Тур Мукачево - Ужгород

мисливський Замок Шенборнов
Замок Паланок
Фортеця Сент-Миклош
Мукачево
Закарпатський музей культури та побуту
  Маршрут
  Київ - Мукачево - Замок "Паланок" - фортеця "Сент-Миклош" - Замок Шенборнов - Ужгород - Ужгородський Замок - Закарпатський музей народної архітектури і побуту - Київ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Осінь
  Тури по Україні для школярів
  Канікули
  Тривалість туру
  4 дні
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Якщо древній Ужгород – це серце Закарпаття, то Мукачево – його душа. Оточене величними горами, це одне з наймальовничіших міст України, яке славиться своєю унікальною історією. На своїй, здавалося б, невеликій території, Мукачево зібрало вражаючий ряд унікальних пам’ятників епохи ренесансу, готики і бароко. Це місто еклектики стилів, купажів ароматних вин в затишних вуличок, надзвичайної аури і потужної енергетики.

  Територія готелю : займає 5 га, на ній знаходяться два відкриті басейни, також закритий басейн з підігрівом, пляжна зона, озеро для катання на байдарках і риболовлі, зона барбекю, футбольне поле 60 * 40 зі штучним покриттям,  тенісний корт, волейбольний майданчик, дитячий майданчик з батутами, гірки для спуску, спортзал з професійними тренажерами., сауна і аромо-кімната.

  Програма

  1 день. Зустріч на вокзалі. Виїзд з Києва потягом.

  2 день. Прибуття в м. Мукачево 08:45. Зустріч з гідом. Посадка в автобус. Оглядова екскурсія по Мукачеву. Екскурсія в Замок "Паланок". Під'їжджаючи до міста Мукачево (30км від нас) на горі можна побачити з дороги мукачівський замок Паланок. Коли був побудований замок не відомо, але згадується про нього в документах XIв. Доля і історія його пов'язана з ім'ям Федора Корятовича, який отримує фортецю в подарунок в 1396г від Угорського короля Сигизмунда. Він перетворює його на свою резиденцію. По його наказу, на випадок тривалої облоги, викопують колодязь глибиною 85метров і 2,5м - в діаметрі. Обід. Переїзд в Чинадиево. Екскурсія у Фортецю "Сент-Миклош" - Старовинна фортеця "Сент-Миклош" була свідком однієї з найдраматичніших історій любові в Європі. Сьогодні в її стінах не лише проводять екскурсії, але і справляють шлюбні церемонії. Невеликий, тісно оточений гірськими схилами, містечко Чинадиево розташоване на берегах річки Латорица. Історія цього селища тісно пов'язана з Мукачевом, від якого його відділяють лише 12 км. Туристів в Чинадиево притягає можливість доторкнутися до історії, відвідавши замок Берегвар і старовинну фортецю "Сент-Миклош". Переїзд в с. Карпати. Екскурсія в мисливський Замок Шенборнов. Палац був зведений у кінці XIX століття. Архітектори використали модний в цей період неоромантичний стиль, об'єднавши найколоритніші риси романської і готичної архітектури. Замок Шенборн побудований за астрономічним принципом. Кожен елемент не лише функціональний, але і грає символічну роль. Наприклад, вікон у будівлі 365, як днів в не високосному році. Повернення в Мукачеві. Вільний час. Розміщення в готелі. Нічліг.
  3 день. Мукачево - Ужгород.
  Сніданок. Виселення з готелю. Переїзд в Ужгород. Покажемо Ужгородський замок. Оглядова екскурсія по Ужгороду. Відвідування "Закарпатського музею народної архітектури і побуту", який є старим в Україні музеєм просто неба. Обід. Виїзд на вокзал. Посадка на потяг. Виїзд з Ужгороду.
  4 день. Прибуття в Київ.

  Вартість туру : від 2340 грн + квитки Укрзалізниці

  У вартість входить: У вартість входить: Автобусний супровід згідно з програмою; проживання: 1 ніч в готелі (3-4 - х місцеве розміщення); живлення: 1 сніданок, 2 обіди; екскурсії по маршруту: оглядова екскурсія по м. Мукачево, Замок Паланок; виїзна екскурсія в Ужгород.
  Додатково оплачується: вхідні квитки: Замок "Паланок", замок Фортеця "Сент-Миклош", мисливський Замок Шенборнов, Ужгородський замок, музей просто неба; вечеря в перший день. (вартість утонювати додатково).

  Ціна

  від 2340 грн.

  менеджер: Ніна Стаучан

  n@santvalentin.com.ua

  +380960303330