Різдвяний Львів

Львів
Львів
  Маршрут
  Київ - Львів - Київ
  Тип туру
  По країнах
  Зимові тури
  Канікули
  Тривалість туру
  3 дні
  Транспорт
  Залізна дорога
  Країни
  Україна
  Програма

  1 день (25.12). Київ-Львів.  Зустріч на з/д вокзалі. Посадка на потяг. Відправлення до Львова.

  2 день (26.12). Львів. Прибуття до Львова. Факультативний сніданок. Посадка у автобус оглядова автобусна екскурсія по Львову (приблизно 3,5 години). Оперний театр – Національний Драматичний театр ім. М. Заньковецької – Національний музей – Ринок сувенірів - Вежа крамарів - Львівська статуя «Свободи» - проспект Свободи - Пам’ятники поетам Адаму Міцкевичу та Тарасу Шевченку – готелі «Жорж» і «Європейський» - Латинська катедра – Каплиці Боїмів та Кампіанів – Костел та колегіум єзуїтів – комплекс площі Ринок – кав’ярня «Фреска» - Вірменський та дворики - Бандінеллі, Любомирських, К.Корнякта – ансамбль Успенської церкви - Домініканський костел – Порохова вежа – Оборонні мури та бастіони – Пам’ятники художнику Н. Дровняку, винахіднику гасової лямпи Я.Зегу та І.Лукасевичу, козаку І.Підкові - Будинок гауптвахти та «4 сезони» - Майстерні Шоколаду та Карамелі.
  12:00-13:00 обід у готелі.  Поселення у готель. Вільний час. Самостійно повернення в готель. Ночівля.

  3 день (27.12). Львів-Київ. Сніданок. Виселення з готелю (речі можливо залишити на рецепції або в штатному номері). 10:00 Квест-екскурсія «Леви Львова». Група, що бере участь в цьому найпопулярнішому квесті по Львову, розбивається на підгрупи, кожен з яких отримує карту історичної частини Львова з нумерацією та текст у віршованій формі з описом 18-ти барельєфів, пам’ятників, скульптур, гравіювання Львівських левів, яких потрібно відшукати.  У кінці квесту, команда-переможець отримує солодкий приз. 
  13:00-14:00 Обід. Вільний час. Самостійно трансфер на вокзал. Посадка на потяг Інтерсіті +.  Відправлення до Києва. 
  Прибуття до Києва.

  Вартість туру: 2080 грн. + 1750 грн. квитки Укрзалізниці 
  У вартість входить: проживання 1 ніч у готелі в центрі Львова, розміщення 2-3х місне в номерах стандарт; харчування: 1 сніданок у готелі, 2 обіди; екскурсії за маршрутом: автобусна оглядова по Львову, 1 піша квест-екскурсія «Леви Львова».
  Додатково сплачується: вхідний квиток до Личанківського кладовища - 35 грн./ос; квитки в музеї за маршрутом; особисті витрати.

  Ціна

  2080 гривень

  менеджер: Ніна Стаучан

  n@santvalentin.com.ua

  +380960303330