Табір в Карпатах

Табір в Карпатах
Табір в Карпатах
Табір в Карпатах
Маршрут
Пилипець
Тип туру
Дитячі табори
Тури по Україні для класів
Тривалість туру
13 днів
Транспорт
Залізна дорога
Країни
Україна
Опис туру

Дитячий табір розташований в трьох поверховому готелі який є відмінним місцем для комфортного екологічного відпочинку в Пилипець.

Програма
1 день

Київ-Воловець.

Збір групи на залізничному вокзалі. Посадка на потяг Київ-Воловець. Відправлення за розкладом.


2 день

Воловець-Пилипець.

Прибуття в Воловець за розкладом  - трансфер в табір, комфортабельним автобусом. Розміщення в таборі, знайомство з табором Ice-breaker activities, дискотека, багаття та мангал на задньому дворі, розважальні ігри та конкурси. Вечеря. Ночівля.


3-13 дні

Пилипець.

Дитячий табір розташований в трьох поверховому готелі який є відмінним місцем для комфортного екологічного відпочинку в Пилипець. Нічого дивного, адже весь житловий комплекс готелю побудований з дерев’яного зрубу, тому в описуваної готелі завжди тепло і затишно. Прийнявши участь у нашій програмі кожен учень зможе не тільки займатись курсами англійської мови, але й познайомитися з новими друзями на анімаційних заходах насолоджуючись при цьому неймовірними краєвидами українських гір, на висоті 720 м над рівнем моря. Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча вода цілодобово. Харчування: Триразове. Українська кухня, закарпатські страви. Розміщення: трьох-чотирьох місне: телевізор, балкон, санвузол (душ, туалет, умивальник). Програма: Анімаційна програма кожен день, розважальні ігри та конкурси, два походи в гори з інструктором, та щоденні прогулянки до крісельного підйомника, водоспаду та інше за бажанням. Також дискотеки, настільні ігри, теніс, бадмінтон, батут. Мобільне покриття Київстар, МТС. Супутникове телебачення, інтернет Wi-Fi. За додаткову плату за бажанням: ● Екскурсії середньовічними замками Закарпаття; географічного центру Європи; одному з семи чудес України – озера Синевир; водоспаду Шипіт. ● Курси англійської мови – 1 година в день.  Для дітей та дорослих за бажанням можливість лазні із закритим плавальним басейном. Трансфер на залізничний вокзал Воловця, відправлення за розкладом на поїзді Воловець-Київ.


14 день

Київ.

Прибуття на залізничний вокзал за розкладом.


Ціна туру:

6850 гривен + з/д 1350 гривен.


У вартість включено:

Трансфери: залізничний вокзал-готель-залізничний вокзал; Приживання в готелі; трьох-чотирьох місне; харчування - триразове; Анімаційна програма; Супутникове телебачення, інтернет Wi-Fi. Користування праскою, феном. Прибирання кімнат, зміна постелі та рушників (2 на особу) — 1 раз на 3 дні або за потребою. За додаткову плату: ♦ Медична страховка ♦ Екскурсії за бажанням ♦ Курси англійської мови 1 година в день за бажанням.

Ціна

Ціна: 6 850,00 ₴

менеджер: Наталія Батушан

batusya@santvalentin.com.ua

+380 (44) 486-71-21 (багатоканальний)

Переваги

 • Професіонали працюють з дітьми

  Професіонали працюють з дітьми

 • Безпека дитини в поїздці і страховка

  Безпека дитини в поїздці і страховка

 • Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

  Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

 • Комфортні умови в дорозі

  Комфортні умови в дорозі

 • Відео та фото звіти

  Відео та фото звіти

 • Насичена програма і багато локацій

  Насичена програма і багато локацій