Франція - Нормандія

Диснейленд
Париж
  Маршрут
  Краків - Прага - Бамберг - Люксембург - Руан - Етрета - Париж (парк Діснейленд) - Вроцлав
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  9 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Німеччина
  Польща
  Франція
  Чехія
  Опис туру

  Краків - Прага - Бамберг - Люксембург - Руан - Етрета - Париж (парк Діснейленд) - Вроцлав

  Бажаєте отримати красиву, історично багату мандрівку, що захоплює? Тур Франція-Нормандія створений саме для вас. Саме у цьому турі у вас буде можливість відвідати Нормандію - історичну область в північно-західній частині Франції, що розташована біля берегів Ла-Маншу, між Пікардією і Бретанью, батьківщину сиру Camembert і найулюбленіше місце для проведення уїк-ендів з точки зору парижан.

  Вас чекає екскурс в багаторічну історію аж до 1003 року і неймовірна насолода від вражень сучасності. Побувати там, де знаходяться мощі святого Валентина та наслухатись приголомшливих легенд можна у фортеці Вишеград у Празі. А відкриття "Маленької Венеції" відбудеться у Бамберзі. Далі мандрівників чекатиме зустріч відразу трьох поколінь архітектури – давньоримської, середньовічної й ренесансної у місті Трір. Мінідержава Люксембург запам’ятається чудовими краєвидами, що відкриваються з найкрасивішого «балкону Європи» – Бульвару де ля Корніш. Франція зустріне своїми всесвітньо відомими пам’ятками від острова Сіте до Вандомського майдану. І який Париж без фантастично крутих гірок та безлічі цікавих, а часом дуже атракціонів що вражають — Діснейленду? Чи звертали увагу на міст, зображений на банкноті в 500 євро? Саме його ви побачите на річці Сена у Нормандії. А відчути себе середньовічним рицарем чи його прекрасною дамою можна буде на Панорамі Битви поблизу Міського Ринку у Вроцлаві. Ловіть яскраві враження разом з Сант Валентином!

  Програма

  1 день Киев-Львов Виїзд з Києва поїздом.

  2 день Львів-Краків-Прага Прибуття до Львова. Пересадка в автобус, перетин кордону. Транзитний переїзд. По дорозі зупинка в Кракові. Обід *. Прибуття в Прагу. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Прага-Бамберг Сніданок. Відвідування Празької пам'ятки — Вишеград — це район і перша середньовічна фортеця міста (1003 рік!), З неприступних стін якої, княгиня Лібуше промовила відоме пророцтво про Велику Прагу! На території фортеці знаходиться костел св. Петра і Павла, кажуть, що саме тут знаходяться мощі св.Валентина. Легенди, міфи й перекази під час екскурсії, а чого тільки варта вид, що відкривається з Вишеграда! Виїзд в Бамберг — місто на семи пагорбах. Місту надано статус пам'ятки Всесвітньої культурної спадщини ЮНЕСКО. Ви побачите унікальні пам'ятки архітектури — від романських храмів до рибальського кварталу з мальовничими фахверковими будівлями, прозваного "Маленькій Венецією" (Klein-Venedig). Переїзд по території Німеччини. Ночівля.

  4 день Люксембург - Париж Сніданок. Виїзд в Трір - найстаріше місто сучасної території Німеччини, довга історія якого зображена в численних римських, середньовічних і ренесансних архітектурних пам'ятках, вісім з яких віднесені ЮНЕСКО до об'єктів всесвітньої спадщини. Переїзд в столицю самого маленького з держав Бенілюксу - Люксембург! В ході пішохідної прогулянки побачите головні визначні пам'ятки, які розташовані в Верхньому (старому) місті, його старі квартали та укріплювальні споруди, чудові види, які відкриваються з найкрасивішого «балкона Європи» - Бульвару де ля Корніш. Переїзд в Париж. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал ХХI століття «Дефанс». Ночівля.

  5 день «…від Парижа до Ла Манша!» Сніданок. Факультативно: екскурсія по Нормандії на цілий день! Переїзд в Руан - столицю верхньої Нормандії. Ім'я цього прекрасного древнього міста назавжди пов'язано з відомим циклом полотен Клода Моне, присвяченим Руанскому Собору та образом Жанни Дарк. Екскурсія по старому місту з його акуратними фахверковими будинками, побачимо Величний католицький храм і астрономічний годинник Gros-Horloge. (Запропонуємо купити їжу в супермаркеті для пікніка на березі Ла-Маншу). Переїзд по території Нормандії. Перетнемо Нормандський міст - один з найдовших підвісних мостів у світі! Його довжина становить 2350 м, а його зображення знаходиться на банкноті номіналом 500 євро. Переїзд на одну з головних визначних пам'яток Нормандії - Етрета - курорт з прекрасним пляжем на Алебастровому узбережжі Ла-Маншу, де води Англійського каналу сформували дивовижної краси стрімкі скелі з природними арками - одним з найбільш чудових пейзажів Франції. Повернення в Париж. Ночівля.

  6 день Париж-Діснейленд Сніданок. Виїзд в Діснейленд - цілий день! «Діснейленд парк відпочинку і розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений в життя »АБО можна провести день в Парижі: побачите прекрасні площі, прогуляєтеся по Єлисейських Полях, побачимо Ейфелеву вежу, прогуляємося по берегах Сени. Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу *; прогулянка на катері по Сені *; відвідування Лувра *. Нічний переїзд до Вроцлава.

  7 день Париж-Вроцлав Сніданок *. Прибуття до Вроцлава - столицю Нижній Сілезії. Місто розташоване на кількох островах, пов'язаних між собою більш ніж 100 мостами. Прогулянка по історичному центру Вроцлава: Ратуша, Міський ринок, Панорама битви при Вроцлаві, Міст Тумського острова, Собор святого Джона, Церква Святої Елізабет. Прибуття до Вроцлава. Розміщення в готелі. Ночівля.

  8 день Вроцлав-Львів Сніданок. Виселення з готелю. Шлях додому! Прибуття до Львова. Посадка на поїзд Львів - Київ.

  9 день 02.11 Прибуття в Київ.

  Вартість туру: Діти: 395 євро + 1280 грн. (Якщо тур на 10 днів + Париж, тоді вартість 430 євро + 1280 грн.) Дорослі: 420 євро + 1280 грн. (Якщо тур на 10 днів, тоді вартість 450 євро + 1280 грн.)

  У вартість входить:

  Проживання в готелях 2*-3* (Прага, Вроцлав, околиці Тріра, Парижа), 2-3 місне розміщення, зі зручностями, харчування: сніданки; екскурсійне обслуговування: Краків, Амстердам, Париж, з дипломованим російськомовним гідом, проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, медична страховка, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачується: Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, постільна білизна в поїзді, проїзд громадським транспортом. Вечері - 12/15 євро, страховка 5 євро.

  Вхідні квитки в музеї та факультативні екскурсії: ♦ Бамберг - 20 эвро ♦ Трір -15 эвро ♦ Нормандія (від Парижа до Ла-Маншу) - 65 эвро ♦ Вроцлав -10 эвро ♦ парк «Діснейленд» -95 / 110 эвро або, замість Діснейленда кораблик по Сені - 20 эвро ♦ Ейфелева башня- 25 эвро ♦ Лувр - 15/20 эвро.

  Ціна

  395 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330