Екскурсія в Одесі та АКВА вересень у Затоці

Одесса
отель
аквапарк
  Маршрут
  Київ - Одеса - Затока - Київ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Одеса - прекрасне, гарне місто на березі Чорного моря на півдні України.
  У нашій програмі ви побуваєте в місті Одеса, прогуляєтеся по відомій Потьомкінських сходах, пройдетеся по вулиці Дерибасівській, побуваєте біля відомої Одеської опери, сфотографуєтеся біля Одеського академічного театру музичної комедії ім.  Водяного, де щороку проходить феєричний Одеський кінофестиваль і багато-багато іншого. 

  Також, вас чекають розваги в аквапарку й гідний відпочинок, що теж важливо.

  Програма

  АКВА вересень у Затоці

  1 День (09.09) Київ – Одеса – Затока. 07:00 Зустріч біля школи. Посадка у власний комфортабельний автобус. Переїзд з Києва до Одеси. Приїзд до Одеси. Обід у міському кафе у Одесі. Оглядова екскурсія по Одесі. Аркадія, Французький бульвар, вул. Пушкінська, Соборна площа, вул. Дерибасівська, Міський сад, пам'ятник 12 стільця, Катерининська площа, Тещин міст, Потьомкінські сходи, пам'ятник Пушкіну, Алея Зірок, театр опери й балету. Переїзд до Затоки. Розміщення у готелі. Купання у морі. Вечеря у готелі. Ночівля.

  2 День (10.09)  Затока. Сніданок у готелі. Відвідування басейну та аквапарку. Обід у готелі. Вільний час. Прогулянка по набережній Затоки. Купання у морі. Вечеря у готелі. Ночівля.

  3 День (11.09)  Затока. Сніданок у готелі. Відвідування басейну та аквапарку. Обід у готелі. Вільний час. Прогулянка по набережній Затоки. Купання у морі. Вечеря у готелі. Ночівля.

  4 День (12.09)  Затока-Київ. Сніданок у готелі. Виїзд з готелю (речі можна залишити на рецепції). Відвідування басейну або прогулянка по набережній. Обід у готелі. Виїзд на комфортабельному автобусі до Києва. Прибуття до Києва приблизно о 21:00.

  Вартість програми: на автобусі - 4850 гривень; на потязі - 3400 грн + 1650 грн квитки Укрзалізниці.

  У вартість входить: проїзд у власному комфортабельному автобусі Київ-Одеса-Затока-Київ, проживання в готелі - 3 ночі, розміщення у 3х-4х місних номерах; харчування за програмою: (1 обід у міському кафе; 3 сніданки, 3 обіди, 3 вечері у готелі); оглядова екскурсія по Одесі.

  У вартість не входить: додаткове харчування; власні витрати.

  Ціна

  4850 гривень

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330