Тури Вінницею

Вінниця
Фонтан Рошен, м. Вінниця
Вінниця
Музей-садиба М.І. Пирогова
Ставка Гітлера "Вервольф"
Ставка Гітлера "Вервольф"
  Маршрут
  Київ - Ставка «Werwolf» - Вінниця - Музей М.І. Пирогова - Київ
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Осінь
  Тури по Україні для школярів
  Тривалість туру
  1 день
  Транспорт
  Автобус
  Країни
  Україна
  Опис туру

  Київ - Ставка «Werwolf» - Вінниця - Музей М.І. Пирогова - Київ

  Тривалість: 1 день

  Програма

  07:00 Зустріч та виїзд з Києва на автобусі до Вінниці.
  10:30 по дорозі до Вінниці заїзд до історичного музейного комплексу «Ставка Гітлера «Вервольф». Спорудження ставки було розпочато наприкінці 1941 р.. Роботи велись за участю німецьких архітекторів, інженерів, робітників та громадян окупованих німцями країн. Є цікава історія, яку можна почути на екскурсії по ставці «Вервольф», про єдину людину, якій вдалось вижити під час будівництва ставки. Його спасінням виявився маленький зріст, лише 150 см. Він втік за один день до розстрілу, заховавшись в бочку, яка їхала по воду до Бугу…
  12:30 - Переїзд до Вінниці. Початок оглядової екскурсії. Місто поєднує у собі безліч культур, оскільки навіть на центральній вулиці, Соборній, через дорогу співіснують собор, костел і синагога, а в самому місті можна з Варшави потрапити на Париж, прогулятись через Корею на Єрусалим і відвідати Чорнобиль лише за годину, тому що місто радо зустрічає нових поселенців і назавжди зберігає згадку про них. 14:30 - *додатково обід. 
  15:00 - переїзд в Національний музей-садибу М.І. Пирогова, де впродовж останніх двадцяти років (1861-1881) жив і працював видатний вчений, геніальний хірург, анатом, творець воєнно-польової хірургії, засновник Товариства Червоного Хреста, прекрасний педагог і громадський діяч Микола Іванович Пирогов. 17:30 - вільний час. Прогулянка до фонтану Рошен. 19:30 - виїзд з Вінниці на автобусі до Києва. Прибуття у Київ орієнтовно о 23:00.
  Вартість туру: від 1'810 грн.

  У вартість входить: проїзд у комфортабельному автобусі, оглядова екскурсія по Вінниці, екскурсія в комплексі «Ставка Гітлера «Вервольф».

  У вартість не входить: вхідний квиток «Ставка Гітлера» - 40 грн.; вхідний квиток у будинок Пирогова з екскурсійним супроводженням – 50 грн., вхідний квиток у церкву-усипальницю з екскурсійним супроводженням – 40 грн., вхідний квиток музей-аптеку з екскурсійним супроводженням – 50 грн., обід – від 180 грн.

  Ціна

  від 1810 грн.

  менеджер: Ксенія Стаучан

  ks@santvalentin.com.ua

  +380960303330