Париж (Діснейленд + Лувр)

Париж Сант Валентин
париж
лувр
Прага
краков
  Маршрут
  КРАКІВ – ПРАГА – РЕЙМС – ПАРИЖ – ДІСНЕЙЛЕНД – НЮРНБЕРГ – ВРОЦЛАВ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Тривалість туру
  9 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Франція
  Чехія
  Опис туру
  КРАКІВ – ПРАГА – РЕЙМС – ПАРИЖ – ДІСНЕЙЛЕНД – НЮРНБЕРГ – ВРОЦЛАВ

  Дати туру: 23.03-31.03.2024. Проходження кордону на потязі.  

  Чи знаєте  ви, що наймення «залізна леді» мала не тільки  Маргарет Тетчер, але й  Ейфелева Вежа?  Своєрідний символ і свідок історій кохання,  вона стала мрією багатьох людей по всьому світу.  Хочете приєднатися до спільноти мандрівників й отримати справжнє задоволення від побаченого? Тоді в подорож разом з Сант Валентином! Ми робимо це якнайкраще!Поїздка до Парижа буде незабутньою. Вражаюче красиві краєвиди Праги разом з верхівками Ратуші, Порохової Вежі та архітектурних споруд Вацлавського майдану вже чекають на вас. Далі вирушаємо в Реймс, де знаходиться славнозвісне місце коронації правителів Франції, від Людовика I Благочестивого до Карла X. Париж зустріне величною й сумною красою Нотр Дам де Парі, островом Сіте, мостом Олександра III, Тріумфальною Аркою. Зрозуміти, у чому головна загадка Версаля, і стати щасливим назавжди можна , прогулюючись алеями садово-парковому ансамблю Короля-Сонця Людовіка XIV. А витвори мистецтва,  які  знаходяться в Луврі …Вони безцінні й приголомшують своєю красою! Монмартр з його романтичними майданчиками, вишуканими мармуровими фігурами, невеличкими затишними кафе – місце, де можна відчути себе справжнім парижанином. І , звісно, як у такій довгій мандрівці не пірнути у вир активного відпочинку.Відвідайте Діснейленд – шедевр Уолта Діснея! А далі! Чому б не продовжити розважатись у величезному аквапарку «Palm Beach» у Нюрнберзі. Почніть створювати приємні спогади з Сант Валентином!

  Програма
  КРАКІВ – ПРАГА – РЕЙМС – ПАРИЖ – ДІСНЕЙЛЕНД – НЮРНБЕРГ – ВРОЦЛАВ

  Дати туру: 23.03-31.03.2024. Проходження кордону на потязі.  

  Програма туру:

  1 день Київ-Пшемисль.  Виїзд потягом Київ – Пшемисль.          

  2 день Пшемисль-Прага. Прибуття в Пшемисль. Пересадка у автобус. Переїзд в Прагу. По дорозі невелика зупинка у Кракові. Розміщення  готелі в передмісті Праги. Ночівля.

  3 день Прага-Реймс. Сніданок. Оглядова екскурсія по центру Праги (1,5 години): Карлов міст, Старомістска пл., Ратуша, Порохова Вежа, Муніципальний дім, Вацлавська пл. Виїзд з Праги. Переїзд у Францію. Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Реймс-Париж  Сніданок. Оглядова екскурсія по  городу коронації у регіоні Шампань – Ардени – Реймс, огляд Римського собору у котрому коронувались безліч королів Франції, починаючи с Людовика I Благочестивого у 816 році та аж до Карла X у 1825 году. Переїзд у столицю Франції – Париж. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сите, собор Парижскої Богоматері, Люксембургский сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомска пл., квартал ХХI століття «Дефанс». Факультативно: підйом на Ейфелеву вежу. Після екскурсії круїз на кораблику по Сіні. АБО Екскурсія вечірній Париж: дозволить Вам відкрити місто у вечірньому світлі ліхтарів. Подивившись Париж у день, ми рекомендуємо Вам подивитись його і ввечері, так як місто набуває зовсім іншого вигляду. Париж занурюється у вечірню ілюмінацію, що робить його ще більш романтичним та казковим. А Ейфелева вежа у світінні залишить незабутні спогади. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Париж-Версаль-Лувр. Сніданок. Виїзд у Версаль. – палацово-парковий ансамбль, колишня резиденція французьких королів, нині є передмістям Парижу та центром туризму світового значення. Повернення до Парижа. Відвідування Лувра - культовий музей, про котрий чув кожен з багатою історією колекціонування художніх та історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів та до наших днів. В Луврі збиралось усе - цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні и часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет та Ближній Схід, від античності до 1848 року. Екскурсіям по Монмартру. Сьогодні Монмартр залишається найколоритнішим місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою та неповторною привабливістю. Церкви та каплиці, музеї та галереї, площі та скульптури, театри та кабарі – все це Монмартр. У вільний час рекомендуємо: - підйом на оглядовий майданчик Монпарнас: пропонує вам побачити приголомшливу паризьку панораму, що відкривається з двох рівнів для відвідування: критого на 56-му поверсі та відкритого на панорамній терасі просто неба. За 38 секунд найшвидший ліфт у Європі підніме вас на 56 поверх. У сучасній та комфортній атмосфері повністю заскленого поверху ви побачите архітектурний ансамбль міста та його численні будівлі, щоб краще зрозуміти його історію та динаміку розвитку. Відкрийте собі столицю з іншого боку! АБО підйом на Ейфелеву вежу. Повернення до готелю. Ночівля.

  6 день Париж-Діснейленд. Сніданок. Виїзд у Діснейленд – на цілий день! Парк відпочинку та розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений у життя. Нічний переїзд до Вроцлава.

  7 день Нюрнберг– Вроцлав. Факультативно: аквапарк “Palm Beach” в Нюрнберзі - це величезний аквакомплекс, який пропонує безліч водних розваг на відкритому повітрі і під дахом або прогулянка Нюрнбергом. Прибуття до Вроцлава – столиця Нижньої Сілезії. Місто розташоване на декількох островах, пов'язаних між собою понад 100 мостами. Розміщення в готелі. Ночівля.

  8 день Вроцлав-Пшемисль. Сніданок. Виселення із готелю. Шлях додому! Прибуття до Пшемисля. Посадка на поїзд Пшемисль – Київ.

  9 день Київ. Прибуття у Київ.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх проходження - на рівноцінні.

  Вартість туру:

  Діти до 18ти років:            455 € + ж/д 4370 грн. купе або 2950 грн. сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу

  Дорослі після 18ти років: 490 € + ж/д 4370 грн. купе або 2950 грн. сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу

  У вартість входить:  Проживання в готелях 2*-3* (ночівля в готелях у передмісті Парижу, Праги, Вроцлава) 2-3-4 містне розміщення, з усіма зручностями харчування: сніданки згідно програми

  екскурсійне обслуговування: Прага, Париж, Реймс з дипломованим гідом проїзд на потягу (купе або ІНТЕРСІТІ сидячі 2 класу) проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами оформлення виїзних документів. Супровід керівником по всьому маршруту.

  Додатково оплачується (до 18ти/після 18ти) (Бронювання за 3 тижні до виїзду):

  Монмартр – 10€; кораблик по Сіні – 20€ АБО Вечірній Париж – 15€; Диснейленд – 125€

  Аквапарк у Нюрнберзі «Palm Beach» – 25/35€ або екскурсія Нюрнбергом - 15€; Версаль – 25/35€ (сади окремо за бажанням 10€), Лувр – 15/20€.

  У вільний час рекомендуємо: Ейфелева вежа 25€; Оглядова площадка Монпарнас – 20/25€.

  Додаткове харчування меню орієнтовно 14-17€ (за бажанням). Страховка по маршруту – 10€.

   

   

  Ціна

  від 455 євро

  Видео

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330

  Переваги

  • Професіонали працюють з дітьми

   Професіонали працюють з дітьми

  • Безпека дитини в поїздці і страховка

   Безпека дитини в поїздці і страховка

  • Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

   Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

  • Комфортні умови в дорозі

   Комфортні умови в дорозі

  • Відео та фото звіти

   Відео та фото звіти

  • Насичена програма і багато локацій

   Насичена програма і багато локацій