Табір в Карпатах

Табір в Карпатах
Табір в Карпатах
Табір в Карпатах
  Маршрут
  Пилипець
  Тип туру
  По країнах
  Тривалість туру
  13 днів
  Транспорт
  Залізна дорога
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Дитячий табір розташований в трьох поверховому готелі який є відмінним місцем для комфортного екологічного відпочинку в Пилипець.

  Програма
  1 день

  Київ-Воловець.

  Збір групи на залізничному вокзалі. Посадка на потяг Київ-Воловець. Відправлення за розкладом.


  2 день

  Воловець-Пилипець.

  Прибуття в Воловець за розкладом  - трансфер в табір, комфортабельним автобусом. Розміщення в таборі, знайомство з табором Ice-breaker activities, дискотека, багаття та мангал на задньому дворі, розважальні ігри та конкурси. Вечеря. Ночівля.


  3-13 дні

  Пилипець.

  Дитячий табір розташований в трьох поверховому готелі який є відмінним місцем для комфортного екологічного відпочинку в Пилипець. Нічого дивного, адже весь житловий комплекс готелю побудований з дерев’яного зрубу, тому в описуваної готелі завжди тепло і затишно. Прийнявши участь у нашій програмі кожен учень зможе не тільки займатись курсами англійської мови, але й познайомитися з новими друзями на анімаційних заходах насолоджуючись при цьому неймовірними краєвидами українських гір, на висоті 720 м над рівнем моря. Опалення: автономне водяне. Водопостачання: холодна та гаряча вода цілодобово. Харчування: Триразове. Українська кухня, закарпатські страви. Розміщення: трьох-чотирьох місне: телевізор, балкон, санвузол (душ, туалет, умивальник). Програма: Анімаційна програма кожен день, розважальні ігри та конкурси, два походи в гори з інструктором, та щоденні прогулянки до крісельного підйомника, водоспаду та інше за бажанням. Також дискотеки, настільні ігри, теніс, бадмінтон, батут. Мобільне покриття Київстар, МТС. Супутникове телебачення, інтернет Wi-Fi. За додаткову плату за бажанням: ● Екскурсії середньовічними замками Закарпаття; географічного центру Європи; одному з семи чудес України – озера Синевир; водоспаду Шипіт. ● Курси англійської мови – 1 година в день.  Для дітей та дорослих за бажанням можливість лазні із закритим плавальним басейном. Трансфер на залізничний вокзал Воловця, відправлення за розкладом на поїзді Воловець-Київ.


  14 день

  Київ.

  Прибуття на залізничний вокзал за розкладом.


  Ціна туру:

  6850 гривен + з/д 1350 гривен.


  У вартість включено:

  Трансфери: залізничний вокзал-готель-залізничний вокзал; Приживання в готелі; трьох-чотирьох місне; харчування - триразове; Анімаційна програма; Супутникове телебачення, інтернет Wi-Fi. Користування праскою, феном. Прибирання кімнат, зміна постелі та рушників (2 на особу) — 1 раз на 3 дні або за потребою. За додаткову плату: ♦ Медична страховка ♦ Екскурсії за бажанням ♦ Курси англійської мови 1 година в день за бажанням.

  Ціна

  уточнювати наявність туру

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330

  Переваги

  • Професіонали працюють з дітьми

   Професіонали працюють з дітьми

  • Безпека дитини в поїздці і страховка

   Безпека дитини в поїздці і страховка

  • Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

   Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

  • Комфортні умови в дорозі

   Комфортні умови в дорозі

  • Відео та фото звіти

   Відео та фото звіти

  • Насичена програма і багато локацій

   Насичена програма і багато локацій