ЛЕГЕНДИ ГРУЗІЇ

Тбілісі
Сігнагі
Ерісіоні
  Маршрут
  Тбілісі – Мцхета – Джварі – Уплісцихе – Кахетія – Бодбе – Сігнакі – Телаві
  Тип туру
  По країнах
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Грузія
  Опис туру

  менеджер: Кирило Стаучан kirill@santvalentin.com.ua

  Програма

  1 день. Київ – Тбілісі. Збір групи в аеропорту. Виліт із Києва літаком. Прибуття до Тбілісі. Трансфер до готелю. Розміщення в готелі. Пішохідна оглядова екскурсія, під час якої познайомитеся з головними визначними пам'ятками столиці Грузії, здійснивши справжню подорож у часі – від давнини до наших днів. На нашому маршруті ви відвідаєте: найстаріший міський район Абанотубані (район сірчаних лазень), вірменський храм Сурб Геворк (XIV ст.), Тбіліську Кафедральну синагогу, Тбіліську соборну мечеть (XIX ст.), Міську фортецю Нарікала (IV-VIII ст.), Віфлеємську вулицю-драбину, резиденцію Патріарха Грузії, найстарішу тбіліську церкву Анчісхаті (5 ст.), Міст Миру, Метехський храм (XI ст.), Кафедральний Собор Святої Трійці (Самеба), Сіонський собор (VIII-XI ст.), Фортеця Нарі. Зупинка на факультативний обід в одному з ресторанів Тбілісі. Далі Маршрутом, Собор Святої Трійці. Повернення до готелю. Нічліг.

  2 день. Мцхета - Джварі - Уплісцихе. Сніданок. Виїзд на екскурсію. Екскурсійний день розпочнеться з відвідування стародавньої столиці Грузії міста Мцхета. Мцхета - одне з найдавніших міст Грузії, згадки про яке відносяться до V століття до нашої ери. Ви відвідаєте собор Светіцховелі (XI ст.). Після чого ви підніметеся в монастир Джварі (6 в.), що височіє над містом. За легендою, цей храм був споруджений над пневом кедра, що виділяв запашну олію (миро), під яким колись молилася Свята Ніно, просвітниця Грузії. Зупинка на факультативний обід в одному із ресторанів міста Мцхета. Після вирушимо до печерного міста Уплісцихе. На околицях Горі багато найцікавіших пам'яток, одна з яких — печерне місто Уплісцихе (IV ст. до н.е. – I у н.е.). Усередині печер були величезні зали, храми, житла, з'єднані між собою звивистими вулицями-коридорами. Далі, ви здійсните екскурсію одним з найдавніших міст Грузії - Горі. Повернення до готелю. Нічліг.
  3 день. Кахетія - Бодбе - Сігнакі-Телаві. Сніданок. Виїзд на екскурсію. У цій поїздці ви відвідаєте найважливіші визначні пам'ятки Кахетії. Почнеться екскурсія з монастиря в Бодбі, названого на честь Святої Ніни, яка принесла в ці краї християнство. Тут же, в Кахетії, збереглася і могила цієї особливо шанованої грузинської Святої, поряд з якою б'є життєдайне джерело. Далі за маршрутом ви відвідаєте невелике містечко Сігнагі. Основна його визначна пам'ятка – одна з найвідоміших у Грузії фортеця, заснована грузинським царем Іраклієм II (XVIII ст.) на схилах гори. Далі, ми продовжимо нашу подорож Кахетією і поїдемо в Цинандалі, до родового маєтку відомого грузинського поета князя Олександра Чавчавадзе – генерала Російської Імперії та відомого поета-романтика XIX століття. Будинок-музей, оточений розкішним парком з каплицею, а у винних підвалах зберігається 16 тисяч пляшок вина кінця XIX – початку XX століть. Повернення до готелю. Нічліг.

  4 день. Тбілісі-Київ. Сніданок. Виїзд на ринок, покупка сувенірів. Трансфер до аеропорту. Виліт літаком. Повернення додому.
  Примітка. Послідовність екскурсій може бути змінена.

  Вартість туру: 190 євро + авіаквиток
                                
  У вартість входить: ● проживання у готелі 4*; ● харчування: сніданки; ● трансфер Аеропорт - Готель - Аеропорт; ● оформлення виїзних документів; ● оглядова екскурсія Тбілісі.

  Додатково оплачуються: ● авіаквиток; ● екскурсії та вхідні квитки: Мцхета-Джварі-Уплісцихе – 27€, Кахетія-Бодбе-Сігнакі-Телаві – 27€ ● Медичне страхування за маршрутом – 6€ (до 55 років). ● Обіди – 11€, Вечері – 14€ (за один.) ● Майстер-клас у Кахетії (приготування хінкалі та чурчхели) – 17€.

  Ціна

  190 євро + а/к

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330