Курортний комплекс в Карпатах

отель
Басейн
Номер
территория
отель
  Маршрут
  Яремче-Полонина Перці-Мости Віадуки-Женецький водоспад
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  11 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Яремче-Полонина Перці-Мости Віадуки-Женецький водоспад

  Дві виїзні екскурсії, один виїзд і одна пішохідна екскурсія входять у вартість!

  Програма

   

  Дата

  Мест

  08.08.2020

  0

  1 день Київ-Яремче. Збір групи на залізничному вокзалі. Посадка на потяг Київ-Яремче. Відправлення за розкладом.

  2 день Яремче. Прибуття в Яремче за розкладом  - трансфер в комплекс, комфортабельним автобусом. Розміщення в комплексі, знайомство з комплексом який розташований серед мальовничих гір, та складається з двох корпусів може запропонувати своїм гостям плавальний басейн, більярд, солярій, тенісний корт, тренажерний зал, альфа-капсулу. Вечеря  в готелі. Ночівля.

  3 день Яремче-Полонина Перці. Сніданок в готелі. Виїзд на Полонину Перці. Справжній відпочинок з перчинкою. Народна музика, незвичайна полонина з охайними алеями, красиві тропічні і етнічні скульптури вразять кожного. Відпочинок на свіжому повітрі відвідайте гуцульський ресторан з смачною екологічною їжею, традиційні страви та жива музика приваблюють сюди з кожним роком все більше гостей. Обід (сухим пайком). Познайомтеся з гуцульською культурою, побут і майстерність горян дає можливість кожному туристу хоч на мить відчути себе трохи гуцулом. Для дітей обладнані хороші місця, спортивні майданчики. Також гості мають можливість приміряти гуцульський старовинний наряд, погладити Кучерявий ягнят, придбати ексклюзивні сувеніри ручної роботи і повезти з собою свіжі гуцульські сири. Повернення до готелю. Вечеря в готелі. Ночівля.

  4 день Яремче. Сніданок в готелі. Вільний час в комплексі за бажанням відвідання басейну. Обід в готелі.  Відвідання  більярду, солярію, тенісного корту, тренажерного залу.  Вечеря в готелі. Ночівля.

  5 день Яремче. Сніданок в готелі. Виїзд на екскурсію На Верховину – до гуцульської столиці Ворохта - ворохтянське джерело – Мости-Віадуки ( австрійський шедевр мостобудування 1894 р.) -  Кривопільський перевал (1013 м) - Верховина – музей музичних старовинних інструментів.  Обід (сухим пайком). Хата-музей кінофільму «Тіні забутих предків» (екскурсію проводить корінна гуцулка з колоритним говором, який можна почути тільки  на Верховинщині) - музей карпатської магії (мольфарства) –  сироварня, основною цікавинкою є процес  приготування сиру на відкритому вогні як робили наші предки на полонині. Повернення до готелю. Вечеря в готелі. Ночівля.

  6 день Яремче. Сніданок в готелі. Вільний час в комплексі за бажанням відвідання басейну. Обід в готелі.  Відвідання  більярду, солярію, тенісного корту, тренажерного залу.  Вечеря в готелі. Ночівля.

  7 день Яремче. Сніданок в готелі. Пішохідна екскурсія містом з відвідуванням вольєрного господарства, де можна подивитися на кабанів, оленів та птахів. Під час екскурсії також місцевий гід розповість про історію міста, та познайомить з його захоплюючими цікавинками, такими як водоспад Пробій. Повернення до готелю.  Обід в готелі. Вільний час  за бажанням відвідання басейну, більярду, солярію, тенісного корту, тренажерного залу.  Вечеря в готелі. Ночівля.

  8 день Яремче. Сніданок в готелі. Виїзд на екскурсію. Водоспади та джерела карпатських гір   Женецький водоспад (висота 14 м) джерело «на Женці» - фотосесія на підвісному мостику над   р. Прут – хатинка-цікавинка   (будинок навпаки) - ТК «Буковель» (катання на канатно-крісельній дорозі)– купання в найбільшому штучному озері в Європі - Високий буковельський перевал (панорама Горганського і Чорногірського масивів).  Обід (сухим пайком).  сірководневе джерело типу «Нафтуся» - Яблуницький перевал (931 м.н.р.м.) -  с. Ясіня – столиця Гуцульської НР - водоспад «Труфанець» (36 м), мінеральне джерело «Буркут» с. Кваси. Рекомендовано взяти із собою пляшки на мінеральну водичку, купальники. Повернення до готелю. Вечеря в готелі. Ночівля.

  9 день Яремче. Сніданок в готелі. Вільний час в комплексі за бажанням відвідання басейну. Обід в готелі.  Відвідання  більярду, солярію, тенісного корту, тренажерного залу.  Вечеря в готелі. Ночівля.

  10 день Яремче. Сніданок в готелі. Повернення додому. Трансфер на залізничний вокзал Яремче. Посадка на потяг Яремче-Київ. Відправлення за розкладом.

  11 день Київ. Прибуття на залізничний вокзал за розкладом.

  Вартість туру: 8900 грн. + з/д 1350 грн.

  У вартість включено: ∆ Трансфери: залізничний вокзал-готель-залізничний вокзал; ∆ Екскурсії: ● Водоспади та джерела карпатських гір ●  На Верховину ● пішохідна екскурсія по Яремче; та Виїзд на Полонину Перці  ∆ Харчування – триразове (на виїзних екскурсіях обід сухим пайком); ∆ 1 година в плавальному басейні; ∆ Проживання в готелі в номері стандарт; ∆ Двох-трьох місне розміщення, площа номера 20 ∆ В номері супутникове телебачення, телевізор, холодильник, електрочайник, шафа гардероб, набір посуду, санвузол обладнаний ванною або душовою кабіною, феном, необхідним набором гігієнічних засобів, балкон; За додаткову плату: ∆ Медична страховка. ∆ Доп. Послуги готелю. ∆ Вхідні білети.

  Вхідні білети: Рекреаційний збір на Женецькому водоспаді – 15  грн. (до 12ти років)/30 (дорослий грн. (канатна-крісельна дорога – 120 (дорослий)/85 (до 12ти років) грн/ос.- за бажанням) ∆ Верховина вхідні квитки в музеї та майстер-класи – 25-35 грн за кожен оплачуються додатково (відвідання за бажанням). ∆ Яремче вхідний квиток на вольєрне господарство – 15 грн до 12ти років/30 грн після 12 років ∆ Вхідний квиток на Полонину Перці до 16 – 50 грн після 16 – 70 грн, екскурсія  до 16 – 85 грн після 16 – 170 грн особа.

  Ціна

  уточнювати наявність туру

  менеджер: Ніна Стаучан

  n@santvalentin.com.ua

  +380960303330