Полтава - Дніпро

Дніпро
Дніпро
Полтава
музей Гончарства
Краєзнавчий музей
Музей М.В. Гоголя
Диканька
  Маршрут
  Полтава - Дніпро
  Тип туру
  Канікули
  Тривалість туру
  2 дні
  Транспорт
  Автобус
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Диканька. Троїцький храм. Тріумфальні ворота. Полтава, проспект Яворницького, площа Слави, Січеславська набережна.

  Тривалість: 2 дні. 

  Програма

  1 день Виїзд з Києва автобусом.  Полтавщина назавжди залишиться в нашому сприйнятті як земля Гоголя і його героїв.  Першою перед нами постане Диканька.  Це - родове володіння відомого українського роду Кочубеїв.  Вони нерозривно пов'язані з українською історією та культурою.  У Миколаївському храмі вцілів не тільки іконостас 1852 року, але і фамільний склеп Кочубеїв.  На околиці села знаходиться Троїцький храм - той самий, де, за легендою, Вакула малював чорта.  А в полі біля Диканьки стоять Тріумфальні ворота - єдине, що залишилося від садиби, знищеної в 1930-х.  Зате ця арка, нагадує про війну з Наполеоном, - єдина в Україні.  У селі Гоголеве відновлено садибу, в якій пройшло дитинство письменника.  Ми відвідаємо музейний будинок, парк з гротом і альтанкою, побачимо могили батьків М. Гоголя.  Наступна наша зупинка село Великі Будища.  У своєму час козаки, що пішли за Іваном Мазепою, давали в цьому місці присягу Шведському королю.  Але більш село відоме як центр ткацького виробництва і місце розташування єдиного в Україні музею весілля, відкритого в 2008 році.

  Переїзд в Полтаву. Обід в красивому ресторані.  (Оглядова по Полтаві).  Старовинне місто Полтава виник ще в 9 ст.  А в Іпатіївському літописі згадується в 1174г.  як містечко Лтава.  В роки визвольної боротьби Хмельницького був центром Полтавського полку, а під час Північної війни між Росією і Швецією став місцем основної битви між ними.  Також місто відоме тим, що саме тут народився і написав «Енеїду» Іван Котляревський, жив Гоголь, Т. Шевченко.  Про все це і трошки більше можна дізнатися з оглядової екскурсії по місту.  Переїзд в Дніпро.  Поселення в готель.  Ночівля.

  2 день Сніданок, виселення з готелю.  (Оглядова екскурсія 3 год.) Дніпро третій за чисельністю населення місто в Україні.  В ході екскурсії по Дніпру Ви ознайомитеся з історією та виникненням міста.  Побуваєте на місці його вторинної закладки на колишнього соборного майдану. Проїдете по центральній магістралі - проспекту Яворницького, пов'язаної з подіями життя міста всіх епох.  Побуваєте на площі Слави біля монумента Вічної Слави та хвилиною мовчання вшануйте пам'ять воїнів, партизанів, підпільників.  Закінчиться екскурсія на Січеславській набережній.  Обід.

  Факультативно можливе відвідування Заводу Інтерпайп Сталь - є унікальним об'єктом не тільки в масштабах Дніпра, а й всієї України.  Це сучасне обладнання, "зелені" технології (що дозволяє значно скоротити енерговитрати) і цікаві арт-об'єкти.  Завод Інтерпайп в Дніпрі, побудований з "нуля" є найбільшою приватною інвестицією за всю історію незалежної України, в нього було вкладення 700 млн.доларів.  Або відвідування кондитерської фабрики АВК.  Високотехнологічні роботи і лінії - ось як сьогодні працює кондитерська фабрика.  Процес виготовлення шоколадних цукерок їх дегустація, а в завершенні шоколадний подарунок кожному очікує нас в цій виробничій екскурсії.  Повернення до Києва.

  Стоимость тура: від 1490 грн.

  В ціну входить: Проїзд комфортабельним автобусом, екскурсії, супровід групи професійним груповодом-гідом, 1 ніч в готелі + сніданок.

  В ціну не входить: Вхідні квитки по програмі, 2 обіди, факультативні екскурсії.

  Ціна

  від 1490 грн.

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330