Тур Париж (Діснейленд-Замки Луари)

Дрезден
Амбуаз
Замок Шеверни
Замок Шамбор
Замок
Реймский Собор
Кёльн
Диснейленд
Лувр
Краков
Замок Шенонсо
Згожелец
  Маршрут
  КРАКОВ – ДРЕЗДЕН – ПАРИЖ (Лувр, Диснейленд, Монмартр, д`Орсе) – Замки Луары (Шамбор, Шенонсо, Амбуаз) – РЕЙМС – КЁЛЬН
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Тривалість туру
  8 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Німеччина
  Польща
  Франція
  Опис туру

  Діти <Транспорт> Поїзд - автобус

  Краків - Дрезден - Париж (Лувр, Діснейленд, Монмартр, д`Орсе) - Замки Луари (Шамбор, Шенонсо, Амбуаз) - Реймс - Кельн

  Без нічних переїздів! Програма з поїздом Київ-Перемишль-Київ!

  Автобусний тур для школярів Париж - Замки Луари покаже найгарніші місця Франції! Поїздка починається з поїзда Інтерсіті +. Він дуже швидко доставить наших юних туристів прямо в Польщу і дасть час, якого так не вистачає у Франції. Адже в цій програмі буде цілих 3 дні в Парижі. Чи це не мрія?
  Школярі прибувають в Пшемисль і відправляються в місто Згожелець. Це місто не такий популярний, як Краків, Варшава, але також може здивувати туристів. Цей красиве старовинне місто з далеких часів входив до складу Німеччини й довгий час був яблуком розбрату. Пізніше в нього переселялися греки та по сьогодні тут проживає понад 200 греків, які навіть заснували свій Щорічний фестиваль грецької пісні.

  Далі прямуємо в місто Дрезден. Прекрасний середньовічне місто, яке славиться своєю дрезденською галереєю. Художники зі всієї Європи з'їжджаються в це місто, щоб отримати насолоду від робіт Тиціана, Боттічеллі, Рафаеля, Веронезе і багатьох інших.

  Третій день і наших туристів зустрічає Париж. Місто любові, краси, неймовірної архітектури й насичену історію. У перший день ми вирушаємо на оглядову екскурсію по Парижу. А після вирушаємо в найвідоміший у світі музей - Лувр (Musée du Louvre). Щорічно цей музей відвідують понад 10 мільйонів туристів. Він поділений на вісім розділів - Стародавній схід, Стародавній Єгипет, Стародавня Греція, давнину етруські та римські, ісламське мистецтво, скульптура, живопис, предмети мистецтва і графічне мистецтво. А розділ «Денон» - найбільш відвідувана частина музею, оскільки тут зберігається збори італійського живопису і зачарована «Мона Ліза».

  Четвертий день програми й другий день в Парижі. Наші юні туристи відправляються в автобусний тур Замки Луари. Долина Замки Луари налічує понад 300 різних замків, в нашій програмі ми зібрали ТОП-5 Замків Луари, які школярі обов'язково побачать в нашій програмі.
  Перший в ТОПі нас зустрічає Шамбор, його краса заворожує туристів. Це один з найбільш відомий замок в долині Луари. У ньому знаходиться більше ніж 400 кімнат, 280 камінів і 77 сходів. Також він розташований в самому серці парку площею понад 5000 га.

  Другим побачимо не менш красивий Замок Блуа. Це найбільший замок в долині, в ньому побували 7 французьких королів і 10 королев. Тут побачите приміщення, де мешкали монархи, а також насолодитеся колекцією творів мистецтва, що включає роботи видатних європейських майстрів.

  Третім нас зустрічає Замок Шеверні. Він, упродовж 6 століть, належить одній родині, яка проживає тут донині. Тут дуже домашня атмосфера, прекрасна оранжерея і великий ботанічний сад.

  Четвертий в нашому ТОПі Королівський замок Амбуаз. Тут проживало безліч французьких королів, але, на жаль, французька революція не помилувала цей красивий замок і ми побачимо тільки десяту частину його початкового розміру.

  І п'ятий в нашому ТОПі Замок Шенонсо. Його називають «жіночим замком», оскільки проживали в ньому переважно дами. Його особливість в тому, що частина замку побудована на річці Шер і частина його виглядає як міст.

  Третій день в Парижі й, звичайно, як же без подорожі в найпопулярніший парк у світі - Діснейленд (Disneyland). Цей парк дивує туристів щороку, відкриває все нові й нові атракціони. А неймовірний феєрверк в кінці дня, запам'ятається назавжди.

  Шостий день і наші юні туристи виїжджають в старовинне місто Реймс. Головна визначна пам'ятка Реймса - Реймский собор. Тут коронувалися безліч французьких королів, починаючи з 816 року.

  Сьомий день і місто Кельн. Це місто здатний здивувати кожного, оскільки він об'єднує в собі старовинний вигляд і культуру сучасності. Тут є все: старовинні собори, сучасна архітектура, модні ресторани, сучасні виставки та багато іншого.

  Останній день наші туристи проведуть у Кракові. Невелике місто в Польщі, який славиться своїми замками й прекрасними людьми.

  Далі наші туристи їдуть в місто в Пшемисль, щоб сісти на поїзд Інтерсіті + і швидко, з комфортом дістатися до Києва.

  менеджер: Стаучан Кирило kirill@santvalentin.com.ua

  +380 44 486-71-21 (багатоканальний)

  Програма

  1 день Київ - Перемісль - Краків - Згожелець
  Виїзд з Києва, поїздом Київ-Перемісль. Прибуття до Перемісль. Пересадка в автобус. Переїзд в Згожелець. По дорозі коротка зупинка в Кракові. Прибуття в Згожелець. Розміщення в готелі. Ночівля.

  2 день Згожелець-Дрезден-Верден
  Сніданок. Виїзд з готелю. Оглядова екскурсія по центру Дрездена: Центр Дрездена - це пішохідна зона, променад. Огляд основних визначних пам'яток міста: Цвінгер, Фрауенкірхе, Опера Земпера, і інші. Відвідування Дрезденської картинної галереї. Переїзд у Францію. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день Верден-Париж
  Сніданок. Виїзд в столицю Франції - Париж. Оглядова екскурсія на автобусі по Парижу: острів Сіте, собор Паризької Богоматері, Люксембурзький сад, Ейфелева вежа, міст Олександра III, Єлисейські поля, Тріумфальна Арка, пл. Згоди, Опера, Вандомська пл., Квартал ХХI століття «Дефанс». Відвідування Лувра - культовий музей, про який чув кожен з багатою історією колекціонування художніх і історичних реліквій Франції, починаючи з часів династії Капетингів і до наших днів. У Луврі збиралося все - цей музей можна назвати універсальним. Його колекції покривають величезні географічні й часові простори: від західної Європи до Ірану через Грецію, Єгипет і Близький Схід, від античності до 1848 року. Розміщення в готелі. Ночівля.

  4 день Париж-Замки Луари-Монмартр-Париж
  Сніданок. Виїзд в долину Луари - серцю Франції, знайомство зі старовинними замками в оточенні чудових за красою і вишуканістю парків, колись належать королям Франції: Шамбор, Шенонсо, Амбуаз, Блуа, (вхід у два замки, і огляд решти) та інші пов'язаними з історією життя королів, саме цей край до XVIII в. залишався улюбленим місцем французьких і не тільки французьких королів. Повернення в Париж. Повернення в готель. Ночівля.

  5 день Париж-Діснейленд АБО Монмартр, д`Орсе, Ейфелева Вежа, Вечірній Париж-Париж
  Сніданок. Виїзд в Діснейленд - цілий день!  Парк відпочинку і розваг. Діснейленд - це імперія добра, центр чарівної країни, створений уявою Уолта Діснея і втілений в життя. АБО відвідування музею д`Орсе, Підйом на Ейфелеву вежу, Екскурсія по Монмартру. Сьогодні Монмартр залишається самим колоритним місцем Парижа зі своєю енергетикою, атмосферою і неповторною привабливістю. Церкви та каплиці, музеї та галереї, площі та скульптури, театри та кабаре - все це Монмартр. Після Екскурсія вечірній Париж: дозволить Вам відкрити місто в вечірньому світлі ліхтарів. Подивившись Париж днем, ми радимо Вам подивитися його і ввечері, оскільки місто набуває зовсім іншого вигляду. Париж занурюється в вечірню ілюмінацію, що робить його ще більш романтичним і казковим. А Ейфелева вежа у світінні залишить незабутні спогади. Повернення в Париж. Ночівля.

  6 день Париж Реймс-Кельн
  Сніданок. Ознайомча екскурсія по місту коронаций в регіоні Шампань - Ардени - Реймс, огляд Римського собору в якому коронувалися безліч королів Франції, починаючи з Людовика I Благочестивого в 816 році і аж до Карла X в 1825 році. Виїзд в столицю Франції - Париж. Виїзд в Кельн. Розміщення в готелі. Ночівля.

  7 день Кельн-Краків
  Сніданок. Виселення з готелю. Ознайомча екскурсія по Кельну - огляд самої знаменитої будівлі міста Кельнського собору. Знайомство з туристичним, художнім і виставковим центром Німеччини. Виїзд до Кракова. Розміщення в готелі. Ночівля.

  8 день Краків-Перемісль-Київ
  Прибуття в Перемісль. Посадка на поїзд Перемісль-Київ. Прибуття до Києва.

  Примітка Організатори туру залишають за собою право внесення змін в програму: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їх слідування - на рівноцінні.

  Вартість туру.
  Діти до 18ти: 445 євро + ж / д (Київ-Перемишль) 2 клас 1680 грн.
  Дорослі після 18ти: 465 євро + ж / д (Київ-Перемишль) 2 клас 1680 грн.
  У вартість входить. Проживання в готелях 2 * -3 * (нічліг в готелі на території Франції, Німеччини, Польщі - околиці Парижа, Вердена, Вроцлава), 2-3-4 місне розміщення, з усіма вигодами, харчування: сніданки згідно з програмою; екскурсійне обслуговування: Краків, Париж, з дипломованим російськомовним гідом; проїзд на поїзді (купе), проїзд на комфортабельному автобусі з кондиціонером, відео-аудіо системами, оформлення виїзних документів.

  Додатково оплачуються. Вхідні квитки на туристичні об'єкти та вартість факультативних програм, проїзд громадським транспортом. Вечері - 8/12 євро. Страховка по маршруту - 7 євро.

  Вартість вхідних квитків + (навушники за бажанням) до 18ти / після 18ти років:
  Бронювання за 3 тижні до виїзду.
  Лувр - 15/20 євро, Дрезден - 15 євро. Кельн - 10 євро, Замки Луари - 55вро + вхідні квитки у два замки-20 євро, Реймс - 20 євро = (Пакет 135евро / 140евро) + (день в Парижі - Монмартр -10евро, Підйом на Ейфелеву Вежу - 25євро, Музей д`Орсе - 15 євро, Вечірній Париж - 15 євро) = 65евро. АБО Діснейленд 90 / 115евро в залежності від сезону).

  Ціна

  445 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330