Різдвяна Прага

різдвяна прага
вроцлав
зимовий краків
  Маршрут
  Прага-Краків
  Тип туру
  Автобусні тури для школярів
  По країнах
  Зимові тури
  Тривалість туру
  6 днів
  Транспорт
  Автобус
  Залізна дорога
  Країни
  Польща
  Чехія
  Опис туру

  Без нічних переїздів. Програма з перетином кордону на потязі. 

  Хотіли б подорожувати у часі? Уявіть собі, що в Празі є фортеця, датована 1003 роком! І все в ній і побіля неї залишилось в первозданному вигляді. Вирушаючи в гості до «сусідів» разом з Сант Валентином, ви неодмінно зможете «перенестись» до тієї епохи. У Прагу важко не закохатись з першого погляду. Вишукана ліпнина собору Святої Діви Марії, казковий астрономічний годинник ратуші, велична архітектура Празького Граду – це лише частина вражень, з якими можна повернутися додому. Поблизу костелу св. Петра і Павла мандрівники відчують справжній дух легенди, котра мешкає там донині. А завершувати всі мандрівки Сант Валентин звик по-чарівному. Мерехтіння вогнів романтичного Кракова. Відкривайте красу усіх часів і народів разом з Сант Валентином.

  Програма

  1 день Київ – Львів Виїзд потягом Київ – Львів. 

  2 день Львів – Прага. Прибуття у Львів, посадка в автобус. Проходження кордону. На шляху коротка зупинка у Кракові. Ми покажемо Вавель – королівську резиденцію на березі Вісли. Виїзд до Праги. Прибуття до Праги. Розміщення в готелі. Ночівля.

  3 день ПрагаСніданок. Прага. Оглядова екскурсія старою доброю Прагою, містом, яке неможливо не любити. Ви побачите "серце" цього міста - Вацлавську і Староміську площу, собор Святої діви Марії, міську ратушу з чудовим астрономічним годинником, Карлів міст, Страгівський монастир, Празький Град (ансамбль Королівського палацу, собори св. Віта та св. Іржі, Золота вулиця), Порохову вежу, Муніципальний будинок та багато іншого. У вільний час ми рекомендуємо Вам пообідати у чудових чеських ресторанах та зайнятися шопінгом. Вільний час для відвідування музеїв. Галерея Празького Граду (колекція налічує близько 40 тисяч витворів мистецтва). Музей Альфонса Мухи, відомого художника-модерніста. Також пропонуємо відвідати «Містична Прага» або Празьку визначну пам'ятку Вишеград – це район міста та перша середньовічна фортеця (побудована у 1003 році!), з неприступних стін якої, княгиня Лібуше виголосила відоме пророцтво про Велику Прагу! На території фортеці знаходиться костел св. Петра та Павла, кажуть, що саме тут знаходяться мощі св. Валентина. Легенди, міфи та перекази під час екскурсії, а чого тільки вартий краєвид, що відкривається з Вишеграду! Повернення до готелю. Ночівля.

  4 день Прага (Празький Зоопарк) – Краків Сніданок. Вільний час для шопінгу. Пропонуємо відвідати Празький зоопарк – один із найбільших зоопарків в Європі, та найбільший в Чехії. На території зоопарку є як відкриті, так і закриті павільйони. У закритих павільйонах містяться пантери, тигри та інші хижаки, а також мавпи, жирафи, птахи, комахи. Серед павільйонів особливо виділяється найбільший унікальний павільйон зоопарку «Індонезійські джунглі» Переїзд до Кракова. Розміщення в готелі. Ночівля.

  5 день Краків-Львів Сніданок. Екскурсія Старим Краковом: Краків - прекрасне і неповторне місто з тисячолітньою історією. Це також культурна та туристична столиця Польщі. Варто пройтися вузькими вулицями Старого міста, обійти його величезну Ринкову площу, оглянути старовинні костели, побачити Королівський замок, відчути його атмосферу і зрозуміти, чому саме Краків так люблять поляки. Виїзд у Львів. Посадка на поїзд

  6 день Прибуття в м. Київ за розкладом.

  Вартість туру:

  для дітей:  245€ + 3850 грн. квиток на потяг Київ-Перемишль-Київ (вагони купе)

  для дорослих:  280€ + 3850 грн. квиток на потяг Київ-Перемишль-Київ (вагони купе)

  Курс валют згідно з міжбанківським, на сьогоднішнє число.

  Примітка. Організатори туру залишають за собою право внесення змін до програми: дата виїзду, заміна місць розміщення та екскурсійних об'єктів, а також порядок їхної послідовності - на рівноцінні.

  До вартості входить: ■ Проїзд потягом (купе – ціна з/д проїзду може змінюватися у зв'язку з частими змінами тарифів) ■ Автобусне обслуговування за маршрутом ■ Проживання у готелі 3*, 2-x; 3-х; місне розміщення, номери зі зручностями у номері, ■ Харчування (сніданки) можливе додаткове харчування за додаткову плату ■ оформлення виїзних документів. ■ супровід керівником за маршрутом.

  Додатково оплачується: ■ Екскурсія по Празі – 15 євро ■ Екскурсія по Кракову – 10 євро ■ Страховка за маршрутом – 5 євро. ■ Вишеград або Містична Прага - 10 євро ■ Вхідний квиток у Галерею Празького Града – 10 євро ■ Вхідний квиток у Празький зоопарк – 15 євро  ■ Вхідний квиток у Музей Альфонса Мухи – 15 євро.

  Ціна

  від 245 євро

   

  Видео

  менеджер: Кирило Стаучан

  kirill@santvalentin.com.ua

  +380960303330

  Переваги

  • Професіонали працюють з дітьми

   Професіонали працюють з дітьми

  • Безпека дитини в поїздці і страховка

   Безпека дитини в поїздці і страховка

  • Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

   Зв'язок з менеджером і керівником 24/7

  • Комфортні умови в дорозі

   Комфортні умови в дорозі

  • Відео та фото звіти

   Відео та фото звіти

  • Насичена програма і багато локацій

   Насичена програма і багато локацій