Смачна та красива Західна Грузія

Батуми
Грузия
Парк в Грузии
  Маршрут
  Киев - Батуми - Кутаиси - Сатаплия - Ткибули - Киев
  Тип туру
  Авіа тури для школярів
  Весняні тури
  Тривалість туру
  5 днів
  Транспорт
  Авіа
  Країни
  Грузія
  Опис туру

  Старе місто історичний район, найдавніший з семи районів Батумі. Порт був одним з головних трьох морських портів Грузії в XX столітті, і важливим спеціалізованим нафтоперевантажним портом в східній частині Чорного моря. Бульвар (набережна) - найголовніша і стара пам'ятка Батумі. Довжина бульвару вже досягла 7 кілометрів і умовно розділена на «новий» і «старий» бульвари. Тут ви зможете прогулятися і розглянути різні скульптури, посидіти на красивих і не звичайних лавках і зробити незабутні фото на пам'ять. Факультативно - катання на колесі огляду.

  Програма

  День 1. Київ - Батумі (Аджарія). Зустріч в аеропорту Києва. Посадка в літак і виліт в Батумі. Зустріч представником в аеропорті, трансфер в готель, поселення. Обід. Екскурсійний день «Відкриваємо землю золотого руна». Оглядова пішохідна екскурсія Батумі. Тут ви побачите - Старе місто історичний район, найдавніший з семи районів Батумі. Порт був одним з головних трьох морських портів Грузії в XX столітті, і важливим спеціалізованим нафтоперевантажним портом в східній частині Чорного моря. Бульвар (набережна) - найголовніша і стара пам'ятка Батумі. Довжина бульвару вже досягла 7 кілометрів і умовно розділена на «новий» і «старий» бульвари. Тут ви зможете прогулятися і розглянути різні скульптури, посидіти на красивих і не звичайних лавках і зробити незабутні фото на пам'ять. Факультативно - катання на колесі огляду. Вільний час в центрі Батумі. Відпочинок. Ночівля.
  День 2. Батумі - Кутаїсі. Сніданок у готелі. Виїзд з Батумі й переїзд в Имеретию. По дорозі зупинка на перекус - чай, кава, пиріжки, хачапурі. Прибуття в Кутаїсі. Розміщення в готелі. Обід. Візит в інфоцентр Імеретії. Відвідування резиденції останнього царя Імеретії під величавим старовинним платаном. Пішохідна екскурсія по Кутаїсі: столиця Колхидського царства і столиця великої Грузії епохи Золотого століття (правління Давида Будівельника і цариці Тамари). Пам'ятники Середньовіччя і Колхидский фонтан, мости над норовливої ​​Ріоні. Вільний час. Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.
  День 3. Кутаїсі - Сатаплі (Имеретия). Сніданок у готелі. Тур «В гості до динозаврів і на дно океану». Прогулянка по заповіднику Сатаплі: Парк динозаврів - подорож через епохи. Підйом на оглядову платформу над реліктовим лісом, спуск в печеру. Відвідування собору Баграта. Екскурсія в Гелатський монастир і академію (ЮНЕСКО). Обід в етнографічній садибі. Майстер-клас з кулінарії. Вільний час в Кутаїсі. Повернення в готель. Відпочинок. Ночівля.
  День 4. Кутаїсі - Багдаті - Саирме (Имеретия). Сніданок у готелі. Тур в «Грузинську Швейцарію», як називають гористий регіон Рача-Лечхумі. Шлях йде по мальовничих серпантинах і призведе спочатку в чайний регіон Ткібулі. Візит на плантацію. Полудень з дегустацією ароматного регіонального чаю. Переїзд на красиве водосховище Шаорі, зупинка біля водоспаду. Огляд стародавнього храму в Нікорцмінда, одного з найкрасивіших в Грузії. Вечеря в Кутаїсі. Вільний час. Повернення в готель. Ночівля.
  День 5. Кутаїсі - Ботанічний сад Батумі - Київ. Сніданок у готелі. Виїзд з готелю. Переїзд до Аджарії. По дорозі зупинка на перекус - чай, кава, пиріжки, хачапурі. Екскурсія по одному з найкрасивіших садів Європи - Національному Ботанічному саду на Зеленому мисі. Весь парк поділений на 21 зону всередині 9 неоднакових секцій: від спекотної Мексики і Південної Америки до суворих Гімалаїв. Всі рослини висаджені на різних висотах. При організації парку, вмілі садівники, дизайнери та ботаніки, вирішили перетворити його на подобу садів Семіраміди. Обід. Вільний час. Трансфер в аеропорт. Виліт до Києва.
  Вартість туру: до 18 років: 290 € + а/б  / після 18 років: 315 € + а/б
  У вартість входить: • комфортабельний автобус і екскурсійний супровід під час всього туру; • проживання в готелі, 2-3х місцеве розміщення; • харчування згідно з програмою - 4 сніданки, 4 обіду, 1 вечеря, 1 полуденок; • оформлення виїзних документів; • трансфер аеропорт-готель-аеропорт; • майстер-клас з кулінарії.
  Додатково оплачуються: • вхідні квитки в музеї; • Медична страховка по маршруту - 8 євро.

  Ціна

  290 євро + а/к

  менеджер: Ніна Стаучан

  n@santvalentin.com.ua

  +380960303330