Львів. Замки

2
1
  Маршрут
  Львів
  Тип туру
  По країнах
  Канікули
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Пропонуємо провести час у Львові: екскурсія по місту + Замки!

  Дати виїзду: вересень, жовтень, листопад 

  менеджер:  Ксения Стаучан ks@santvalentin.com.ua

  менеджер: Нина Стаучан n@santvalentin.com.ua

  Програма

  1 день Київ - Львів. Зустріч на ж / д вокзалі. Виїзд з Києва поїздом Київ - Львів.

  2 день Львів. Прибуття до Львова. Зустріч групи на залізничному вокзалі представником фірми: Посадка в автобус. №1 Оглядова автобусно-пішохідна екскурсія по Львову + личаківське кладовище — національний історико-культурний музей-заповідник (3,5 -4 години). Під час нашої екскурсії побачите: костел Св. Єлизавети, Св. Магдалени, монастиря Св. Лазаря, пам'ятник С. Бандері, собор Св. Юра, Національних університетів: «Львівська політехніка», ім. І. Франка; піднімемося на оглядовий майданчик гори Високий Замок, звідки відкривається прекрасний вид на все місто. Поселення в готель чи можливість залишити речі на рецепції. Вільний час. Додатково пропонуємо відвідати: «Львівську майстерню шоколаду» і першу «Майстерня Карамелі» * - це двері в мініатюрний свято дитинства і цукеркового щастя. Вечеря в місті. Самостійно повернення в готель. Ночівля.

  3 день Львів. Сніданок в місті або в готелі. Зустріч з гідом. Виїзна екскурсія на цілий день! №2 Екскурсія замками "Золота підкова" Львівщини побачимо три замки: Олеський, Підгорецький, Золочівського. Ці замки є найкращими у Львівській області та одними з кращих в Україні! Олеський замок. Історія замку й околиць настільки цікава і драматична, що вся оповита легендами ... У цьому замку народився польський король і переможець турків під Віднем Ян III Собеський. Ви почуєте легенди про його народження та трагічну любов шляхтича Адама Жолкевського та Марціани Данилович — дочки власника замку ... Підгорецький замок є одним з кращих в Європі прикладів поєднання ренесансного палацу з бастіонними укріпленнями. Інтер'єри Підгорецького замку вражали сучасників своєю красою. Колись тут були Китайська, Золота, Лицарська, Зелена, Дзеркальна та мозаїчні зали. Скарби замку були розграбовані й вивезені за межі України ... Золочівський замок — це колишня королівська резиденція. Недавня реконструкція замку і Великого і Китайського палаців змогла відтворити їх велич в повному обсязі, проте і це вражає уяву ... На території замку є загадкові кам'яні брили з нерозгаданими шифрограмами. Вважають, що вони належали тамплієрам ... Повертаємося до Львова. Вечеря в місті о 18:00. Самостійно трансфер на вокзал. Посадка на поїзд Львів — Київ.

  4 день. Київ. Прибуття до Києва.

  Вартість туру: 1820 гривень + квитки Укрзалізниці (вартість квитків уточнюється при бронюванні). Група розрахована на автобус до 25 осіб.

  У вартість входить: Проживання 1 ніч у Львові готель туристичного класу; харчування: 1 сніданок, 2 вечері; екскурсії за маршрутом: 1 автобусна оглядова по Львову + Личаківський цвинтар; 1 виїзна автобусна на цілий день «Золота підкова» Львівщини (без інтер'єрів).

  Додатково оплачується: Проїзд українською залізницею Київ — Львів — Київ; вхідні квитки в музеї та замки; факультативні екскурсії; особисті витрати; «Майстер-клас по виливанню шоколадних левів - 100 грн.»

  Ціна

   1820 гривень

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330