країни
Польща
Опис туру

Діти <Транспорт> Автобус

Прага-Мюнхен-Штутгарт-Руст (Europa Park) Фрайбург-Дрезден-Краків

Проходження кордону на потязі! Найбільший парк розваг в Німеччині.

Програма

1 день Київ - Перемисль – Прага Посадка на поїзд Київ-Перемисль. 6:00 Проходження Прибуття в м Перемисль. 12:24. Пересадка в автобус і виїзд до Праги. Розміщення в готелі. Вечеря. Ночівля.

2 день Прага-Мюнхен Сніданок. Виїзд з готелю 8:00 Оглядова екскурсія по центру Праги (1,5 години): Карлів міст, Староміська пл., Ратуша, Порохова вежа, Муніципальний дім, Вацлавська пл. Виїзд з Праги. Переїзд в Мюнхен: оглядова екскурсія по Мюнхену- столиці Баварії. Найпопулярніший серед туристів, місто славиться не тільки своїм пивом, а й унікальними архітектурними пам'ятками в стилі готики і бароко. Сучасний Мюнхен - це незвичайне поєднання ритму великого міста, скарбів мистецтва, національних народних звичаїв і високих технологій. Розміщення в готелі в районі Мюнхена. Ночівля.

3 день Мюнхен– Europa Park – Дрезден Сніданок. Виїзд в найбільший парк розваг Німеччини - "Europa Park" - другий за відвідвідуванням, після Діснейленду, «Європа Парк» розмістився на площі в 90 гектарів. В арсеналі парку близько 100 тематичних атракціонів та різноманітних шоу, в програмах беруть участь приблизно 150 артистів з 22 країн. Всього в парку 12 «американських гірок». На території парку розташовані близько 50 торгових павільйонів. Нічний переїзд в Дрезден.

4 день Дрезден-Краків Прибуття в Дрезден. Сніданок *. Оглядова екскурсія по Дрездену - Вам належить побачити церкву Фрауенкірхе, палац Цвінгер, опера Земпера і набережну «Брюльская тераса», звану «балконом Європи» за те, що звідти відкривається чудовий вид на протилежний берег Ельби. Переїзд до Кракова. Розміщення в Готелів. Ночівля.

5 день Краків-Перемисль-Київ. Сніданок. Виїзд в Перемисль. Посадка на поїзд Перемисль-Київ. 15:24. Прибуття до Києва о 23:53.

Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

Вартість туру:

До 18 ти років - 245 євро + 1680 грн.,

Після 18 ти років - 280 євро + 1680 грн.

У вартість входить: Проїзд на комфортабельному автобусі за маршрутом. Проживання в готелях 2-3 *, двох-трьох місне розміщення. Харчування: сніданки. Оформлення виїзних документів.

Додатково оплачуються: ♦ Страховка - 5 євро. ♦ Вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії ♦ Оглядова екскурсія по Празі - 15 євро, Мюнхену - 20 євро, Дрездену - 25 євро ♦ Виїзд в Europa Park + вхідний квиток 65 євро.

Ціна

від 245 євро

менеджер: Кирило Стаучан

kirill@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)