Одеса

Оперний театр, Одеса
Одеса
Аркадія
Аркадія
Одеса
Пляж Ланжерон
Одеса
Оперний театр, Одеса
  Маршрут
  Київ - Одеса - Київ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тури по Україні для школярів
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Автобус
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Одеса - прекрасне, гарне місто на березі Чорного моря на півдні України.
  У нашій програмі ви побуваєте в місті Одеса, прогуляєтеся по відомій Потьомкінських сходах, пройдетеся по вулиці Дерибасівській, побуваєте біля відомої Одеської опери, сфотографуєтеся біля Одеського академічного театру музичної комедії ім.  Водяного, де щороку проходить феєричний Одеський кінофестиваль і багато-багато іншого.

  Програма

  1 день Київ - Одеса Зустріч на вокзалі Укрзалізниці. Виїзд з Києва поїздом (купе) Київ - Одеса.

  2 день Одеса Прибуття потягом до Одеси. Зустріч і знайомство з групою, посадка в автобус. №1 Автобусна екскурсія «Оглядова по Одесі» (3 години). Аркадія, Французький бульвар, вул. Пушкінська, Соборна площа, вул. Дерибасівська, Міський сад, пам'ятник 12 стільця, пам'ятник Утьосову, Пасаж, Катерининська площа, Тещин міст, пам'ятник Дюку, Потьомкінські сходи, пам'ятник Пушкіну, Алея Зірок, театр опери й балету. Під час екскурсії заїдемо в готель і залишимо речі в штабному номері або по закінченню екскурсії. 11:30 - Вільний час, відвідування сувенірного ринку на Соборній площі. 12:00 Обід в міському кафе. Разом з груповода повертаємося в готель на громадському транспорті. 14:00 Поселення в готель. Вільний час.

  Факультативно, можливе відвідування «Одеська кіностудія» або «піратський квест» для групи. Можна самостійно здійснити прогулянку в курортний район Аркадія. Самостійне повернення в готель. Ночівля.

  3 день Одеса Сніданок у готелі. Виселення з готелю (речі можна залишити в штабному номері). Зустріч з Гідом. №2 Піша екскурсія "Палаци й храми Одеси». Обід в міському кафе. Вільний час для самостійних прогулянок по Одесі. Факультативно, можливе відвідування Музею «Контрабанди». Вечірнім поїздом повертаємося додому! Посадка на поїзд. Одеса-Київ. Відправлення до Києва.

  4 день Київ. Прибуття до Києва.

  Вартість туру: від 1710 грн. + квитки Укрзалізниці.

  У вартість входить: Зустріч на залізничному вокзалі в Одесі представником фірми; проживання в готелі 1 ніч; харчування за програмою: (1 сніданок в міському кафе або готелі, 2 обіди в міському кафе); 1 автобусна екскурсія, 1 пішохідна екскурсія.

  Ціна

  від 1710 грн.

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330