Тури Австрією

Вена
Зальцбург
Будапешт
  Маршрут
  Эгерсалок – Дьёр – Вена – Зальцбург – Инсбрук – Будапешт
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Зимові тури
  Канікули
  Тривалість туру
  7 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Австрія
  Угорщина
  Опис туру

  Егерсалок – Дьор – Відень – Зальцбург – Інсбрук – Будапешт
   

  Програма

  1 день. Київ - Мукачево. Збір групи на залізничному вокзалі. Посадка на поїзд Київ-Мукачево.
  2 день. Мукачево – Егерсалок – Дьор. Прибуття в Мукачеве. Пересадка в автобус, перетин кордону. Дорогою відвідування спа-комплексу Егерсалок. На території комплексу знаходиться 17 відкритих та критих басейнів загальною площею 1900 кв. Виїзд у Дьор. Розміщення в готелі. Ночівля.
  3 день. Дьор – Відень – Зальцбург – Інсбрук. Сніданок. Ранній виїзд 08:00. Виїзд до Відня. Оглядова екскурсія Віднем. Під час автобусно-пішохідної екскурсії історичним центром міста ми відвідаємо Будинок Хундертвассера. Також побачимо пам'ятники, які пам'ятають славу столиці Великої Імперії Габсбургів: Рінг, Оперний театр, пл. Марії Терезії, Хофбург, Грабен, собор св. Стефана та ін. Виїзд у Зальцбург. Пішохідна прогулянка Зальцбургом: палацово-парковий ансамбль Мірабель з його мальовничим партером, алеями та садками. Вийдемо до р. Зальці, помилуємося панорамою Старого міста в кільці річки з його вежами, куполами, дзвіницями та стародавніми готичними куточками на тлі гори Монахів, увінчаної фортецею Хоензальцбург, а також покажемо будинок, де народився і жив великий Моцарт! Ви запам'ятаєте назавжди неповторний ансамбль Зальцбурга – міста світової культурної спадщини. екскурсія. Виїзд на околиці Інсбрука. Розміщення в готелі. Ночівля.
  4 день. Інсбрук – Дьор. Сніданок. Прогулянка історичним центром Інсбрука: Золотий дах (Голденес Даль) – головна пам'ятка міста та найхарактерніший його символ; Імператорський палац Хофбург, церква Ховкірхе, головним скарбом якої є надгробок Максиміліана I, собор Св. Якоба, замки Фюрстенбург та Амбрас, Тріумфальна арка.
  Факультативно: відвідування музею «Кришталевий світ Сваровськи». Музей-печера являє собою лабіринт із семи кімнат, пов'язаних між собою вузькими коридорами та сходами. Вхід охороняє виточений в пагорбі велетень з очима, що горять як вугілля. З рота велетня скидається водоспад. Світло прожекторів розколюється в його бризках на тисячі маленьких веселок, і здається, що водоспад теж виготовлений з кришталю. Виїзд у Дьор. Розміщення в готелі. Ночівля.
  5-й день. Дьор – Будапешт. Сніданок. Виїзд у Будапешт. Оглядова екскурсія Будапештом – «перлина Дунаю», як називають одну з найкрасивіших столиць Європи. Під час екскурсії туристи познайомляться з визначними пам'ятками столиці: пл. Героїв, пл. Трійці, Пам'ятника 1000-річчю, Фортечного району (Королівський палац, Рибальський бастіон, церква Матяша – місце проведення церемоній коронації та вінчання королів), знаменитим будинком Парламенту, Будайського палацу, видового майданчика на гору Геллерт, Цитадель, вул. Ваці. По можливості відвідування базиліки св. Іштвана. Прогулянка на кораблику Дунаєм: мости і набережні в чудовій ілюмінації. Незабутнє враження від яскраво освітленого нічного міста. Шикарні панорамні краєвиди, що відкриваються з головної річки Європи, занесені ЮНЕСКО до культурної спадщини людства. Розміщення в готелі. Ночівля.
  6 день. Будапешт – Ужгород. Сніданок. Виселення із готелю. По можливості відвідування Тропікаріуму-океанаріуму з вологим тропічним лісом та акваріумом з оглядовим тунелем, а також найбільшого у Будапешті торгового центру. Виїзд до Ужгорода. Проходження митниці. Прибуття до Ужгорода. Посадка на поїзд.
  7 день. Київ. Прибуття на залізничний вокзал Києва.
  Примітка. Відвідування екскурсійних об'єктів може змінитися залежно від епідіомелогічної ситуації.

  Вартість туру: до 18 років: 285 євро + 1880 гривень.
                                   після 18 років: 320 євро + 1880 грн.
  У вартість входить: ● проживання & харчування (готелі зі зручностями в номері): в Будапешті, Дьор, околицях Інсбрука – 3*/сніданок, 2-3-місне розміщення; ● екскурсійне обслуговування: Будапешт, Інсбрук (з дипломованим російськомовним гідом); ● проїзд: поїзд (купе) та комфортабельний автобус (кондиціонер, відео/аудіо); ● оформлення виїзних документів.
  Додатково оплачуються: ● Вечеря 15-18 €; ● Страхування (incl. COVID19) - 8€; ● Спа-комплекс Егерсалок – 20€ ● Інсбрук + «Кришталевий Світ Сваровські» – 30€ ● Прогулянка на кораблику Дунаєм – 20€ ● Зальцбург – 25€ ● Відень – 15€ ● Тропікаріум – Океанаріум – 10/12€.

  Ціна

  285 євро

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330