Незабутній Краків

Вавель, місто Краків
місто Краків
Соляная шахта в Величке
Терми
  Маршрут
  Краків (Величка, Galeria Krakowska) – Аквапарк Park Wodny – Закопане (Chochołowskie Termy) – Ланьцут (палац графів Потоцьких)
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Весняні тури
  Канікули
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Опис туру

  Краків (Величка, Galeria Krakowska) – Закопане (Chochołowskie Termy) – Energylandia

  Дати туру: 25.12-30.12.2023. та 02.01.-07.01.2024

  Без нічних переїздів. Програма з перетином кордону потягом.

  Автобусний тур Краків - Закопане відкриває нам історію і краси такою близькою для нас країни. У цій програмі комфортно буде не тільки підліткам або дорослим, але і школярам молодших класів. Адже поїздка починається з поїзда Інтерсіті +, який дуже швидко доставить наших юних туристів прямо в Польщу. Це дуже зручно і комфортно.

  Школярі прибувають в Пшемисль і відправляються в таємничу соляну шахту «Велічка». Тут відкривається підземний світ шахти, в якій понад 700 років добували сіль для всієї Європи. Туристична траса становить 3 км, але понад 20 залів і унікальний костел Св. Кінги. У цих залах ви побачите справжні витвори мистецтва - скульптури, висічені з солі. Саме костел багато прикрашений люстрами, різьбленням і монументами святих. У шахті утворився особливий, лікувальний мікроклімат, тому на глибині 135 метрів обладнаний санаторій.

  Вирушаємо в старовинне місто Краків. Тут нас чекає неймовірна архітектура середньовіччя. Прогулявшись по центру Кракова, можна зрозуміти наскільки сильно це місто люблять поляки. Важливо! Обов'язково зробити пам'ятну фото на центральній площі й купити гарний сувенір на пам'ять. Далі прямуємо в один з важливих символів Польщі - Вавельський замок. Навколо цього символу ходять безліч легенд, які надають йому містичний антураж. Складається він з: самого замку, кафедрального собору та замкових укріплень. Розташований замковий комплекс на горі, цікаво, що «Вавель» перекладається з польського як «гора» або «пагорб», кажуть, що саме тому його так назвали.

  День третій і наші юні мандрівники виїжджають в автобусний тур в Закопане. Це найважливіший гірськолижний курорт Польщі. Тут на центральній вулиці, незалежно від пори року, завжди проходять розваги для туристів. Недалеко від Закопане знаходиться один з найбільших термальних джерел Польщі - Хохоловска терми (Chochołowskie Termy). Туди й відправиться далі наша група. Тут для гостей: басейни й бочки з водою, лікувальна зона з сірчаної й солоною водою, гідромасажні станції, дика річка, альпіністська мережа і водні гейзери. Вода в басейнах Termy Chochołowskie має температуру 32-36 C і дозволяє розслабитися навіть взимку, а скляна сауна відкриває прекрасний вид на Татри.

  День четвертий і наші юні туристи відправляються на екскурсію в підземний музей Кракова. Він знаходиться під Ринковою площею в самому центрі і покаже різновиди ремесел середньовіччя, а проєктор на стінах і димова завіса занурять юних туристів в потрібну атмосферу.

  На цьому ми прощаємося з Краковом і оговтується на вокзал Перемишля, де сідаємо в поїзд Інтерсіті +, який бистро та з комфортом доставить наших юних туристів до Києва.

   

   

  Програма

  Краків (Величка, Galeria Krakowska) – Закопане (Chochołowskie Termy) – Energylandia

  Дати туру: 25.12-30.12.2023. та 02.01.-07.01.2024

  Без нічних переїздів. Програма з перетином кордону потягом.

  1 день. Київ-Перемишль. Виїзд потягом Київ – Перемишль.

  2 день. Величка-Краків. Прибуття в м. Перемишль. Пересадка в автобус та виїзд до Велічки. Відвідування Королівських соляних копій “Величка” – це одна з найцінніших пам'яток матеріальної та духовної культури на польських землях, яка щорічно відвідує понад мільйон туристів з усього світу. Соляна шахта, яка відображає методи видобутку солі протягом семи століть, є коридорами та галереями на семи підземних рівнях на глибині від 57 м. до 198 м., загальною довжиною понад 200 км. після Екскурсія Старим Краковом: Краків - прекрасне і неповторне місто з тисячолітньою історією. Це також культурна та туристична столиця Польщі. Варто пройтися вузькими вулицями Старого міста, обійти його величезну Ринкову площу, оглянути старовинні костели, побачити Королівський замок, відчути його атмосферу і зрозуміти, чому саме Краків так люблять поляки. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день. Закопане-Chochołowskie Termy. Сніданок. Виїзд у відомий гірськолижний курорт Закопане: Відвідування термальних джерел Chochołowskie Termy. Термальний курорт в Хохолові є одним з найбільших комплексів для відпочинку біля підніжжя татранских гір. Комплекс розташований між Вітвом та Хохолувом за 15 км від центру Закопане. Тут працює понад 30 критих та відкритих басейнів, у тому числі 8 гідромасажних, із загальною площею всієї поверхні води 3000 м2. На особливу увагу заслуговує лікувальна зона, в якій знаходяться бочки з водою насиченою сірководнем та термальний басейн із солено-йодованою водою. Після виїзду на центральну вулицю Крупалувка, де туристи зможуть познайомитися з чарівною атмосферою курортного міста під акомпанемент вуличних акторів та національних ласощів. Повернення до готелю. Ночівля.

  4 день. Краків - Energylandia. Сніданок. Виїзд до парку розваг Energylandia: найбільший парк розваг у Польщі розміром 26 гектарів, відкриття якого було 14 липня 2014 р., у парку безліч атракціонів, включаючи американські гіркі, водні атракціони, каруселі та інші, парк поділений на три зони Дитяча, Сімейна Екстремальна залежно від екстремальності гирок. Після можливість шопінгу у торговому центрі Galeria Krakowska. Повернення в готель. Ночівля.

  5 день. Краків-Перемишль. Сніданок. Виїзд у м. Перемишль. Посадка на поїзд Перемишль-Київ.

  6 день. Київ. Прибуття в м. Київ за розкладом.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми (заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхнього прямування, на рівноцінні).

  Вартість туру: до 18 років: 205 євро + 4370 грн. або 2950 грн. сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу

                                       після 18 років: 240 євро + 4370 грн. або 2950 грн. сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу

                                        або 1930 грн. Київ-Львів-Київ (вагони купе).

  У вартість входить (на 1 особу): проїзд потягом (купе або сидячі ІНТЕРСІТІ 2 класу – ціна з/д проїзду може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів); автобусне обслуговування за маршрутом; проживання у готелі 3*, 2-x; 3-х; 4-х; 5-ти місне розміщення, номери зі зручностями у номері; харчування - сніданки, можливе додаткове харчування за додаткову плату; оформлення виїзних документів; супровід керівником за маршрутом.

  Додатково оплачується: (до 16ти/після 16ти): Вечері – 14-18 євро один (за бажанням).

  Величка з вхідним квитком до 18ти років 35 євро, після 18ти років 40 євро; Виїзд в Закопане 30 євро відвідування Chochołowskie Termy басейни 3 години – 25/30 євро;  Страхування за маршрутом 5 євро. Energylandia – 45/50 євро.

  Карта маршруту
  Map route
  Краков-Закопане маршрут
  Ціна

  від 205 євро

  Видео

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330

  Переваги

  • Професіонали працюють з дітьми

   Професіонали працюють з дітьми

  • Безпека дитини в поїздці і страховка

   Безпека дитини в поїздці і страховка

  • Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

   Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

  • Комфортні умови в дорозі

   Комфортні умови в дорозі

  • Відео та фото звіти

   Відео та фото звіти

  • Насичена програма і багато локацій

   Насичена програма і багато локацій