Колоритний Батумі

Батуми
Аджария
Батуми
Хачапурі
  Маршрут
  Київ - Батумі - Аджарія - Київ
  Тип туру
  По країнах
  Авіа тури для школярів
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  5 днів
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Грузія
  Опис туру

  Колоритний Батумі

  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

  Програма

  1 день. Київ - Батумі. Виліт з Києва о 07:20 (виліт з аеропорту «Жуляни»). 11:45 Приліт до Батумі.  Трансфер до готелю. Поселення у готель. 14:00-15:00 обід у ресторані у центрі Батумі. Дегустація знаменитих грузинських хінкалі та місцевого лимонаду «Тархун». Екскурсія по іменитому Старому Бульвару Батумі. Будівля морського порту. Панорама Батумської бухти. Візитівка Батумі — скульптурна композиція Алі та Ніно. Фонтан чачі. Стародавній маяк. Інстаграм-фото біля незвичних композицій на Старому Бульварі.

  18:00-19:00 Майстер-клас з приготування грузинських хачапурі. Вечеря. Вільний час. Ночівля.

  2 день. Батумі. Сніданок. 10:00-13:00 Оглядова екскурсія по Батумі. Вас чекає дуже сучасне і оригінальне місто, воно притягує мандрівників незвичайними будівлями, оригінальними атракціонами і своєрідним змішанням всіляких форм, кольорів і звуків. Вулиці міста пролягають паралельно один одному, поділяючи його на квадрати. Тут практично неможливо заблукати, нумерація вулиць починається від моря, а перпендикулярних їм - від турецького напрямку. Ми проїдемо вздовж Приморського Бульвару, побуваємо на вулицях і вуличках Старого і Нового Батумі, відвідаємо церкви і храми міста, що представляють усе розмаїття культу.  Починаємо екскурсію по старому і новому Батумі ви насолодитеся архітектурним стилем Батумі - еклектикою. Обід. Вчимося грузинським танцям. Заняття з грузинським хореографом. Вечеря. Повернення у готель. Вільний час. Ночівля.

  3 день. Батумі. Сніданок. 09:00-11:00 Екскурсія до середньовічної фортеці Петра. Вона стоїть на височині поруч із Батумі, в селищі Цихісдзірі в Грузії, прямо на березі моря. Якихось 20 км відокремлюють цю давню візантійську фортецю від головного чорноморського курорту країни та 6,5 км від Кобулеті. Інстаграм-фото на тлі акваторії Чорного моря.

  11:30-14:00 Екскурсія до знаменитого Батумського ботанічного саду. Весь парк поділений на 21 зону всередині 9 неоднакових секцій: від спекотної Мексики та Південної Америки до суворих Гімалаїв. Усі рослини висаджені на різних висотах. При організації парку, умілі садівники, дизайнери та ботаніки, вирішили перетворити його на подобу садів Семіраміди. Обід. Вільний час. Повернення у готель. Вечеря у готелі. Ночівля.

  4 день. Аджарія. Сніданок. Екскурсія у гірську Аджарію. У долинах річок Чорохі і Аджарісцхалі в Кедском районі Аджарії по гірських схилах розкидані маленькі селища Гегелідзеебі, Дандан, Махунцеті, де до сих пір збереглися арочні мости часів цариці Тамари і пам'ятник грузинської архітектури церква Звара, в інтер'єрах якої збереглися фрагменти первинної розпису. В околицях Махунцеті є крутий стрімчак, де гніздяться дикі бджоли. Їх мед дуже цінувався з незапам'ятних часів, і місцеві сміливці з ризиком для життя забиралися на скелю, щоб добути цілющий еліксир. Ми відвідаємо Махунцетський водоспад і зможемо помилуватися арочними мостами, заглянути до церкви Звара і фортеця на вершині гори. З висот цих гір відкривається чарівний гірський пейзаж. Обід у селянській родині з традиційних страв аджарської кухні. Дегустація хурми та аджарських мандаринів. Фотосесія у національному грузинському одязі. Повернення до Батумі. Вечеря у готелі. Ночівля.

  5 день. Батумі-Київ. Сніданок у готелі. Трансферт у аеропорт Батумі. О 12:30 виліт до Києва. Приліт до Києва о 13:40.

  Вартість туру:   235 євро + авіа квиток.

  У вартість входить: проживання у готелі в історичному центрі Батумі; 2х-3х місне розміщення; харчування: сніданки, 4 обіди та 4 вечері; екскурсії: екскурсія по бульвару Батумі, оглядова по Батумі, екскурсія у Ботанічному саду + вх. квиток, екскурсія у Аджарію; майстер-класи з грузинських танців та приготування хачапурі; зустріч в аеропорту; автобусне обслуговування по програмі.

  Додаткова сплачується: авіаквиток, страхування – 6євро, особисті витрати.

  Ціна

  235 євро + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330